"2013-2015 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы N 10/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 29 тамыздағы N 19/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 қыркүйекте N 2351 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 2.1-11/03 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 2.1-11/03 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 108-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 4 қаңтарда № 2043 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан» газетінде, 2013 жылғы 12 қаңтардағы «Северный Казахстан» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 96 427 332,2 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 637 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 552 147,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84 237 547 мың теңге;
2) шығындар – 97 308 635,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 560 114 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 914 390 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 354 276 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 441 417,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 441 417,2 мың теңге.»;
10-1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«10-1. 5-қосымшаға сәйкес жылдың қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және 2012 жылы пайдаланылмаған, нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару есебінен облыстық бюджет шығыстары.»;
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 августа 2013 года N 19/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 сентября 2013 года N 2351. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 9 января 2014 года N 2.1-11/03)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 9 января 2014 года N 2.1-11/03)
В соответствии со статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2043 4 января 2013 года, опубликовано 12 января 2013 года в газете «Солтүстік Қазақстан», 12 января 2013 года в газете «Северный Казахстан» следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 427 332,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 637 638 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 552 147,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84 237 547 тысяч тенге;
2) затраты – 97 308 635,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 560 114 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 1 914 390 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 354 276 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 441 417,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 441 417,2 тысячи тенге.»;
пункт 10-1 изложить в следующей редакции:
«10-1. Предусмотреть расходы областного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2012 году, использованных не по целевому назначению согласно приложению 5.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:

«11. 2013 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органының резерві 95 423 мың теңге сомада бекітілсін.»;
көрсетілген шешімге 15-қосымшалар осы шешімге 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
ХІХ сессиясының төрағасы                   К. Бішімов
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың хатшысы               Қ. Едіресов
Облыс мәслихаты

«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2013 год в сумме 95 423 тысяч тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХIХ сессии                      Секретарь
Северо-Казахстанского             Северо-Казахстанского
областного маслихата              областного маслихата
К. Бишимов                                К. Едресов
Приложение 1
к решению областного маслихата

73 323
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
49 375
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 064 976
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
869 152
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
195 824
261
Облыстың білім басқармасы
7 711 826
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 889
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 150 970
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
51 833
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 129
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
494 823
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
152 653
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
130 414
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 215
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 921 077
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 446 105
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 692
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 950
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
407 062
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
196 656
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

73 323
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
49 375
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 064 976
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
869 152
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
195 824
261
Управление образования области
7 711 826
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
86 889
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 150 970
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
51 833
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
19 129
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
494 823
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
152 653
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
130 414
013
Капитальные расходы государственного органа
1 215
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 921 077
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 446 105
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
167 692
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 950
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
407 062
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
196 656
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе

127 695
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
212 064
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
9 688
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129 911
271
Облыстың құрылыс басқармасы
231 159
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
157 811
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
73 348
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
8 713
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 627
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
86
5
Денсаулық сақтау
23 310 053,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 371 166
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 581
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
399 636
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
136 798
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
90 860
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
32 491
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 701 409
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
2 477 424
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
506 017
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
56 652
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
432 676
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
4 850
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
32 784
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
289 804
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
445 869
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
201 900
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

127 695
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
212 064
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
9 688
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
129 911
271
Управление строительства области
231 159
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
157 811
037
Строительство и реконструкция объектов образования
73 348
276
Управление по защите прав детей области
8 713
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
8 627
003
Капитальные расходы государственного органа
86
5
Здравоохранение
23 310 053,4
253
Управление здравоохранения области
19 371 166
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
94 581
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
399 636
006
Услуги по охране материнства и детства
136 798
007
Пропаганда здорового образа жизни
90 860
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
32 491
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 701 409
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2 477 424
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
506 017
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 652
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
432 676
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
4 850
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32 784
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
289 804
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
445 869
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
201 900
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек

296 994
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
305 376
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
567 550
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47 147
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
14 499
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 303 355
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
40 459
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
464 770
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 456 981
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
6 970 284
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 938 887,4
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 938 887,4
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 778 943
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 978 515
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 922
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
387 843
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
154 817
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 853
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
44 418
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
935 392
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
32 734
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
189 921
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 589
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 224
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру

296 994
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
305 376
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
567 550
029
Областные базы спецмедснабжения
47 147
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
14 499
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 303 355
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
40 459
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
464 770
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 456 981
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
6 970 284
271
Управление строительства области
3 938 887,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 938 887,4
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 778 943
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 978 515
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
91 922
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
387 843
003
Социальная поддержка инвалидов
154 817
007
Капитальные расходы государственного органа
4 853
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
44 418
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
935 392
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
32 734
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
189 921
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
55 589
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
4 224
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне

772
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76 030
261
Облыстың білім басқармасы
788 635
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
752 717
037
Әлеуметтік сауықтандыру
35 918
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
11 793
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
9 387
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 406
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 803 051
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 378
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 378
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 332
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 332
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1 285
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 285
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
5 027
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 027
261
Облыстың білім басқармасы
36 718
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 669
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 049
262
Облыстың мәдениет басқармасы
3 765
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 765
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
31 923
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
31 923
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 170 836
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 826 957
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

772
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 030
261
Управление образования области
788 635
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
752 717
037
Социальная реабилитация
35 918
298
Управление государственной инспекции труда области
11 793
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
9 387
003
Капитальные расходы государственного органа
2 406
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 803 051
253
Управление здравоохранения области
10 378
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10 378
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 332
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 332
259
Управление архивов и документации области
1 285
042
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 285
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
5 027
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 027
261
Управление образования области
36 718
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
33 669
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 049
262
Управление культуры области
3 765
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 765
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
31 923
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
31 923
271
Управление строительства области
6 170 836
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 826 957
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 778 717
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 542 457
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
22 705
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
536 787
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 813
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
306 361
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
29 226
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
62 387
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2 276 602
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
219 498
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 057
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
186 736
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
794
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14 911
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
648 440
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 097
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
42 189
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
523 044
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 836
013
Туристік қызметті реттеу
4 820
015
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
1 128
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
38 326
262
Облыстың мәдениет басқармасы
802 279
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 358
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
78 939
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
140 365
007
Театр және музыка өнерін қолдау

1 778 717
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 542 457
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
22 705
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
536 787
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в жилищно-коммунального хозяйства
38 813
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
306 361
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
29 226
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
100 000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
62 387
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 276 602
259
Управление архивов и документации области
219 498
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
17 057
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
186 736
005
Капитальные расходы государственного органа
794
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 911
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
648 440
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
37 097
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
42 189
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
523 044
010
Капитальные расходы государственного органа
1 836
013
Регулирование туристской деятельности
4 820
015
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
1 128
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
38 326
262
Управление культуры области
802 279
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
35 358
003
Поддержка культурно-досуговой работы
78 939
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
140 365
007
Поддержка театрального и музыкального искусства

3 246 595
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
515 740
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
1 912
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
59 394
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
2 364 982
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
756 015
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 130
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 221 143
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 221 143
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
160 814
271
Облыстың құрылыс басқармасы
107 671
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 670
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 355
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
54 646
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
53 143
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 795
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
32 348
12
Көлiк және коммуникация
4 569 354
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 569 354
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 443
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 318 562
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 435 819
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеу, қаржыландыру
24 000
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 178
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

3 246 595
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
515 740
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 912
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
59 394
036
Повышение экономической доступности гербицидов
2 364 982
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
756 015
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
86 130
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 221 143
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 221 143
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
160 814
271
Управление строительства области
107 671
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
51 670
005
Капитальные расходы государственного органа
1 355
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
54 646
272
Управление архитектуры и градостроительства области
53 143
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 795
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
32 348
12
Транспорт и коммуникации
4 569 354
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 569 354
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
48 443
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 318 562
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 435 819
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
24 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
112 178
011
Капитальные расходы государственного органа