"Успен ауданының білім бөлімі" Мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 53/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда N 3443 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 199/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 199/6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4-тармағына сәйкес Успен ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген мемлекеттік қызмет регламенттері бекітілсін:
1) "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау";
2) "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау";
3) "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру";
4) "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау";
5) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау";
6) "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау";
7) "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру";
8) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов
Успен ауданы әкімшілігінің
2013 жылғы 25 қаңтар
N 53/1 қаулысымен
бекітілген
"Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг Государственного учреждения "Отдел образования Успенского района"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 25 января 2013 года N 53/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 февраля 2013 года N 3443. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 199/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 199/6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования";
2) "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах";
3) "Выдача дубликатов документов об образовании";
4) "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования";
5) "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования";
6) "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях";
7) "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования";
8) "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 25 января 2013 года N 53/1
Регламент
оказания государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации
дополнительного образования для детей по предоставлению им
дополнительного образования"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігінің, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет Успен селосы, Ленин көшесі, 68, телефоны 8(71834)91-6-52, мекенжайы бойынша орналасқан "Балдырған" КМҚК БО арқылы, жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі қосымша білім беру ұйымына стандарттың 2-қосымшаға сәйкес баланың заңды өкілі мен балаларға қосымша білім беру ұйымдарының арасында жасалған шарт негізінде қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті қарастыру 3 жұмыс күнін құрайды (балалардың музыкалық, көркемөнер, шығармашылық және спорт мектептері үшін 15 жұмыс күні);
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алу үшін күту (тіркелу кезінде) уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті алушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынуы тиіс.
8. Стандарттың 16-тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается КГКП ДЦ "Балдырган" расположенного по адресу село Успенка ул. Ленина 68, телефон 8(71834) 91-6-52, КГКП ДЮК ФП "Кайсар" расположенного по адресу село Успенка ул. Ленина 64, телефон 8(71834) 92-0-12 график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
5. Формой завершения государственной услуги являются приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора согласно приложению 2 к стандарту, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют 3 рабочих дня (15 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств и спортивных школ);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о получении необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного лица, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 стандарта.
9. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):

1) Іс-жүргізуші маман;
2) Қосымша білім беру мекемесінің басшысы.
10. Әрбір іс-әрекеттің орындау мерзімі көрсетілген әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы осы регламенттің 1 қосымшасында ұсынылған.
11. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Балаларға қосымша білім беру
бойынша қосымша білім беру ұйымдарына
құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
1.
Әрекеттің (барыс, жұмыс ағымының) N 1 2 3
2.
Құрылымдық-функционалдық бірліктің атауы
Іс-жүргізуші маман
Білім беру мекемесінің басшысы
Іс-жүргізуші маман
3.
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу, шартты дайындау
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қарау. Шартқа, бұйрыққа қол қою
Шартты тіркеу. Бұйрықты дайындау
4.
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Шартты немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5.
Орындау мерзімдері
2 күн
1 күн
30 минуттан аспайды
6.
Келесі іс-әрекет нөмірі
2 колонка
3 колонка
"Балаларға қосымша білім беру
бойынша қосымша білім беру ұйымдарына
құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен
құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара
байланысуын көрсететін кесте
Успен ауданы әкімшілігінің
2013 жылғы 25 қаңтар
N 53/1 қаулысымен
бекітілген
"Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар
мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыру ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

1) ответственный исполнитель организации дополнительного образования;
2) руководитель организации дополнительного образования.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного образования
для детей по предоставлению
им дополнительного образования"
Описание действий взаимодействия структурных функциональных
единиц с указанием срока выполнения каждой единицы
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4
Наименование единицы
Ответственный исполнитель
Руководитель организации
Ответственный исполнитель
Руководитель организации
Наименование действия (процесса процедур, операции) и их описание
Прием документов и регистрация заявления
Рассмотрение заявления и определение руководителем дополнительного образования ответственного исполнителя
Подготовка проекта приказа о зачислении детей либо ответа об отказе в оказании государственной услуги
Подписание приказа о зачислении детей, либо подписание ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка
Резолюция
Проект приказа о зачислении детей либо письменный ответ об отказе в предоставлении услуги
Приказ о зачислении детей либо ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
Не более 30 минут
2 рабочих дня (14 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств и спортивных школ)
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного образования
для детей по предоставлению
им дополнительного образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 25 января 2013 года N 53/1
Регламент
оказания государственной услуги
"Прием документов для предоставления бесплатного питания
отдельным категориям обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыру ұсыну үшін құжаттар қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігінің, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. "Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыру ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметі стандарттың 6 тармағына сәйкес мемлекеттік білім беру мекемелердегі өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі стандарттың 5-қосымшасына сәйкес жалпы білім беретін мектепте тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені туралы анықтаманы қағаз түрінде бере отырып, жалпы білім беретін мектептерде оқушылар мен тәрбиеленушілердің жеке санаттарына тегін ыстық тамақ беру немесе қызмет көрсетуден бас тартатыны жөнінде дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш беру бес жұмыс күнін (өтініш түскен мерзімнен бастап бес күн ішінде) құрайды;
2) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күтудің барынша шекті уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің барынша шекті уақыты – 30 минуттан аспайды.
7. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы көрсетіледі:
жұмыс күндері белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін.
8. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушыларға, оның ішінде дене мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсету үшін жағдай жасалған Успен ауданының жергілікті атқарушы органдарының қарамағындағы жалпы білім беретін мектептердің ғимараттарында көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынуы тиіс.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах" предоставляется отдельным категориям обучающихся и воспитанников государственных учреждений образования (далее – получатель), в соответствии с пунктом 6 стандарта.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах с выдачей справки о предоставлении бесплатного питания в общеобразовательной школе на бумажном носителе, согласно приложению 5 к стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) обращения для получения государственной услуги (в течение 5 дней с поступления заявления) составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
7. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед 13.00 до 14.30 часов за исключением выходных и праздничных дней.
8. Государственная услуга оказывается в зданиях общеобразовательных школ, находящихся в ведении местного исполнительного органа Успенского района, где предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.

10. Стандарттың 16 тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:
1) білім беру мекемесінің жауапты орындаушысы;
2) білім беру мекемесінің директоры.
12. Әрбір іс-әрекеттің орындау мерзімі көрсетілген әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы осы регламенттің 1 қосымшасында ұсынылған.
13. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
14. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Жалпы білім беретін мектептердегі
білім алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін тамақтандыру
ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Әрекеттің (барыс, жұмыс ағымының) N 1 2 3 4 5
Бірлік атауы
Жауапты орындаушы
Мектеп директоры
Жауапты орындаушы
Мектеп директоры
Жауапты орындаушы
Әрекеттің (үдерістің, процедураны, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Ұсынылған құжаттарды қабылдау және тексеру, кіріс құжаттары журналында тіркеу
Директордың жауапты орындаушыны белгілеуі
Анықтама жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Жобаны қарау, анықтамаға қол қою немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Анықтаманы жазу және тіркеу немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Қолхат
Резолюция
Анықтама жобасы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтамаға қол қою немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Орындау мерзімдері
30 минуттан аспайды
30 минут
2 күн
30 минуттан аспайды
Мемлекеттік қызметті алушы құжаттарды тапсырған сәттен бастап 5 жұмыс күні ішінде
"Жалпы білім беретін мектептердегі
білім алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін тамақтандыру
ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің
өзара байланысуын көрсететін кесте
Успен ауданы әкімшілігінің
2013 жылғы 25 қаңтар
N 53/1 қаулысымен
бекітілген
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

10. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный исполнитель организации образования;
2) директор организации образования.
12. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Описание действий структурно-функциональных единиц
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
Наименование единицы
Ответственный исполнитель
Директор школы
Ответственный исполнитель
Директор школы
Ответственный исполнитель
Наименование действия (процесса, процедур, операции) и их описание
Прием и проверка представленных документов, регистрация в журнале входящих документов
Определение директором ответственного исполнителя
Подготовка проекта справки либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта и подписание справки, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Издание и регистрация справки, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка
Резолюция
Проект справки либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Подписанная справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги получателю
Сроки исполнения
Не более 30 минут
30 минут
2 дня
Не более 30 минут
В течение 5 рабочих дней с момента сдачи документов получателем
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 25 января 2013 года N 53/1
Регламент
оказания государственной услуги
"Выдача дубликатов документов об образовании"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігінің, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Успен селосы, Геринг көшесі, 17, телефоны 8 (71834) 91-9-55, мекенжайы бойынша орналасқан "Успен ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы (бұдан әрі – уәкілетті орган), жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 20 минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген сәттен бастап күнтізбелік 10 күн ішінде.
7. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүргізіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті алушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынуы тиіс.
8. Стандарттың 16-тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:
1) білім беру мекемесінің басшысы;
2) білім беру мекемесінің маманы.
10. Әрбір іс-әрекеттің орындау мерзімі көрсетілген әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы осы регламенттің 1 қосымшасында ұсынылған.
11. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің және әкімшілік
әрекеттердің (процедуралардың) реттілігі мен өзара
әрекеттерінің сипаттамасы

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача дубликатов документов об образовании".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга "Выдача дубликатов документов об образовании" (далее - государственная услуга) оказывается организациями основного среднего, общего среднего образования (далее – организации образования) на подведомственной территории.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта, - не более 20 минут;
2) с момента обращения для получения государственной услуги - не более 10-ти календарных дней.
7. Государственная услуга предоставляется ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
10. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) руководитель организации образования;
2) специалист организации образования.
11. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов документов об образовании"
Описание последовательности и взаимодействия административных
действий (процедур) и структурно-функциональных единиц

N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
Жауапты тұлға
Білім беру мекемесінің маманы
Білім беру мекемесінің басшысы
Білім беру мекемесінің маманы
Білім беру мекемесінің басшысы
Білім беру мекемесінің маманы
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Құжаттарды қарау
Білім туралы құжаттың телнұсқасы жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауапты дайындау
Білім туралы құжаттың телнұсқасы жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауапты қарау және қол қою
Шығыс құжаттары журналында тіркеу
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Қолхат беру
Резолюция
Білім туралы құжаттың телнұсқасы жобасы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап
Мемлекеттік қызмет алушыға білім туралы құжаттың телнұсқасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауапты беру
Орындау мерзімдері
20 минуттан аспайды
1 күнтізбелік күннен аспайды
5 күнтізбелік күннен аспайды
2 күнтізбелік күннен аспайды
1 күнтізбелік күннен аспайды
"Білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің
өзара байланысуын көрсететін кесте
Успен ауданы әкімшілігінің
2013 жылғы 25 қаңтар
N 53/1 қаулысымен
бекітілген
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігінің, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет 1 қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша Успен ауданының білім бөлімдері арқылы, жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетуді аяқтау нысаны стандарттың 1-қосымшаға сәйкес мектепке дейінгі ұйымдар мен заңды өкілдер арасында жасалатын шарт қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.

N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
Ответственное лицо
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта дубликата документа об образовании, либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение и подписание проекта документа об образовании, либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки
Резолюция
Проект дубликата об образовании, либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Дубликат документа об образовании, либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача дубликата документа об образовании потребителю, либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
Не более 20 минут
Не более 1 календарного дня
Не более 5 календарных дней
Не более 2 календарных дней
Не более 1 календарного дня
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов документов об образовании"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 25 января 2013 года N 53/1
Регламент
оказания государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей в дошкольные
организации образования"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается организациями образования Успенского района по адресам указанными в приложении 1, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
5. Формой завершения государственной услуги, является договор, заключенный согласно приложению 1 стандарта между дошкольными организациями (далее - ДО) и законным представителем либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.

6. Мемлекетті қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды мектепке дейінгі ұйымдарға тапсыру және басшылардан қажетті кеңес алу сәтінен бастап – кемінде 30 минут уақытты құрайды;
2) мемлекеттік қызметті алушының өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш берген күні сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің рұқсат берілген ең көп уақыты – кемінде 30 минутты құрайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті алушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынуы тиіс.
8. Стандарттың 16 тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:
1) Мектепке дейінгі білім беру ұйымының басшысы.
10. Әрбір іс-әрекеттің орындау мерзімі көрсетілген әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы осы регламенттің 2 қосымшасында ұсынылған.
11. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 3 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Успен ауданының білім беру мекемелерінің мекен-жайлары
1
Успен ауданы әкімшілігінің, Успен ауданы Успен селолық округі Әкімі аппаратының "Балапан" коммуналдық мемлекеттік шаруашылық кәсіпорны бала-бақшасы
Успен селосы, Тәуелсіздікке 10 жыл к-сі, 28
8(71834)92-1-34
2
Успен ауданы әкімшілігінің, Успен ауданы Равнополь ауылдық округі Әкімі аппаратының "Айгөлек" коммуналдық мемлекеттік шаруашылық кәсіпорны бала-бақшасы
Константинов ауылы, Ленин к-сі, 73
8(71834)93-1-30
3
Успен ауданы әкімшілігінің, Успен ауданы Новопокров ауылдық округі Әкімі аппаратының "Ақ бота" коммуналдық мемлекеттік шаруашылық кәсіпорны бала-бақшасы
Галицк ауылы, Комсомольский к-сі
8(71834)95-9-53
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
1.

6. Срок оказания государственной услуги с момента:
1) сдачи получателем государственной услуги документов и получения необходимой консультации со стороны руководителя ДО составляют не менее 30 минут;
2) максимально допустимое время ожидания получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, составляет не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, составляет не менее 30 минут.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) руководитель ДО.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Адреса организации образования Успенского района
N п/п организация образования Адрес Телефон
1
Государственное коммунальное хозяйственное предприятие детски сад "Балапан" аппарата акима Успенского сельского округа Успенского района, акимата Успенского района
с. Успенка ул. 10 лет Независимости 28
8(71834)92-1-34
2
Государственное коммунальное хозяйственное предприятие детски сад "Айголек" аппарата акима Равнопольского сельского округа Успенского района, акимата Успенского района
с. Константиновка ул. Ленина 73
8(71834)93-1-30
3
Государственное коммунальное хозяйственное предприятие детски сад "Ак бота" аппарата акима Новопокровского сельского округа Успенского района, акимата Успенского района
с. Галицкое пер. Комсомольский
8(71834)95-9-53
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Описание действий структурно-функциональных единиц
1.

Әрекеттің (барыс, жұмыс ағымының) N 1 2
2.
Құрылымдық-функционалдық бірліктің атауы
Мектепке дейінгі білім беру басшысы
Мектепке дейінгі білім беру басшысы
3.
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу. Шартты толтыру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Мемлекеттік қызметті алушыға қол қойылған шартты немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
шарт немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
шарт немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5.
Орындау мерзімдері
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
6.
Келесі іс-әрекет нөмірі
2 колонка
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің
өзара байланысуын көрсететін кесте
Успен ауданы әкімшілігінің
2013 жылғы 25 қаңтар
N 53/1 қаулысымен
бекітілген
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды
үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігінің, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет 1 қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша Успен ауданының білім бөлімдері арқылы, жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызметті алушыға берілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны білім беру ұйымының бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні.

N действия (хода, потока работ) 1 2
2.
Наименование структурно функциональных единиц
Руководитель ДО
Руководитель ДО
3.
Наименование действия (процесса процедура операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов. Заполнение договора либо подготовка мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдает получателю государственной услуги подписанный договор либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
договор либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
договор либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5.
Сроки исполнения
1 рабочий день
1 рабочий день
6.
Номер следующего действия
2 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 25 января 2013 года N 53/1
Регламент
оказания государственной услуги
"Прием документов для организации индивидуального бесплатного
обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение
длительного времени не могут посещать организации начального,
основного среднего, общего среднего образования"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается организациями образования Успенского района по адресам указанными в приложении 1, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней.
5. Формой завершения государственной услуги, которую получит получатель государственной услуги, являются приказ организации образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов составляет 3 рабочих дня.

7. Аталған қызмет денсаулық жағдайына байланысты уақытша немесе үнемі білім беру ұйымдарына бару мүмкіндігі жоқ жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) ұсынылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызметті алушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынуы тиіс.
9. Стандарттың 16 тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:
1) білім беру мекемесінің басшысы;
2) білім беру мекемесінің маманы.
11. Әрбір іс-әрекеттің орындау мерзімі көрсетілген әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы осы регламенттің 2 қосымшасында ұсынылған.
12. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 3 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім беру ұйымдарына денсаулығына
байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын
балаларды үйде жеке тегін оқытуды
ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Успен ауданының білім беру мекемелерінің мекен-жайлары
N р/н Білім беру мекемелері Мекен-жай Телефон
1
"N 1 Успен ЖОББМ" ММ
Успен селосы, Тәуелсіздікке 10 жыл к-сі, 34
8(71834)91-1-71
2
"N 2 Успен ЖОББМ" ММ
Успен селосы, Милевский к-сі, 120
8(71834)91-7-82
3
"N 3 Успен ЖОББМ" ММ
Успен селосы, Баюк к-сі, 40
8(71834)91-7-01
4
"Қаратай ЖОББМ" ММ
Қаратай ауылы
8(71834)98-6-66
5
"Белоусов ЖОББМ" ММ
Белоусов ауылы
8(71834)90-8-43
6
"Богатырь ЖОББМ" ММ
Богатырь ауылы
8(71834)94-5-33
7
"Лозов ЖОББМ" ММ
Лозов ауылы, Школьная к-сі, 1
8(71834)96-4-48
8
"Ковалев ЖОББМ" ММ
Ковалев ауылы
8(71834)98-3-30
9
"Қозыкеткен ЖОББМ" ММ
Қозыкеткен ауылы, Победа к-сі, 11
8(71834)98-2-74
10
"Ольгин ЖОББМ" ММ
Ольгин ауылы
8(71834)99-2-94
11
"Равнополь ЖОББМ" ММ
Равнополь ауылы, Ленин к-сі, 111
8(71834)93-3-45
12
"Константинов ЖОББМ" ММ
Константинов ауылы
8(71834)93-2-73
13
"Вознесен ЖОББМ" ММ
Вознесен ауылы, Победа к-сі
8(71834)97-1-39
14
"Дмитриев ЖОББМ" ММ
Дмитриев ауылы, Школьная к-сі, 2
8(71834)40-3-16
15
"Павлов ЖОББМ" ММ
Қоңырөзек ауылы

7. Данная услуга предоставляется физическим лицам, не имеющим возможности посещения организации образования, временно или постоянно, по состоянию здоровья (далее - получатель государственной услуги).
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
10. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) руководитель организации образования;
2) специалист организации образования.
11. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного времени
не могут посещать организации начального,
основного среднего, общего
среднего образования"
Адреса организации образования Успенского района
N п/п Организация образования Адрес Телефон
1
ГУ "Успенская СОШ N 1"
с. Успенка ул. 10 лет Независимости 34
8(71834)91-1-71
2
ГУ "Успенская СОШ N 2"
с. Успенка ул. Милевского 120
8(71834)91-7-82
3
ГУ "Успенская СОШ N 3"
с. Успенка ул. Баюка 40
8(71834)91-7-01
4
ГУ "Каратайская СОШ"
с. Каратай
8(71834)98-6-66
5
ГУ "Белоусовская СОШ"
с. Белоусовска
8(71834)90-8-43
6
ГУ "Богатырская СОШ"
с. Богатырь
8(71834)94-5-33
7
ГУ "Лозовская СОШ"
с. Лозовое ул. Школьная 1
8(71834)96-4-48
8
ГУ "Ковалевская СОШ"
с. Ковалевка
8(71834)98-3-30
9
ГУ "Козыкеткенская СОШ"
с. Козыкеткен ул. Победы 11
8(71834)98-2-74
10
ГУ "Ольгинская СОШ"
с. Ольгино
8(71834)99-2-94
11
ГУ "Равнопольская ОШ"
с. Равнополь ул. Ленина 111
8(71834)93-3-45
12
ГУ "Константиновская СОШ"
с. Константиновка
8(71834)93-2-73
13
ГУ "Вознесенская СОШ"
с. Вознесенка ул. Победы
8(71834)97-1-39
14
ГУ "Дмитриевская ОШ"
с. Дмитриевка ул. Школьная 2
8(71834)40-3-16
15
ГУ "Павловская СОШ"
с. Конырозек

8(71834)94-4-89
16
"Галицк ЖОББМ" ММ
Галицк ауылы, Мир к-сі, 1
8(71834)95-3-26
17
"Новопокров ЖОББМ" ММ
Новопокров ауылы, Школьная к-сі, 1
8(71834)40-1-17
18
"Тимирязев ЖОББМ" ММ
Тимирязев ауылы, Школьная к-сі, 5
8(71834)95-6-83
19
"Таволжан ЖОББМ" ММ
Таволжан ауылы, Школьная к-сі, 1
8(71834)95-2-19
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім беру ұйымдарына денсаулығына
байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын
балаларды үйде жеке тегін оқытуды
ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Әрекеттің (барыс, жұмыс ағымының) N 1 2 3 4 5
Жауапты тұлға
Білім беру мекемесінің маманы
Білім беру мекемесінің басшысы
Білім беру мекемесінің маманы
Білім беру мекемесінің басшысы
Білім беру мекемесінің маманы
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қоса берілген құжаттармен өтінішті қабылдау
Жауапты орындаушыны белгілеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру және үйде оқытуды ұйымдастыру туралы бұйрық жобасын дайындау немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауапты беру
Үйде оқытуды ұйымдастыру туралы бұйрыққа немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауапқа қол қою
Шығыс құжаттары журналында тіркеу
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Қажетті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат
Резолюция
Үйде оқытуды ұйымдастыру туралы бұйрық немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап жобасы
Үйде оқытуды ұйымдастыру туралы бұйрық немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауапты беру
Орындау мерзімдері
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім беру ұйымдарына денсаулығына
байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын
балаларды үйде жеке тегін оқытуды
ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің
өзара байланысуын көрсететін кесте
Успен ауданы әкімшілігінің
2013 жылғы 25 қаңтар
N 53/1 қаулысымен
бекітілген
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау".

8(71834)94-4-89
16
ГУ "Галицкая СОШ"
с. Галицкое ул. Мира 1
8(71834)95-3-26
17
ГУ "Новопокровская СОШ"
с. Новопокровка ул. Школьная 1
8(71834)40-1-17
18
ГУ "Тимирязевская СОШ"
с. Тимирязево ул. Школьная 5
8(71834)95-6-83
19
ГУ "Таволжанская СОШ"
с. Таволжан ул. Школьная 1
8(71834)95-2-19
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного времени
не могут посещать организации начального,
основного среднего, общего
среднего образования"
Описание действий структурно-функциональных единиц
N действия (хода, потока, работ) 1 2 3 4 5
Ответственное лицо
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием заявления с прилагаемыми документами
Определение ответственного исполнителя
Проверка полноты представленных документов и подготовка проекта приказа об организации обучения на дому либо мотивированного письменного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Подписание приказа об организации обучения на дому либо мотивированного письменного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Регистрация в журнале учета исходящих документов
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме необходимых документов
Резолюция
Проект приказа об организации обучения на дому либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Приказ об организации обучения на дому либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного времени
не могут посещать организации начального,
основного среднего, общего
среднего образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 25 января 2013 года N 53/1
Регламент
оказания государственной услуги
"Прием документов для предоставления отдыха детям из
малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях".

Успен селосы, Тәуелсіздікке 10 жыл к-сі, 34
8(71834)91-1-71
2
"N 2 Успен ЖОББМ" ММ
Успен селосы, Милевский к-сі, 120
8(71834)91-7-82
3
"N 3 Успен ЖОББМ" ММ
Успен селосы, Баюк к-сі, 40
8(71834)91-7-01
4
"Қаратай ЖОББМ" ММ
Қаратай ауылы
8(71834)98-6-66
5
"Белоусов ЖОББМ" ММ
Белоусов ауылы
8(71834)90-8-43
6
"Богатырь ЖОББМ" ММ
Богатырь ауылы
8(71834)94-5-33
7
"Лозов ЖОББМ" ММ
Лозов ауылы, Школьная к-сі, 1
8(71834)96-4-48
8
"Ковалев ЖОББМ" ММ
Ковалев ауылы
8(71834)98-3-30
9
"Қозыкеткен ЖОББМ" ММ
Қозыкеткен ауылы, Победа к-сі, 11
8(71834)98-2-74
10
"Ольгин ЖОББМ" ММ
Ольгин ауылы
8(71834)99-2-94
11
"Равнополь ЖОББМ" ММ
Равнополь ауылы, Ленин к-сі, 111
8(71834)93-3-45
12
"Константинов ЖОББМ" ММ
Константинов ауылы
8(71834)93-2-73
13
"Вознесен ЖОББМ" ММ
Вознесен ауылы, Победа к-сі
8(71834)97-1-39
14
"Дмитриев ЖОББМ" ММ
Дмитриев ауылы, Школьная к-сі, 2
8(71834)40-3-16
15
"Павлов ЖОББМ" ММ
Қоңырөзек ауылы
8(71834)94-4-89
16
"Галицк ЖОББМ" ММ
Галицк ауылы, Мир к-сі, 1
8(71834)95-3-26
17
"Новопокров ЖОББМ" ММ
Новопокров ауылы, Школьная к-сі, 1
8(71834)40-1-17
18
"Тимирязев ЖОББМ" ММ
Тимирязев ауылы, Школьная к-сі, 5
8(71834)95-6-83
19
"Таволжан ЖОББМ" ММ
Таволжан ауылы, Школьная к-сі, 1
8(71834)95-2-19
20
"Успен ауданының білім бөлімі" ММ
Успен селосы, Геринг к-сі, 17
8(71834)91-0-16
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала
сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде
демалуы үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Әрекеттің (барыс, жұмыс ағымының) N 1 2 3 4 5
Бірлік атауы
Жауапты орындаушы
Директор
Жауапты орындаушы
Директор
Жауапты орындаушы
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қоса берілген құжаттармен өтінішті қабылдау және тіркеу. Құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Білім беру мекемесінің жауапты орындаушыны белгілеуі
Өтінішті қарау, құжаттарды тексеру, жолдаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауапты дайындау
Жолдамаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауапқа қол қою
Жолдаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауапты тіркеу және беру
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Қолхат
Резолюция
Жолдама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап жобасы
Жолдамаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауапқа қол қою
Жолдама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап
Орындау мерзімдері
30 минуттан аспайды
30 минут
4 күн ішінде
3 күн ішінде
30 минуттан аспайды
10 күнтізбелік күн
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала
сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде
демалуы үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің
өзара байланысуын көрсететін кесте
Успен ауданы әкімшілігінің
2013 жылғы 25 қаңтар
N 53/1 қаулысымен
бекітілген
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында
экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

с. Успенка ул. 10 лет независимости 34
8(71834)91-1-71
2
ГУ "Успенская СОШ N 2"
с. Успенка ул. Милевского 120
8(71834)91-7-82
3
ГУ "Успенская СОШ N 3"
с. Успенка ул. Баюка 40
8(71834)91-7-01
4
ГУ "Каратайская СОШ"
с. Каратай
8(71834)98-6-66
5
ГУ "Белоусовская СОШ"
с. Белоусовска
8(71834)90-8-43
6
ГУ "Богатырская СОШ"
с. Богатырь
8(71834)94-5-33
7
ГУ "Лозовская СОШ"
с. Лозовое ул. Школьная 1
8(71834)96-4-48
8
ГУ "Ковалевская СОШ"
с. Ковалевка
8(71834)98-3-30
9
ГУ "Козыкеткенская СОШ"
с. Козыкеткен ул. Победы 11
8(71834)98-2-74
10
ГУ "Ольгинская СОШ"
с. Ольгино
8(71834)99-2-94
11
ГУ "Равнопольская ОШ"
с. Равнополь ул. Ленина 111
8(71834)93-3-45
12
ГУ "Константиновская СОШ"
с. Константиновка
8(71834)93-2-73
13
ГУ "Вознесенская СОШ"
с. Вознесенка ул. Победы
8(71834)97-1-39
14
ГУ "Дмитриевская ОШ"
с. Дмитриевка ул. Школьная 2
8(71834)40-3-16
15
ГУ "Павловская СОШ"
с. Конырозек
8(71834)94-4-89
16
ГУ "Галицкая СОШ"
с. Галицкое ул. Мира 1
8(71834)95-3-26
17
ГУ "Новопокровская СОШ"
с. Новопокровка ул. Школьная 1
8(71834)40-1-17
18
ГУ "Тимирязевская СОШ"
с. Тимирязево ул. Школьная 5
8(71834)95-6-83
19
ГУ "Таволжанская СОШ"
с. Таволжан ул. Школьная 1
8(71834)95-2-19
20
ГУ "Отдел образования Успенского района"
с. Успенка ул. Геринга 17
8(71834)91-0-16
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях"
Описание действий структурно-функциональных единиц
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
Наименование единицы
Ответственный исполнитель
Директор
Ответственный исполнитель
Директор
Ответственный исполнитель
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация заявления с прилагаемыми документами. Выдача расписки о получении документов
Определение директором организации определение ответственного исполнителя
Рассмотрение заявления, проверка документов, подготовка направления либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание направления либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация и выдача направления либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка
Резолюция
Проект направления либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписанное направление либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Направление либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
не более 30 минут
30 минут
в течение 4 дней
в течение 3-х дней
не более 30 минут
10 календарных дней
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 25 января 2013 года N 53/1
Регламент
оказания государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в
организациях основного среднего, общего среднего образования"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігінің, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Успен селосы, Геринг көшесі, 17, телефоны 8 (71834) 91-9-55, мекенжайы бойынша орналасқан "Успен ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы (бұдан әрі – уәкілетті орган), жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны экстернат нысанында оқуға рұқсат беру туралы анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он бес жұмыс күнін құрайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті алушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынуы тиіс.
8. Стандарттың 16 тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:
1) білім беру мекемесінің басшысы;
2) білім беру мекемесінің маманы.
10. Әрбір іс-әрекеттің орындау мерзімі көрсетілген әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы осы регламенттің 1 қосымшасында ұсынылған.
11. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
Жауапты тұлға
Білім беру мекемесінің маманы
Білім беру мекемесінің басшысы
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушыдан қажетті құжаттарды қабылдау
Құжаттарды қарау
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Қолхат беру
Экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Орындау мерзімдері
30 минуттан аспайды
14 жұмыс күні
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің өзара байланысуын көрсететін кесте
Успен ауданы әкімшілігінің
2013 жылғы 25 қаңтар
N 53/1 қаулысымен
бекітілген
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім
беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением " Отдел образования Успенского района", расположенного по адресу: Павлодарская область, Успенский район, село Успенка, улица Геринга 17 телефон 8 (71834) 91-9-55, (далее – уполномоченный орган), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
5. Формой завершения государственной услуги являются разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, составляют пятнадцать рабочих дней.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) руководитель организации образования;
2) специалист организации образования.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного
среднего, общего среднего образования"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
Ответственное лицо
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием от получателя необходимых документов
Рассмотрение документов
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки
Разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Сроки исполнения
Не более 30 минут
14 рабочих дней
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного
среднего, общего среднего образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 25 января 2013 года N 53/1
Регламент
оказания государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации образования
независимо от ведомственной подчиненности для обучения по
общеобразовательным программам начального, основного среднего,
общего среднего образования"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігінің, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет 1 қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша Успен ауданының білім бөлімдері арқылы, жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызметті алушыға берілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны білім беру ұйымдарының жалпы орта білім беретін ұйымдарға оқуға қабылдау туралы жалпы бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі мемлекеттік қызметті алушылар қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан бастап бір жұмыс күнін құрайды:
1) өтініш берілген күні (тіркеу кезінде) сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күту уақыты – 30 минут;
2) өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсету уақыты – 30 минуттан аспауы керек.
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің соңғы нәтижесін (білім беру ұйымдарына оқуға қабылдау туралы бұйрық) алу мерзімі – 3 айдан аспауы керек, себебі оқуға қабылдау туралы бұйрық барлық білім алушылар үшін ортақ болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті алушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынуы тиіс.
8. Стандарттың 16 тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:
1) білім беру мекемесінің басшысы;
2) білім беру мекемесінің маманы.
10. Әрбір іс-әрекеттің орындау мерзімі көрсетілген әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы осы регламенттің 2 қосымшасында ұсынылған.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается организациями образования Успенского района по адресам указанными в приложении 1, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней.
5. Формой завершения государственной услуги, которую получит получатель государственной услуги, являются общий приказ организации образования о зачислении в организацию образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов составляет 1 рабочий день:
1) время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения (при регистрации), - 30 минут;
2) время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, – не более 30 минут.
Срок получения конечного результата оказываемой государственной услуги (приказ о зачислении в организацию образования) - не более 3 месяцев, так как приказ о зачислении является общим для всех обучающихся.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) руководитель организации образования;
2) специалист организации образования.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.

11. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 3 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Успен ауданының білім беру мекемелерінің мекен-жайлары
N р/н Білім беру мекемелері Мекен-жай Телефон
1
"N 1 Успен ЖОББМ" ММ
Успен селосы, Тәуелсіздікке 10 жыл к-сі, 34
8(71834)91-1-71
2
"N 2 Успен ЖОББМ" ММ
Успен селосы, Милевский к-сі, 120
8(71834)91-7-82
3
"N 3 Успен ЖОББМ" ММ
Успен селосы, Баюк к-сі, 40
8(71834)91-7-01
4
"Қаратай ЖОББМ" ММ
Қаратай ауылы
8(71834)98-6-66
5
"Белоусов ЖОББМ" ММ
Белоусов ауылы
8(71834)90-8-43
6
"Богатырь ЖОББМ" ММ
Богатырь ауылы
8(71834)94-5-33
7
"Лозов ЖОББМ" ММ
Лозов ауылы, Школьная к-сі, 1
8(71834)96-4-48
8
"Ковалев ЖОББМ" ММ
Ковалев ауылы
8(71834)98-3-30
9
"Қозыкеткен ЖОББМ" ММ
Қозыкеткен ауылы, Победа к-сі, 11
8(71834)98-2-74
10
"Ольгин ЖОББМ" ММ
Ольгин ауылы
8(71834)99-2-94
11
"Равнополь ЖОББМ" ММ
Равнополь ауылы, Ленин к-сі, 111
8(71834)93-3-45
12
"Константинов ЖОББМ" ММ
Константинов ауылы
8(71834)93-2-73
13
"Вознесен ЖОББМ" ММ
Вознесен ауылы, Победа к-сі
8(71834)97-1-39
14
"Дмитриев ЖОББМ" ММ
Дмитриев ауылы, Школьная к-сі, 2
8(71834)40-3-16
15
"Павлов ЖОББМ" ММ
Қоңырөзек ауылы
8(71834)94-4-89
16
"Галицк ЖОББМ" ММ
Галицк ауылы, Мир к-сі, 1
8(71834)95-3-26
17
"Новопокров ЖОББМ" ММ
Новопокров ауылы, Школьная к-сі, 1
8(71834)40-1-17
18
"Тимирязев ЖОББМ" ММ
Тимирязев ауылы, Школьная к-сі, 5
8(71834)95-6-83
19
"Таволжан ЖОББМ" ММ
Таволжан ауылы, Школьная к-сі, 1
8(71834)95-2-19
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Әрекеттің (барыс, жұмыс ағымының) N 1 2 3 4 5
Жауапты тұлға
Білім беру мекемесінің маманы
Білім беру мекемесінің басшысы
Білім беру мекемесінің маманы
Білім беру мекемесінің басшысы
Білім беру мекемесінің маманы
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қоса берілген құжаттармен өтінішті қабылдау, тіркеу
Жауапты орындаушыны белгілеу
Білім беру мекемесіне қабылдау туралы бұйрық жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Білім беру мекемесіне қабылдау туралы бұйрыққа немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Журналда тіркеу
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Құжаттарды алғаны туралы қолхат
Резолюция
Бұйрық немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап жобасы
Бұйрық немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауапты беру
Орындау мерзімдері
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
2 сағаттан аспайды
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің (білім беру мекемесіне қабылдау туралы бұйрық) соңғы нәтижесін алу мерзімі - 3 айдан аспайды
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің
өзара байланысуын көрсететін кесте

11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для
обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Адреса организации образования Успенского района
N п/п Организация образования Адрес Телефон
1
ГУ "Успенская СОШ N 1"
с. Успенка ул. 10 лет Независимости 34
8(71834)91-1-71
2
ГУ "Успенская СОШ N 2"
с. Успенка ул. Милевского 120
8(71834)91-7-82
3
ГУ "Успенская СОШ N 3"
с. Успенка ул. Баюка 40
8(71834)91-7-01
4
ГУ "Каратайская СОШ"
с. Каратай
8(71834)98-6-66
5
ГУ "Белоусовская СОШ"
с. Белоусовска
8(71834)90-8-43
6
ГУ "Богатырская СОШ"
с. Богатырь
8(71834)94-5-33
7
ГУ "Лозовская СОШ"
с. Лозовое ул. Школьная 1
8(71834)96-4-48
8
ГУ "Ковалевская СОШ"
с. Ковалевка
8(71834)98-3-30
9
ГУ "Козыкеткенская СОШ"
с. Козыкеткен ул. Победы 11
8(71834)98-2-74
10
ГУ "Ольгинская СОШ"
с. Ольгино
8(71834)99-2-94
11
ГУ "Равнопольская ОШ"
с. Равнополь ул. Ленина 111
8(71834)93-3-45
12
ГУ "Константиновская СОШ"
с. Константиновка
8(71834)93-2-73
13
ГУ "Вознесенская СОШ"
с. Вознесенка ул. Победы
8(71834)97-1-39
14
ГУ "Дмитриевская ОШ"
с. Дмитриевка ул. Школьная 2
8(71834)40-3-16
15
ГУ "Павловская СОШ"
с. Конырозек
8(71834)94-4-89
16
ГУ "Галицкая СОШ"
с. Галицкое ул. Мира 1
8(71834)95-3-26
17
ГУ "Новопокровская СОШ"
с. Новопокровка ул. Школьная 1
8(71834)40-1-17
18
ГУ "Тимирязевская СОШ"
с. Тимирязево ул. Школьная 5
8(71834)95-6-83
19
ГУ "Таволжанская СОШ"
с. Таволжан ул. Школьная 1
8(71834)95-2-19
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для
обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Описание действий структурно-функциональных единиц
N действия (хода, потока, работ) 1 2 3 4 5
Ответственное лицо
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием, регистрация заявления с прилагаемыми документами
Определение ответственного исполнителя
Подготовка проекта приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного письменного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Подписание приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о получении документов
Резолюция
Проект приказа либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Приказ либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 30 минут
Не более 2 часов
Срок получения конечного результата оказываемой государственной услуги (приказ о зачислении в организацию образования) - не более 3 месяцев
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для
обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий