Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін, қоршаған ортаны қорғау саласындағы электрондық мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2013 жылғы 26 наурыздағы № 1/226 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 5 желтоқсандағы N 4/1047 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 желтоқсанда N 1017 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 тамыздағы N 3/653 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 05.08.2014 N 3/653 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласында көрсетілетін, қоршаған ортаны қорғау саласындағы электрондық мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы» 2013 жылғы 26 наурыздағы № 1/226 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 974 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 сәуірде «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспесіндегі:
«2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» сөздері «2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» сөздерімен ауыстырылсын;
аталған қаулымен бекітілген  «ІІ, ІІІ және IV санаттардағы объектілері үшін қоршаған ортаға эмиссияға рұқсат беру» электрондық мемлекеттік қызмет регламентінің:
4 тармағындағы:
«және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 қазандағы № 1116 «Электрондық мемлекеттік қызметтің үлгі регламентін бекіту туралы» қаулысына» сөздері алынып тасталсын;
аталған қаулымен бекітілген «ІІ, ІІІ және IV санаттардағы объектілері үшін мемлекеттік экологиялық сараптаманың қорытындысын беру» электрондық мемлекеттік қызмет регламентінің:
2 тармағындағы:
«және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 қазандағы № 1116 «Электрондық мемлекеттік қызметтің үлгі регламентін бекіту туралы» қаулысына» сөздері алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Шормановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі                А. Есімов
Енгізуші:
Алматы қаласы Табиғи ресурстар
және табиғатты пайдалануды реттеу
басқармасының басшысы                       А. Рахимбетов
Келісілді:
Алматы қаласы
әкімінің орынбасары                         Е. Шорманов
Мемлекеттік қызметтерді көрсету
сапасының сақталуын бақылау
бөлімінің басшысы                           М. Сүйіндіков
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің басшысы                       А. Қасымова

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 26 марта 2013 года № 1/226 "Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в области охраны окружающей среды, оказываемых в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 5 декабря 2013 года N 4/1047. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 23 декабря 2013 года за N 1017. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 5 августа 2014 года № 3/653
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 05.08.2014 № 3/653.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 26 марта 2013 года № 1/226 «Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в области охраны окружающей среды, оказываемых в городе Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 974, опубликовано 30 апреля 2013 года в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы») следующие изменения:
в преамбуле:
слова «от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» заменить словами «от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах»;
в Регламенте электронной государственной услуги «Выдача разрешений на эмиссии в окружающую среду для объектов II, III и IV категории», утвержденном указанным постановлением:
в пункте 4:
слова «и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2010 года № 1116 «Об утверждении Типового регламента электронной государственной услуги» исключить;
в Регламенте электронной государственной услуги «Выдача заключений государственной экологической экспертизы для объектов II, III и IV категорий», утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2:
слова «и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2010 года № 1116 «Об утверждении Типового регламента электронной государственной услуги» исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                А. Есимов
Вносит:
Руководитель Управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования города Алматы       А. Рахимбетов
Согласовано:
Заместитель акима города Алматы        Е. Шорманов
Руководитель отдела контроля
за соблюдением качества
предоставления государственных услуг   М. Суюндуков
Руководитель юридического
отдела аппарата акима
города Алматы                          А. Касымова