Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес пайызға жоғары жалақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 2 шілдедегі N 16/13 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 шілдеде N 2335 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2015 жылғы 15 наурыздағы N 42/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 15.03.2015 N 42/2 шешімімен (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
XVІ сессиясының төрағасы
Е. Коноплева
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
хатшысы
Қ. Едіресов

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельских населенных пунктах
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 2 июля 2013 года N 16/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 июля 2013 года N 2335. Утратило силу решением маслихата Северо-Казахстанской области от 15 марта 2015 года N 42/2
Сноска. Утратило силу решением маслихата Северо-Казахстанской области от 15.03.2015 N 42/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельских населенных пунктах, по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XVI сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
Е. Коноплева
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
К. Едресов