Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 56/18 "Шарбақты ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 тамыздағы N 91/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 қыркүйекте N 3598 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 109/37 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 15.01.2014 N 109/37 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 4–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 56/18 "Шарбақты ауданының 2013 – 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3313 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 2, 2013 жылғы 17 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 3, 2013 жылғы 10 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 2, 2013 жылғы 17 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 3 жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2408579" деген сандар "2423955" деген сандарымен ауыстырылсын;
"345214" деген сандар "360214" деген сандарымен ауыстырылысын;

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 56/18 "О бюджете Щербактинского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 14 августа 2013 года N 91/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 сентября 2013 года N 3598. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 15 января 2014 года N 109/37
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 15.01.2014 N 109/37.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 56/18 "О бюджете Щербактинского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3313, опубликованное 10 января 2013 года в районной газете "Маралды" N 2, 17 января 2013 года районной газете "Маралды" N 3, 10 января 2013 года в районной газете "Трибуна"  N 2, 17 января 2013 года в районной газете "Трибуна" N 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2408579" заменить цифрами "2423955";
цифры "345214" заменить цифрами "360214";

"5635" деген сандар "6011" деген сандарымен ауыстырылысын;
2) тармақшада "2419120" деген сандар "2434496" деген сандарымен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік–экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "5635" заменить цифрами "6011";
в подпункте 2) цифры "2419120" заменить цифрами "2434496";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально–экономического развития района.

123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер
006
Мәдени мекемелері қызметін қамтамасыз ету
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер
013
Автомобиль жолдар қатынасымен аудандық маңызы бар қалалар ауыл (село) ауылдық (селолық) округтерді қамтамасыз ету
13
Өзгелер
9
Өзгелер
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
Чигиринов ауылдық округі бойынша
Функционалдық топ                 Шығындар
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы маңызы бар мемлекеттік қызмет көрсету
1
Жалпы мемлекеттік қызметтерді орындаушы өкілетті, атқарушы және басқадай органдар
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
106
Табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органдардың қоры есебінен шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органдардың қоры есебінен күтпеген шығындар бойынша шаралар өткізу
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы басқадай қызметтер
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер
002
Жақын денсаулық сақтау мекемесіне ауыр науқасы бар адамдарға дәрігерлік көмек көрсету үшін жедел жағдайда жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік қамтамасыз ету және әлеуметтік көмек
2
Әлеуметтік көмек
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер
003
Үйдегі мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді абаттандыру
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
011
Елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттау кеңістігі
1
Мәдениет саласындағы қызметтер
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно–досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Чигириновского сельского округа
Функциональная группа                Расходы
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
022
Капитальные затраты государственных органов
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат Акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат Акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно–коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа