Алматы қаласы әкімдігінің "Жануарға ветеринариялық төлқұжат беру" мемлекеттік қызметін көрсету Регламентін бекіту туралы" 2012 жылғы 10 мамырдағы № 2/424 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қазандағы N 4/902 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 қарашада N 1012 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 шілдедегі N 3/588 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 21.07.2014 N 3/588 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Заңдарына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Жануарға ветеринариялық төлқұжат беру» мемлекеттік қызметін көрсету Регламентін бекіту туралы» 2012 жылғы 10 мамырдағы № 2/424 қаулысына (2012 жылғы 9 маусымда «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 937 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспедегі «Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1 бабының 4 тармағына» сөздері «Қазақстан Республикасының «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Заңының 16 бабының 3 тармағына» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Алматы қаласы Кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Шормановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                 А. Есімов
Енгізуші:
Алматы қаласы
Кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық
даму және ауыл шаруашылығы
басқармасының басшысы                  А. Балова
Келісілді:
Алматы қаласы әкімінің
орынбасары                             Е. Шорманов
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің басшысы                  А. Қасымова
Мемлекеттік қызметтерді көрсету
сапасының сақталуын бақылау
бөлімінің басшысы                      М. Сүйіндіков

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 10 мая 2012 года № 2/424 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Постановление акимата города Алматы от 25 октября 2013 года N 4/902. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 14 ноября 2013 года за N 1012. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 21 июля 2014 года № 3/588
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 21.07.2014 № 3/588.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное» от 10 мая 2012 года № 2/424 (опубликованное 9 июня 2012 года в газетах «Алматы Ақшамы» и «Вечерний Алматы», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 937) следующее изменение:
в преамбуле слова «пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» заменить словами «пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан «О государственных услугах».
2. Управлению предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                   А. Есимов
Вносит:
Руководитель Управления
предпринимательства, индустриально –
инновационного развития и сельского
хозяйства города Алматы                   А. Балова
Согласовано:
Заместитель акима
города Алматы                             Е. Шорманов
Руководитель юридического отдела
аппарата акима города Алматы              А. Касымова
Руководитель отдела контроля
за соблюдением качества
предоставления государственных услуг      М. Суюндуков