Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы (V сайланған XII кезектен тыс сессиясы) "2013 жылға арналған Успен ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 65/12 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успенка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 81/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 сәуірде N 3514 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 шілдедегі N 1-28/1-14/136 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 29.07.2014 N 1-28/1-14/136 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 56-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-тармағы 2-3) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы (V сайланған XII кезектен тыс сессиясы) "2013 жылға арналған Успен ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 65/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 14 ақпанда N 3420 болып тіркелген, 2013 жылғы 21 ақпандағы "Апта айнасы" N 8, "Сельские будни" N 8 газеттерінде жарияланған) шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
25) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"25) "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде есебінде тұрған жұмыссыздарды қайтыс болған кезде жерлейтін, тұлғалар (әрі қарай- өкілетті орган);";
31), 32), 33), 34) тармақшалармен төмендегі редакцияда толықтырылсын:
"31) облыс бойынша белгіленген азық-түлік себетінің көлемінен аспайтын аз қамтамасыз етілген отбасылар;
32) ауданға жұмыс істеу үшін жаңадан келген дәрігерлер;
33) емделуге, тексерілуге жіберілген мүгедек балалар;
34) өкілетті органда есепте тұрған жұмыссыз азаматтар.";
3-тармақта:
екінші абзацта "20 000" сандары "75 000" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "өкілетті органның тізімі" сөздері "ауыл және ауыл округтері әкімдерінің тізімдері" сөздерімен ауыстырылсын;
4-тармақта:
2) тармақшада "49 000 теңге мөлшерде әлеуметтік көмек," сөздерінен кейін "санаторлық-курорттық емдеуге жолдау үшін медициналық тексеруге 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерде әлеуметтік көмек," сөздерімен толықтырылсын;
10), 11) тармақшалармен төмендегі редакцияда толықтырылсын:
"10) 1-тармақтың 32) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін, екінші деңгейдегі банктерде, сонымен қатар банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын тиісті лицензиясы, жеке сәйкестендіру нөмірі бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш негізінде, жеке куәлігінің көшірмесі, жеке куәлігінде жеке сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда, жеке сәйкестендіру нөмірін растайтын құжат, жоғары оқу орнын бітіргені туралы дипломның көшірмесі, жұмысқа қабылдағаны туралы бұйрықтың көшірмесі, жеке еңбек келісімшартының көшірмесі, еңбек кітапшасының көшірмесі, мекен-жайы туралы анықтама – 500 000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;";

О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XII внеочередной сессии, V созыв) от 25 января 2013 года N 65/12 "О назначении помощи отдельным категориям граждан Успенского района на 2013 год"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 10 апреля 2013 года N 81/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 апреля 2013 года N 3514. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29 июля 2014 года № 1-28/1-14/136
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29.07.2014 № 1-28/1-14/136.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, подпунктом 2-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, и в целях оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан, Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата "О социальной помощи отдельным категориям граждан Успенского района на 2013 год" N 65/12 от 25 января 2013 года (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3420 от 14 февраля 2013 года, опубликованное от 21 февраля 2013 года в газетах "Апта айнасы" N 8, "Сельские будни" N 8), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 25) изложить в новой редакции:
"25) лица, осуществляющие погребение безработных, состоявших на момент смерти на учете в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" (далее – уполномоченный орган);";
дополнить подпунктами 31), 32), 33), 34) в следующей редакции:
"31) малообеспеченные семьи, доход которых не превышает размера установленной по области величины продовольственной корзины;
32) врачи вновь прибывшие для работы в район;
33) дети-инвалиды направленные на обследование, лечение;
34) безработные граждане, состоящие на учете в уполномоченном органе.";
в пункте 3:
в абзаце втором, цифры "20000" заменить цифрами "75000";
в абзаце седьмом, слова "списка уполномоченного органа" заменить словами "списков акимов сел и сельских округов,";
в пункте 4:
в подпункте 2) после слов "в размере 49000 тенге," дополнить словами "социальная помощь на медицинский осмотр для направления на санаторно-курортное лечение в размере 3 месячных расчетных показателей,";
дополнить подпунктами 10), 11) в следующей редакции:
"10) для категории указанной в подпункте 32) пункта 1, единовременная материальная помощь в размере 500000 тенге - на основании заявления с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, индивидуального идентификационного номера, копия удостоверения личности, в случае отсутствия в удостоверении личности индивидуального идентификационного номера, документ подтверждающий индивидуальный идентификационный номер, копия диплома об окончании высшего учебного заведения, копия приказа о приеме на работу, копия индивидуального трудового договора, копия трудовой книжки, адресная справка;";

"11) 1-тармақтың 33) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін, екінші деңгейдегі банктерде, сонымен қатар банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын тиісті лицензиясы, жеке сәйкестендіру нөмірі бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш негізінде, жеке куәлігінің көшірмесі, жеке куәлігінде жеке сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда, жеке сәйкестендіру нөмірін растайтын құжат, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі, емдеуге немесе тексерілуге медициналық мекемесінен жолдаманың көшірмесі – жолақысына 12000 теңге дейінгі мөлшерде біржолғы материалдық көмек.";
5-тармақ төмендегі редакциядағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"1-тармақтың 31) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін, екінші деңгейдегі банктерде, сонымен қатар банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын тиісті лицензиясы, жеке сәйкестендіру нөмірі бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш негізінде, жеке куәлігінің көшірмесі, жеке куәлігінде жеке сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда, жеке сәйкестендіру нөмірін растайтын құжат, отбасы мүшелерінің кірісі туралы анықтама, село, ауылдық және селолық округтері әкімдігі жанындағы учаскелік комиссиямен ұсынылатын, материалдық – тұрмыстық жағдайын тексеру туралы акті – қосалқы шаруашылығын дамытуға 150 000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек.";
6-тармақта:
2) тармақшаның екінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1-тармақтың 18), 20), 21) тармақшаларында көрсетілген санаттар үшін, екінші деңгейдегі банктерде, сонымен қатар банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын тиісті лицензиясы, жеке сәйкестендіру нөмірі бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өкілетті органның тізімі негізінде – 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерде;";
2) тармақша төмендегі редакциядағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"1-тармақтың 17), 19) тармақшаларында көрсетілген санаттар үшін, екінші деңгейдегі банктерде, сонымен қатар банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын тиісті лицензиясы, жеке сәйкестендіру нөмірі бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өкілетті органның тізімі негізінде – 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерде.";
7-тармақ 4) тармақшамен төмендегі редакциямен толықтырылсын:
"4) 1-тармақтың 34) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін, екінші деңгейдегі банктерде, сонымен қатар банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын тиісті лицензиясы, жеке сәйкестендіру нөмірі бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш негізінде, жеке куәлігінің көшірмесі, жеке куәлігінде жеке сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда, жеке сәйкестендіру нөмірін растайтын құжат, оқу кезеңін растайтын құжат, жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтама – кәсіптік оқудан өту кезеңінде 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерде әлеуметтік көмек.".

"11) для категории указанной в подпункте 33) пункта 1, единовременная материальная помощь на проезд в размере до 12000 тенге - на основании заявления с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, индивидуального идентификационного номера, копия удостоверения личности, в случае отсутствия в удостоверении личности индивидуального идентификационного номера, документ подтверждающий индивидуальный идентификационный номер, копия свидетельства о рождении ребенка, копия направления на лечение или обследование из медицинского учреждения.";
пункт 5 дополнить абзацем вторым в следующей редакции:
"для категории указанной в подпункте 31) пункта 1, единовременная материальная помощь на развитие подсобного хозяйства в размере 150000 тенге - на основании заявления с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, индивидуального идентификационного номера, копия удостоверения личности, в случае отсутствия в удостоверении личности индивидуального идентификационного номера, документ подтверждающий индивидуальный идентификационный номер, справки о доходах членов семьи, акт обследования материально-бытовых условий семьи, предоставляемый участковой комиссией при акимах сел, аульных и сельских округов.";
в пункте 6:
абзац второй подпункта 2) изложить в новой редакции:
"для категории, указанной в подпунктах 18), 20), 21) пункта 1, в размере 2 месячных расчетных показателей – на основании списка уполномоченного органа с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, индивидуального идентификационного номера;";
подпункт 2) дополнить третьим абзацем в следующей редакции:
"для категории, указанной в подпунктах 17), 19) пункта 1, в размере 2 месячных расчетных показателей – на основании списков акимов сел и сельских округов, с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, индивидуального идентификационного номера.";
пункт 7 дополнить подпунктом 4) в следующей редакции:
"4) для категории указанной в подпункте 34) пункта 1, социальная помощь в период прохождения профессионального обучения в размере 5 месячных расчетных показателей - на основании заявления с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, индивидуального идентификационного номера, копия удостоверения личности, в случае отсутствия в удостоверении личности индивидуального идентификационного номера, документ подтверждающий индивидуальный идентификационный номер, документ подтверждающий период обучения, справка о регистрации в качестве безработного.".

2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім бірінші рет ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Д. Нәукенов
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Р. Бечелова

2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Д. Наукенов
Секретарь
районного маслихата                        Р. Бечелова