Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 11 кезекті сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/78 "2013 - 2015 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы N 27/186 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 желтоқсанда N 3638 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 1-29/74 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 1-29/74 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихаттың (V сайланған XXV (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 9 желтоқсандағы N 195/25 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3628 тіркелген) шешіміне сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 11 кезекті сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/78 "2013 - 2015 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3302 тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы "Заман тынысы" аудандық газетінің N 1, 2013 жылғы 4 қаңтардағы "Нива" аудандық газетінің N 1 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 537 182" деген сандар "2 522 257" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 074 365" деген сандар "2 059 440" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 675 064" деген сандар "2 660 139" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ж. Бейсембаев
Мәслихат хатшысы                           Б. Оралов
Павлодар аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (11 очередная сессия, 5 созыв) от 20 декабря 2012 года N 11/78 "О Павлодарском районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 12 декабря 2013 года N 27/186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 декабря 2013 года N 3638. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 19 марта 2014 года N 1-29/74
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 19.03.2014 N 1-29/74.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (ХХV (внеочередная) сессия, V созыв) от 9 декабря 2013 года N 195/25 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХI сессия,V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов N 3628), Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (11 очередная сессия, 5 созыв) от 20 декабря 2012 года N 11/78 "О Павлодарском районном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3302, опубликованное от 4 января 2013 года в районной газете "Заман тынысы" N 1, опубликованное от 4 января 2013 года в районной газете "Нива" N 1), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 537 182" заменить цифрами "2 522 257";
цифры "2 074 365" заменить цифрами "2 059 440";
в подпункте 2):
цифры "2 675 064" заменить цифрами "2 660 139";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Ж. Бейсембаев
Секретарь маслихата                        Б. Оралов
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата