V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XІ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІІІ сессиясының 2013 жылғы 15 ақпандағы № 92 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 наурызда N 970 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 3 тармағына, 108 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 113 "Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға 2013 жылға арналған қаражатты бөлу туралы" қаулысына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы XI сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 959 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 157 санында және 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 160-161 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"283 095 695" сандары "284 499 115" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"285 499 034" сандары "292 783 139" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жол бойынша "1 228 017" сандары "10 827 317" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жол бойынша "1 228 017" сандары "10 827 317" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"- 3 542 796" сандары "-19 022 781" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"3 542 796" сандары "19 022 781" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "3 437 665" сандары "3 946 169" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 210 980" сандары "1 282 577" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "11 357 085" сандары "13 511 535" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "57 416 263" сандары "57 762 766" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "38 287 190" сандары "38 537 706" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "8 649 701" сандары "8 650 925" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "32 625 340" сандары "34 029 671" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы"
Решение XIII сессии Маслихата города Алматы V созыва от 15 февраля 2013 года N 92. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 1 марта 2013 года за N 970. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2, пунктом 3 статьи 106, пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2013 года № 113 "О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2013 год", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 959, опубликовано 29 декабря 2012 года в газете "Алматы ақшамы" № 157 и 29 декабря 2012 года в газете "Вечерний Алматы" № 160-161) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "283 095 695" заменить цифрами "284 499 115";
в подпункте 2):
цифры "285 499 034" заменить цифрами "292 783 139";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "1 228 017" заменить цифрами "10 827 317";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "1 228 017" заменить цифрами "10 827 317";
в подпункте 5):
цифры " - 3 542 796" заменить цифрами "-19 022 781";
в подпункте 6):
цифры "3 542 796" заменить цифрами "19 022 781";
в пункте 6 цифры "3 437 665 " заменить цифрами "3 946 169";
в пункте 7 цифры "1 210 980" заменить цифрами "1 282 577";
в пункте 8 цифры "11 357 085" заменить цифрами "13 511 535";
в пункте 9 цифры "57 416 263" заменить цифрами "57 762 766";
в пункте 10 цифры "38 287 190" заменить цифрами "38 537 706";
в пункте 11 цифры "8 649 701" заменить цифрами "8 650 925";
в пункте 12 цифры "32 625 340" заменить цифрами "34 029 671";

13-тармақтағы "8 981 968" сандары "9 059 881" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "12 426 580" сандары "12 830 041" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "4 386 729" сандары "4 848 134" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "2 508 176" сандары "2 645 875" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "42 489 118" сандары "43 045 405" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "8 170 364" сандары "18 273 364" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т.Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XІІІ сессиясының
төрайымы
А. Мұсабаева
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XIII сессиясының
2013 жылғы 15 ақпандағы
№ 92 шешіміне 1 қосымша
АЛМАТЫ ҚАЛАСЫНЫҢ 2013 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН БЮДЖЕТІ
Санаты
Сыныбы Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
Барлығы
(мың теңге)
1
2
I. КІРІСТЕР

в пункте 13 цифры "8 981 968" заменить цифрами "9 059 881";
в пункте 14 цифры "12 426 580" заменить цифрами "12 830 041";
в пункте 15 цифры "4 386 729" заменить цифрами "4 848 134";
в пункте 16 цифры "2 508 176" заменить цифрами "2 645 875";
в пункте 17 цифры "42 489 118" заменить цифрами "43 045 405";
в пункте 18 цифры "8 170 364" заменить цифрами "18 273 364";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Секретарю маслихата города Алматы Мукашеву Т.Т. произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель XIII-й сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва
А. Мусабаева
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
Т. Мукашев
Приложение 1
к решению ХIII-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва
от 15 февраля 2013 года № 92
БЮДЖЕТ ГОРОДА АЛМАТЫ НА 2013 ГОД
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
I. ДОХОДЫ