Май аудандық мәслихатының (V сайланған X сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" N 1/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 маусымдағы N 1/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 шілдеде N 3558 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 31 мамырдағы N 161/18 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3548 тіркелген) N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған Х сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 29 қаңтарда N 3312 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 жарияланған) N 1/10 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"1655577" деген сандар "1669017" деген сандармен ауыстырылсын;
"299722" деген сандар "305722" деген сандармен ауыстырылсын;
"1351075" деген сандар "1358515" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "1674577" деген сандар "1733235" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында "0" деген сан "13800" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-65191" деген сандар "-124209" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "65191" деген сандар "124209" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Н. Байғалиев
Аудандық мәслихатының
хатшысы                              Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XVІ сессиясы)
2013 жылғы 18 маусымдағы
N 1/16 шешіміне
қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған X сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1/10 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О Майском районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 18 июня 2013 года N 1/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 июля 2013 года N 3558
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением сессии областного маслихата от 31 мая 2013 года N 161/18 "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата (ХІ сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3548) Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О Майском районном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2012 года за N 3312, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 12 января 2013 года N 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1655577" заменить цифрами "1669017";
цифры "299722" заменить цифрами "305722";
цифры "1351075" заменить цифрами "1358515";
в подпункте 2) цифры "1674577" заменить цифрами "1733235";
в подпункте 4) цифры "0" заменить цифрами "13800";
в подпункте 5) цифры "-65191" заменить цифрами "-124209";
в подпункте 6) цифры "65191" заменить цифрами "124209";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
сессии                                   Н. Байгалиев
Секретарь районного
маслихата                             Г. Арынов
Приложение
к решению Майского
районного маслихата
(ХVІ сессия, V созыв)
N 1/16 от 18 июня 2013 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(Х сессия, V созыв)
N 1/10 от 20 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы