Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 384/73 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қаңтарда N 3672 болып тіркелді Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы N 388/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 31.12.2014 N 388/12 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 42-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық - атқару кодексiнiң 30-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Лебяжі ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерi қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Ауыл округтерінің әкімдері Лебяжі аудандық қылмыстық - атқару инспекциясының келісімімен қоғамдық жұмысқа тарту түрінде жазаны өтеуге арналған объектілердің тізімдерін сотқа тоқсан сайын ұсынсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкіміА. Құрманова
Лебяжі ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
N384/73 "Қоғамдық
жұмыстарға тарту
түрiнде жазаны өтеуге сотталған
тұлғаларға арналған қоғамдық
жұмыстардың түрлерiн
белгiлеу туралы"
қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге
сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстар түрлерi
1. Тұрмыстық қалдықтарды жинау.
2. Аумақты қызылсу мұздан тазарту.
3. Аумақты қардан тазарту.
4. Аумақты қоқыстан тазарту.
5. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазарту.
6. Аумақты арамшөптен тазарту.
7. Қоқысты жинау және шығару.
8. Жас бұтақтарды кесу.
9. Ағаштарды кесу.
10. Ағаштарды әктеу.
11. Ағаштар егу.
12. Гүлзарларды бөлiп отырғызу.
13. Көгалдарды қолмен қайта қазу.
14. Шөптi шабу.
15. Қоқысты жинау және шығару.
16. Ғимараттарды әктеу.
17. Ғимараттарды сырлау және өзге де жөндеу жұмыстары.

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 27 декабря 2013 года N 384/73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 января 2014 года N 3672 Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 31 декабря 2014 года N 388/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 31.12.2014 N 388/12.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пунктом 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Лебяжинского районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам, согласно приложению.
2. Акимам сельских округов, по согласованию с уголовно исполнительной инспекцией Лебяжинского района ежеквартально представлять в суд списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким районаА. Курманова
Приложение
к постановлению акимата
Лебяжинского района
от 27 декабря 2013 года
N384/73 "Об определении видов
общественных работдля лиц,
осужденных к наказанию в виде
привлечения к
общественным работам"
Виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию
наказания, в виде привлечения к общественным работам
1. Уборка бытовых отходов.
2. Очистка территории от наледи.
3. Очистка территории от снега.
4. Очистка территории от мусора.
5. Очистка территории от бытовых отходов.
6. Очистка территории от сорняка.
7. Сбор и вывоз мусора.
8. Обрезка порослей.
9. Обрезка деревьев.
10. Побелка деревьев.
11. Посадка деревьев.
12. Разбивка цветочных клуб.
13. Перекопка газонов вручную.
14. Скашивание травы.
15. Сбор и вывоз мусора.
16. Побелка зданий.
17. Покраска зданий и иные ремонтные работы.