"2013-2015 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 9-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 10-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 сәуірде N 2244 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 5.2.1-13/45 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 10.03.2015 N 5.2.1-13/45 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына, 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Аққайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 11 қаңтарда № 2055 тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 4 "Аққайың" газетінде, 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 4 "Колос" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 12, 3-қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға мына көлемде:
1) кірістер - 1 785 911 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 233 121 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 4 334 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 15 200 мың теңге,
трансферттердің түсімі -1 533 256 мың теңге;
2) шығындар - 1 801 357,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 28 771 мың теңге,
соның ішінде бюджеттік кредиттеу - 31 185 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 387 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 4 980 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 4 980 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -49197,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 49 197,3 мың теңге.";
келесі мазмұнда 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Бюджеттік бағдарлама бойынша 459.006.00 "Пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) нысаналы трансферттерді қайтару" 2012 қаржылық жылы бөлінген нысаналы трансферттер 1803,5 мың теңге сомада 2013 қаржылық жыл басына бюджеттік қаражатын бос қалдық есебінен пайдаланбаған нысаналы трансферттерді қайтару аудандық бюджеттік шығындары қарастырылсын";
6-тармақтан 910) тармақшалары алынсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Аккайынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 9-1 "О бюджете Аккайынского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29 марта 2013 года N 10-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2013 года N 2244. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 5.2.1-13/45)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 5.2.1-13/45).
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккайынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккайынского районного маслихата "О бюджете Аккайынского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 9-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2055 от 11 января 2013 года, опубликовано 31 января 2013 года в газете "Аккайын" № 4, 31 января 2013 года в газете "Колос" № 4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы -1 785 911 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 233 121 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям - 4 334 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала - 15 200 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов - 1 533 256 тысяч тенге;
2) затраты - 1 801 357,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 28 771 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 31 158 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2 387 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 4 980 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 4 980 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -49 197,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 49 197,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в расходах районного бюджета возврат неиспользованных целевых трансфертов, выделенных в 2012 финансовом году, в сумме 1803,5 тысяч тенге по бюджетной программе 459.006.000 "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов", за счет свободных остатков бюджетных средств на начало 2013 финансового года";
в пункте 6 подпункты 9)10) исключить;

келесі мазмұнда 8-1 тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 8-қосымшаға келісілді қаржылық жыл басында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен аудан бюджетін шығындары қарастырылсын";
осы шешімнің 3-қосымшасына келісілді жоғарыда көрсетілген шешімі 8-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 12-қосымшаларына келісілді көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары жаңа редакцияда жариялансын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған Х сессия
төрағасы
Б. Қанафин
Аққайың аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ. Құрманбаев
"КЕЛІСІЛДІ":
"Аққайың аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
2013 жылғы 29 наурыз
Е. Гонтарь
Аққайың аудандық мәслихатының
2013 жылғы 29 наурыздағы
№ 10-1 шешіміне
1-қосымша
Аққайың аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 9-1 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 8";
вышеуказанное решение дополнить приложением 8 согласно приложению 3 к настоящему решению;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
X сессии V созыва
Б. Канафин
Секретарь Аккайынского
районного маслихата
К. Курманбаев
"СОГЛАСОВАНО":
Начальник
государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел
экономики и финансов"
29 марта 2013 года
Е.Гонтарь
Приложение 1
к решению Аккайынского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 10-1
Приложение 1
к решению Аккайынского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 10-1
Бюджет Аккайынского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование