Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, селолық округтер және ауылдық округі әкімдері үміткерлердің таңдаушыларымен кездесуді өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 шілдедегі N 174 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде N 2316 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 19 тамыздағы N 210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 19.08.2013 N 210 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық заңы 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 46-тармақтарына, «Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтерi, ауылдық округтiң құрамына кiрмейтiн кенттерi мен ауылдары әкiмдерiнiң сайлауын өткiзудiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2013 жылғы 24 сәуiрдегi № 555 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтерi, ауылдық округтiң құрамына кiрмейтiн кенттерi мен ауылдары әкiмдерiн қызметке сайлау, өкiлеттiгiн тоқтату және қызметтен босату қағидаларының 29-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққайың аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша), Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында селолық округтер және ауылдық округ әкімдері үміткерлердің таңдаушыларымен кездесуін өткізу үшін 1-қосымшаға келісті үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында келісім-шарт негізінде селолық округтер және ауылдық округ әкімдері үміткерлердің таңдаушыларымен кездесуін өткізу үшін 2-қосымшаға келісті үй-жайлар ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Махаббат Төлегенқызы Дүйсембаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күні өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 23 шілдесінен болған қарым-қатынасына таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының әкімі                    Қ. Қасенов
«КЕЛІСІЛДІ»
Аққайың аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы                     М.Т. Дүйсембаева
2013 жылғы 5 шілде
Аққайың ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 5 шілдедегі
№ 174 қаулысына
1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастырудың орындары
Р/с
Селолық округтің атауы
Сайлау алдындағы үгіттің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған қондырғылардың орны және мекенжайы
1
Смирнов
Ақпараттық қалқан: Смирново селосы 9 Май көшесі, 67, «Аққайың ауданы Мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесінің жанында
Аққайың ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 5 шілдедегі
№ 174 қаулысына
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында селолық округ және ауылдық округі әкімдерінің үміткерлерімен таңдаушылардың кездесуге арналған келісім негізінде ұсынылатын тұрғын-жайлардың тізбесі
Р/с
Ауылдық (селолық) округтің, елдімекеннің атауы
Таңдаушылармен кездесуге арналған тұрғын-жай
1
Смирнов
Смирново селосы: «Аққайың ауданы Мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі, мәжіліс залы, 9 Май көшесі, 67

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 5 июля 2013 года N 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2013 года N 2316. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 19 августа 2013 года N 210
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 19.08.2013 N 210
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 «О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа», акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Аккайынской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов и аульного округа на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с выборщиками всех кандидатов в акимы сельских округов и аульного округа на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Дюсембаеву Махаббат Тулегеновну.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяются на отношения, возникшие с 23 июля 2013 года.
Аким Аккайынского района
Северо-Казахстанской области               К. Касенов
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель
Аккайынской районной
избирательной комиссии                     М. Т. Дюсембаева
5 июля 2013 года
Приложение 1
к постановлению
акимата Аккайынского района
от 5 июля 2013 года
№ 174
Места агитационных печатных материалов
п/
п
Наименование сельского округа
Места и адреса нахождения конструкций для размещения печатных агитационных материалов предвыборной агитации
1
Смирновский
Информационный щит: село Смирново улица 9 Мая 67, возле здания государственного учреждения «Аппарат Маслихата Аккайынского района»
Приложение 2
к постановлению
акимата Аккайынского района
от 5 июля 2013 года
№ 174
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов и аульного округа на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области
п/
п
Наименование аульного (сельского) округа, населенного пункта
Помещения для встреч с выборщиками
1
Смирновский
село Смирново: государственное учреждение «Аппарат Маслихата Аккайынского района» зал заседаний, улица 9 Мая, 67