Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 9 қыркүйектегі N 3/776 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 қыркүйекте N 998 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 2/236 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 11.04.2014 N 2/236 қаулысымен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңдарына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласында көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» 2012 жылғы 30 наурыздағы № 1/230 қаулысына (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 934 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 мамырдағы «Вечерний Алматы» газетінде және 2012 жылғы 22 мамырдағы «Алматы ақшамы» газетінде жарияланған):
барлық мәтін бойынша «бастығы», «бастығына», «бастығының», «бастығынан» сөздері тиісінше «басшысы», «басшысына», «басшысының», «басшысынан» сөздерімен ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтінге ғана өзгеріс енгізіледі, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
2) Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласында көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы электрондық мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» 2012 жылғы 30 наурыздағы № 1/231 қаулысына (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 935 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 мамырдағы «Вечерний Алматы» және «Алматы ақшамы» газеттерінде жарияланған):
барлық мәтін бойынша «бастығы», «бастығына», «бастығының» сөздері тиісінше «басшысы», «басшысына», «басшысының» сөздерімен ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтінге ғана өзгеріс енгізіледі, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
3) Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 4/1050 «Алматы қаласында көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» қаулысына (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 965 болып тіркелген, 2012 жылғы 2 ақпандағы «Вечерний Алматы» және «Алматы ақшамы» газеттерінде жарияланған):
барлық мәтін бойынша «бастығы», «бастығына», «бастығының» сөздері тиісінше «басшысы», «басшысына», «басшысының» сөздерімен ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтінге ғана өзгеріс енгізіледі, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.

О внесении изменений в некоторые постановления акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 9 сентября 2013 года N 3/776. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 26 сентября 2013 года за N 998. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 11 апреля 2014 года N 2/236
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 11.04.2014 N 2/236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые постановления акимата города Алматы следующие изменения:
1) в постановлении акимата города Алматы от 30 марта 2012 года № 1/230 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты, предоставляемых в городе Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 934, опубликовано 19 мая 2012 года в газете «Вечерний Алматы» и 22 мая 2012 года в газете «Алматы ақшамы»:
по всему тексту слова «начальник», «начальнику», «начальника» заменить соответственно словами «руководитель», «руководителю», «руководителя», изменения вносятся только в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
2) в постановлении акимата города Алматы от 30 марта 2012 года № 1/231 «Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в сфере социальной защиты, предоставляемых в городе Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 935, опубликовано 19 мая 2012 года в газетах «Вечерний Алматы» и «Алматы ақшамы»:
по всему тексту слова «начальник», «начальнику», «начальника» заменить соответственно словами «руководитель», «руководителю», «руководителя», изменения вносятся только в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
3) в постановлении акимата города Алматы от 20 декабря 2012 года № 4/1050 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых в городе Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 965, опубликовано 2 февраля 2013 года в газетах «Вечерний Алматы» и «Алматы ақшамы»:
по всему тексту слова «начальник», «начальнику», «начальника» заменить соответственно словами «руководитель», «руководителю», «руководителя», изменения вносятся только в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.

2. Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы (бұдан әрі - Басқарма) осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ю. Ильинге жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                 А. Есімов
Енгізуші:
Алматы қалалық Жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының басшысы                  Ә. Құлмаханов
Келісілді:
Алматы қаласы әкімінің орынбасары      Ю. Ильин
Алматы қаласы әкімі аппаратының
заң бөлімінің басшысы                  А. Қасымова

2. Управлению занятости и социальных программ города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Ю. Ильина.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                 А. Есимов
Вносит:
Руководитель Управления
занятости и социальных программ
города Алматы                            А. Кульмаханов
Согласовано:
Заместитель акима города Алматы          Ю. Ильин
Руководитель юридического отдела
аппарата акима города Алматы             А. Касымова