Алматы қаласы құрамдас бөлігінің атауы туралы
Бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 15 ақпандағы № 1/114 қаулысы және V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІІІ сессиясының 2013 жылғы 15 ақпандағы № 95 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 наурызда № 973 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 13 бабы 1  тармағының 4 тармақшасына сәйкес тиісті аумақ халқының пікірін ескеріп және Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 22 сәуірдегі № 3469 «Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы» Жарлығына сәйкес, бірлесіп, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және бесінші сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласының шекарасына қосылған Алатау кентінің аумағы Алатау шағынауданы болып аталсын.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
3. Осы нормативтік-құқықтық актінің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы И.И. Лиге және Алматы қаласы әкімінің орынбасары С.Т. Сейдумановқа жүктелсін.
4. Осы нормативтік құқықтық акті әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                  А. Есімов
V сайланған Алматы
қаласы мәслихатының
XIІІ сессиясының төрағасы               А. Мұсабаева
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                    Т. Мұқашев
Келісілді:
Алматы қаласы
әкімінің орынбасары                     С. Сейдуманов
Алматы қаласы әкімі
аппаратының басшысы                     Б. Сауранбаев
Алматы қаласы
Медеу ауданының әкімі                   С. Мәкежанов
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің меңгерушісі               А. Қасымова

О наименовании составной части города Алматы
Совместное постановление Акимата города Алматы от 15 февраля 2013 года N 1/114 и решение XIII-й сессии Маслихата города Алматы V-го созыва от 15 февраля 2013 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 26 марта 2013 года за N 973
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» с учетом мнения населения соответствующей территории и Указом Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года № 3469 «Об изменении границы города Алматы», совместно, акимат города Алматы ПОСТАНОВИЛ и маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Наименовать территорию поселка Алатау, включенную в границы города Алматы, микрорайоном Алатау.
2. Аппарату маслихата города Алматы произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в департаменте юстиции города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего нормативного правового акта возложить на председателя постоянной комиссии по социальным вопросам и общественному согласию маслихата города Алматы Ли И.И. и заместителя акима города Алматы Сейдуманова С.Т.
4. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                А. Есимов
Председатель сессии
маслихата города Алматы
V созыва                          А. Мусабаева
Секретарь маслихата
города Алматы                     Т. Мукашев
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель акима
города Алматы                     С. Сейдуманов
Руководитель аппарата
акима города Алматы               Б. Сауранбаев
Аким Медеуского района
города Алматы                     С. Макежанов
Заведующая юридическим
отделом аппарата акима
города Алматы                     А. Касымова