Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдерін және Петропавл қаласында 2013 жылы басым ауылшаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 675 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 сәуірде N 2246 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 27 мамырдағы N 980 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 27.05.2013 N 980 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару жәнеөзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республиқасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына,«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 38–бабына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдері және Петропавл қаласында 2013 жылы басым ауылшаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері анықталсын, қосымшаға сай.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                Б. Жұмабеков
Петропавл қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 10 сәуірдегі
№ 675 қаулысына
қосымша
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру
мерзімдерін және Петропавл қаласында 2013 жылы
басым ауылшаруашылық дақылдарын
егудің оңтайлы мерзімдері
р/р
Дақылдардың
атауы
Өтінім беру мерзімдері
Егу мерзімдері
1
Қияр
2013 жылғы 10 мамырға дейін
29.01.2013 жылғы –
30.03.2013 жылғы

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева приоритетных сельскохозяйственных культур в 2013 году в городе Петропавловске
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2013 года N 675. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2013 года N 2246. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 мая 2013 года N 980
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 мая 2013 года N 980
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 38 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждение Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева приоритетных сельскохозяйственных культур в 2013 году в городе Петропавловске, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н.Б.
3. Настоящие постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Жумабеков
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска
10 апреля 2013 года № 675
Сроки предоставления заявки на включение список получателей
субсидий и оптимальные сроки сева приоритетных
сельскохозяйственных культур в 2013 году
в городе Петропавловск
Наименования культур
Сроки
предоставления
заявки
Сроки сева
1
Огурцы
До 10 мая 2013 года
29.01.2013 года –
30.03.2013 года