Шарбақты ауданы бойынша нысаналы топтардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 431/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 қаңтарда N 3656 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 27 тамыздағы N 247/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 27.08.2015 N 247/9 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы Бағдарламасын бекіту туралы" N 636 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтарға жататын келесі тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) 21-ден 29 жасқа дейінгі жұмыссыз жастар;
2) бұрын жұмыс істемеген жұмыссыз тұлғалар (еңбек өтілі жоқ);
3) отбасында бірде-біреуі жұмыс істемейтін жұмыссыз тұлғалар;
4) 50 жастан асқан жұмыссыз азаматтар;
5) ұзақ уақыт жұмыс істемеген жұмыссыз тұлғалар (9 айдан артық).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бақтылы Қайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Асқаров

Об установлении дополнительного перечня целевых групп по Щербактинскому району
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 18 декабря 2013 года N 431/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции 08 января 2014 года N 3656. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 27 августа 2015 года N 247/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 27.08.2015 N 247/9.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан N 636 от 19 июня 2013 года "Об утверждении Дорожной Карты занятости 2020" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам:
1) безработная молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
2) ранее не работавшие безработные лица (не имеющие стажа работы);
3) безработные лица из семей, где нет ни одного работающего;
4) безработные граждане в возрасте старше 50 лет;
5) безработные лица, длительное время не работающие (более 9 месяцев).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Аскаров