Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 29 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда N 2070 болып тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімі аппаратының басшысы 2014 жылғы 17 маусымдағы N 16.7.3/1350 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімі аппаратының басшысы 17.06.2014 N 16.7.3/1350 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына20-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2013 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері бекітілсін.
2. Қоса берілген жұмыссыздардың еңбекақы төлемінің мөлшері бекітілсін.
3. «Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі 451-002-100 «Жұмыспен қамту бағдарламасы. Қоғамдық жұмыстар» бағдарламасы бойынша осы мақсаттарға қала бюджетінде көзделген қаражат шегінде қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Қоғамдық қызметкерлердің еңбекақы төлемі «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 23 қарашадағы Заңына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері есебінен жүргізілсін.
5. Қоғамдық жұмыстардың шарттары 5 (бес) күн ұзақтығымен, екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) жұмыс аптасы, сегіз сағаттық жұмыс күні, 1 (бір) сағат түскі үзіліс белгіленеді, еңбек жағдайларын ескеріп, жұмысшы мен жұмыс берушінің арасында жасалған еңбек шарттарымен көзделген жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлері қолданылады.
6. «Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (М.Т. Мұхамедьяров):
1) уақытша қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді қамтамасыз етсін, бекітілген тізбеге сәйкес;
2) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға шарт жасасын.
7. Петропавл қаласы әкімдігі кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын, қосымшаға сәйкес.

Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 января 2013 года N 2070. Утратило силу (письмо руководителя аппарата акима города Петропавловск Северо-Казахстанской области от 17 июня 2014 года N 16.7.3/1350)
Сноска. Утратило силу (письмо руководителя аппарата акима города Петропавловск Северо-Казахстанской области от 17.06.2014 N 16.7.3/1350)
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1..Утвердить прилагаемый перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы на 2013 год.
2. Утвердить прилагаемые размеры оплаты труда безработных.
3..Государственному учреждению «Отдел финансов города Петропавловска» обеспечить финансирование общественных работ в пределах средств, предусмотренных на эти цели в бюджете города по программе 451-002-100 «Программа занятости. Общественные работы».
4. Оплату труда общественных работников производить из расчета минимальной заработной платы в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы».
5. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 (пять) дней с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 (один) час; исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями.
6. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска» (Мухамедьяров М.Т.):
1) обеспечить направление безработных граждан на временные общественные работы, согласно утвержденному перечню;
2) заключить с работодателями договор на выполнение общественных работ.
7. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Петропавловска, согласно приложению.

8. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
9. Осы қаулы оны алғашқы рет ресми жариялаған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Петропавл қаласы әкімінің м.а.        Н. Байбақтинов
КЕЛІСІЛДІ:
«ЖИТС-тің алдын алу және күресу
жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық       А. Сыздықова
орталығы» ММ бастығы
«Коммунхоз Петропавловск» жауапкершілігі     М. Қалиев
шектеулі серіктестігінің директоры
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
«Солтүстік Қазақстан облысының              Е. Сейдімбеков
Әділет департаменті» ММ бастығы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
«Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті Петропавл қаласының       Ж. Самашев
әділет басқармасы» ММ бастығы
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Сот актілерін орындау комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы Сот актілерін      Р. Базылов
орындау департаменті» ММ бастығы
«Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Құқықтық статистика және арнайы есепке алу
жөніндегі комитетінің Солтүстік Қазақстан      Ж. Ілияс
облысы бойынша басқармасы» ММ бастығы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің «Облыстық наркологиялық
орталығы» шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық мемлекеттік           Б. Ыбыраев
қазыналық кәсіпорнының бас дәрігері
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты
жанындағы соттардың қызметін
қамтамасыз ету департаментінің
Солтүстік Қазақстан облыстық сотының          С. Ақтанов
кеңсесі» ММ бастығы
«Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласының қорғаныс істері           Д. Ғабдуллин
жөніндегі басқармасы» ММ бастығы
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитеті Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша Салық департаментінің
Петропавл қаласы бойынша                   М. Мұхамеджанов
Салық басқармасы» ММ бастығы
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер
департаменті Петропавл қаласының             Ә. Қасейінов
ішкі істер басқармасы» ММ бастығы
Петропавл қала әкімдігінің
2013 жылғы 14 қаңтарда
№ 29 қаулысымен
бекітілді
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 06.06.2013 N 1019 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
р/
р
Кәсіпорын, ұйым атауы
Жұмыс
орын-
дары
Қоғамдық жұмыс түрі
Жұмыс көлемі
Қоғамдық жұмыстар-
дың ұзақ-
тығы (ай)
Қаржылан-
дыру көзі
1
«Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің» мемлекеттік мекемесінің Петропавл қаласы әкімдігіне қарасты «Коммунхоз» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
230 адам
Қала аумағын жинауға көмек көрсету;
аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету;
мұзды қалашықтарды тұрғызуда қосымша жұмыстарды орындауға көмек көрсету
453735000 шаршы метр;
57150 шаршы метр;
28000 мұзды блоктар
12
Петропавл қаласының бюджеті
2
«Петропавл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету;
қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және жүргізуге көмек көрсету
Құжаттардың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
3
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы «Сот актілерін орындау бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Құжаттардың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
4
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі «Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті» мемлекеттік мекемесі
7 адам
АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
5
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапалығы және жеделділігі мақсатында мәліметтер дерекқорын құруға көмек көрсету
Құжаттардың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
6
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Петропавл қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
9 адам
Петропавл қаласы бойынша есептелген және төленбеген салық сомасы туралы хабарлама тапсыру
80000 хабарлама
12
Петропавл қаласының бюджеті
7
«Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санатының мәліметтер дерекқорын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету; мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек
Құжаттардың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
8
«Петропавл қаласының жер қатынастар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Иесіз мүлік ретінде жер учаскелерін тексеруге және таңдауға акт жасауға, оларды есепке қоюға көмек; мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек
7000 құжат
12
Петропавл қаласының бюджеті
9
«Петропавл қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітаптарын жасауға көмек, құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
10
«Петропавл қаласының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
11
«Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Петропавл қаласы әкімдігінің коммуналдық меншігіне қабылдау үшін иесіз тұрғын және адам тұрмайтын объектілерді анықтау.
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету
1250 тұрғын объектілерін тексеру
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
12
«ЖИТС-тің алдын алу және күрес жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық орталығы» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Халықтың әлжуаз топтарының арасында АИТВ–инфекциясы таралуының алдын алу мақсатында алдын алу бағдарламаларын іске асыруға көмек көрсету
2500 адамды қамтумен дәрістер, әңгімелесулер өткізу барысында маманға көмек
12
Петропавл қаласының бюджеті
13
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті Петропавл қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
29 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету
8400 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
14
«Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы  құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі Комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
15
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі
8 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
16
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Петропавл қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
10 адам
АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, жеке тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды сақтауға даярлауда өңдеуге көмек көрсету
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
17
Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Облыстық наркологиялық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2 адам
Қаланың оқу орындарында есірткі инъекциялары мен алкогольді тұтынушы жастар арасында алдын алу жұмыстарына көмек көрсету
3200 адамды қамтумен дәрістер, әңгімелесулер өткізу барысында маманға көмек
12
Петропавл қаласының бюджеті
18
«Петропавл қаласының жұмыспен экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету;
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
19
«Петропавл қаласының жұмыспен дене тәрбиесі және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
20
«Петропавл қаласы әкімдігінің тұрғын үй инспекциясы бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
Қорытынды
339 адам
Петропавл қала әкімдігінің
2013 жылғы 14 қаңтарда
№ 29 қаулысымен
бекітілді
Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздар еңбекақы төлемінің мөлшері
Ескерту. Жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 06.06.2013 N 1019 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
р/р
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбекақы төлемінің мөлшері
Жұмыс тәртібі
Бес күндік жұмыс аптасы
1
Физикалық жүктеме және ашық ауамен байланысты жұмыстар (қаланы абаттандыру, тазалау, жөндеу және құрылыс жұмыстары)

8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н.Б.
9.j Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2013 года.
И.о. акима города Петропавловска              Н. Байбактинов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач ГУ «Северо-Казахстанский областной  А. Сыздыкова
центр по профилактике и борьбе со СПИД»
Директор товарищества с ограниченной               М. Калиев
ответственностью «Коммунхоз Петропавловск»
Начальник ГУ «Департамент юстиции
Северо-Казахстанской области»
Министерства Юстиции Республики              Е. Сейдимбеков
Казахстан
Начальник ГУ «Управление юстиции города
Петропавловска Департамента
Юстиции Северо-Казахстанской
области» Министерства Юстиции                 Ж. Самашев
Республики Казахстан
Начальник ГУ «Департамент по исполнению судебных
актов Северо-Казахстанской области Комитета
по исполнению судебных актов Министерства       Р. Базылов
Начальник ГУ «Управление Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан по                          Ж. Ілияс
Северо-Казахстанской области»
Главный врач коммунального государственного
казенного предприятия на праве хозяйственного
ведения «Областной наркологический центр»
акимата Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения                    Б. Ыбыраев
Республики Казахстан
Начальник ГУ «Канцелярия Северо-Казахстанского
областного суда департамента по обеспечению
деятельности судов при верховном суде           С. Актанов
Республики Казахстан»
Начальник ГУ «Управление по делам обороны
города Петропавловска                          Д. Габдуллин
Северо-Казахстанской области»
Начальник ГУ «Налоговое управление
по городу Петропавловск
Налогового департамента по
Северо-Казахстанской области
Налогового Комитета Министерства             М. Мухамеджанов
Финансов Республики Казахстан»
Начальник ГУ «Управление внутренних дел
города Петропавловска Департамента              А. Касеинов
внутренних дел Северо-Казахстанской области»
Утверждено
постановлением акимата
города Петропавловска
от 14 января 2013 года № 29
Перечень
предприятий и организаций города, в которых будут проведены
оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы
Сноска. Перечень в редакции постановления города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 6.06.2013 г. № 1019 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
№ п/п
Наименование предприятия, организации
Рабочих мест
Вид общественных работ
Объем работ
Продолжительность общественных работ (месяцев)
Источник финансирования
1
Товарищество с ограниченной ответственностью «Коммунхоз Петропав-
ловск»
230 человек
Оказание помощи в уборке территории
города;
оказание помощи в озеленении и благоустройстве территории;
оказание помощи в выполнении подсобных работ в строительстве ледовых городков
453735000
квадрат
ных
метров
57150
квадратных
метров
28000
ледовых блоков
12
Бюджет города Петропавловска
2
Государствен-
ное учреждение «Аппарат акима города Петропавлов-
ска»
7
чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации;
ксерокопирова-
нию, рассылке и доставке материалов;
помощь в организации и проведении общественных компаний, обходе территорий города в работе с населением
По мере
накопле
ния
докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
3
Государствен-
ное учреждение «Департамент по исполнению судебных актов» Северо-Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
10 человек
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения, оказание помощи в обработке документации
По мере
накопле
ния
докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
4
Государствен-
ное учреждение «Департамент юстиции Северо-Казахстанской области» Министерства Юстиции Республики Казахстан»
7 человек
Оказание помощи в работе с архивными документами по линии ЗАГС, оказание помощи в работе по регистрации прав на недвижимое имущество, по регистрации юридических лиц; оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере
накопле
ния
докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
5
Государствен-
ное учреждение
«Канцелярия Северо-Казахстанского областного суда департамента по обеспечению деятельности судов при верховном суде Республики Казахстан»
7
чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения
По мере
накопле
ния
докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
6
Государствен-
ное учреждение «Налоговое управление по городу Петропавловск
Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового Комитета Министерства Финансов Республики Казахстан»
9
чело
век
Вручение уведомлений о суммах начисленных и неуплаченных налогов по городу Петропавловску
80 000 уведом-
лений
12
Бюджет города Петропавловска
7
Государствен-
ное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Петропавлов-
ска»
3
чело
века
Оказание помощи в проведении технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите; помощь в обработке архивных документов
По мере
накопле
ния
докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
8
Государствен-
ное учреждение «Отдел земельных отношений города Петропавловска»
2
чело
века
Оказание помощи в обследовании и составлении актов выбора земельных участков, в постановке их на учет, как бесхозяйное имущество; помощь в обработке архивных документов
7000 документов
12
Бюджет города Петропавловска
9
Государствен-
ное учреждение «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Петропавловска»
2
человека
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
10
Государствен-ное учреждение «Отдел строительства города Петропавловска»
1
чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
По мере
накопления
12
Бюджет города Петропавловска
11
Государствен-
ное учреждение «Отдел финансов города Петропавловска»
3
чело
века
Выявление бесхозяйных жилых нежилых объектов и принятие в коммунальную собственность акимата города Петропавловска.
Оказание помощи в формировании базы данных в целях качества и оперативности обслуживания населения
Обследование
1250
жилых объек-
тов
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
12
Государствен-
ное учреждение «Северо-Казахстанский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД»
2
чело
века
Оказание помощи в реализации профилактических программ с целью предупреждения распространения ВИЧ – инфекции среди уязвимой группы населения
Помощь специа-
листам при проведении лекций, бесед с охватом
2500 человек
12
Бюджет города Петропавловска
13
Государствен-
ное учреждение «Управление
внутренних дел города Петропавлов-
ска Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области»
29
чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения
8400 дел
12
Бюджет города Петропавловска
14
Государствен-
ное учреждение «Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной Прокуратуры Республики Казахстан по
Северо-Казахстанской области»
3
чело
века
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
15
Государствен-
ное учреждение «Управление по делам обороны города Петропавлов-
ска Северо-Казахстанской области»
8
чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации ксерокопированию, рассылке и доставке материалов
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
16
Государствен-
ное учреждение «Управление юстиции города Петропавлов-
ска Департамента Юстиции Северо-Казахстанской области Министерства Юстиции Республики Казахстан»
10
чело
век
Оказание помощи в работе с архивными документами по линии ЗАГС, оказание помощи в работе по регистрации прав на недвижимое имущество, по регистрации юридических лиц; оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
17
Коммунальное государствен-
ное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Областной наркологичес-
кий центр» акимата Северо-Казахстанской области
Министерства Здравоохранения Республики Казахстан
2
чело
века
Оказание помощи в профилак-
тической работе среди молодежи, потребителей
инъекционных наркотиков и
алкоголя в учебных заведениях города
Помощь специа-
листам при проведении лекций, бесед с
охватом
3200
человек
12
Бюджет города Петропавловска
18
Государствен-
ное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования города Петропавловска»
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
19
Государствен-
ное учреждение «Отдел физической культуры и спорта города Петропавлов-
ска»
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
20
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищной инспекции акимата города Петропавлов-
ска»
2 человека
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
Итого
339
человек
Утверждено
постановлением акимата
города Петропавловска
от 14 января 2013 года № 29
Размеры оплаты труда безработных,
привлеченных на общественные работы
Сноска. В редакции постановления города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 6.06.2013 г. № 1019 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
п/п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1
Работы связанные, с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)

2,2 ең төменгі еңбекақы
40 сағаттық жұмыс аптасы
жұмыс күні - 8 сағат
2
Ғимарат ішінде орындалатын және физикалық жүктемемен байланыссыз жұмыстар
1,2 ең төменгі еңбекақы
40 сағаттық жұмыс аптасы
жұмыс күні - 8 сағат
Петропавл қала әкімдігінің
2013 жылғы 14 қаңтардағы
№ 29 қаулысына
қосымша
Петропавл қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының
тізбесі
1. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1926 қаулысы (2011 жылғы 27 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-1-209, 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1 «Қызылжар нұры», 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған).
2. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1926 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 15 ақпандағы № 249 қаулысы (2012 жылғы 28 ақпандағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-1-211, 2012 жылғы 2 наурыздағы № 9 (379) «Қызылжар нұры», 2012 жылғы 2 наурыздағы № 9 (426) «Проспект СК» газеттерінде жарияланған).
3. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1926 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 879 қаулысы (2012 жылғы 23 мамырдағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-1-220, 2012 жылғы 1 маусымдағы № 22 (392) «Қызылжар нұры», 2012 жылғы 1 маусымдағы № 22 (439) «Проспект СК» газеттерінде жарияланған).
4. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1926 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 шілдедегі № 1375 қаулысы (2012 жылғы 24 тамыздағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-1-232, 2012 жылғы 30 тамыздағы № 35 (405) «Қызылжар нұры», 2012 жылғы 21 қыркүйектегі № 38 (455) «Проспект СК» газеттерінде жарияланған).
5. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1926 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қыркүйектегі № 1936 қаулысы (2012 жылғы 11 қазандағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 1896, 2012 жылғы 19 қазандағы № 42 (412) «Қызылжар нұры», 2012 жылғы 26 қазандағы № 43 (460) «Проспект СК» газеттерінде жарияланған).

2,2 минимальные заработные платы
40 часовая рабочая неделя
рабочий день - 8 часов
2
Работы, выполняемые
в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1,2 минимальной заработной платы
40 часовая рабочая неделя
рабочий день - 8 часов
Утверждено
постановлением акимата
города Петропавловска
от 14 января 2013 года № 29
Перечень
утративших силу некоторых постановлений
акимата города Петропавловска
1. Постановление акимата города Петропавловска «Об организации оплачиваемых общественных на предприятиях и в организациях города Петропавловска» работ от 21 декабря 2011 года № 1926, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-209 от 27 декабря 2011 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» от 6 января 2012 года № 1, «Проспект СК» от 6 января 2012 года № 1).
2. Постановление акимата города Петропавловска «О внесении изменения в постановление акимата города Петропавловска от 21 декабря 2011 года № 1926 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» от 15 февраля 2012 года № 249, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-211 от 28 февраля 2012 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» от от 2 марта 2012 года № 9 (379), «Проспект СК» от 2 марта 2012 года № 9 (426).
3. Постановление акимата города Петропавловска «О внесении изменения в постановление акимата города Петропавловска от 21 декабря 2011 года № 1926 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» от 14 мая 2012 года № 879, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-220 от 23 мая 2012 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» от 1 июня 2012 года № 22 (392), «Проспект СК» от 1 июня 2012 года № 22 (439).
4. Постановление акимата города Петропавловска «О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Петропавловска от 21 декабря 2011 года № 1926 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» от 13 июля 2012 года № 1375, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-232 от 24 августа 2012 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» от 30 августа 2012 года № 35(405), «Проспект СК» от 21 сентября 2012 года № 38 (455).
5. Постановление акимата города Петропавловска «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Петропавловска от 21 декабря 2011 года № 1926 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» от 19 сентября 2012 года № 1936, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1896 от 11 октября 2012 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» от 19 октября 2012 года № 42 (412), «Проспект СК» от 26 октября 2012 года № 43 (460).