"2013-2015 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданының мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 9-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы N 18-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда N 2438 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 5.2.1-13/45 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 10.03.2015 N 5.2.1-13/45 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданының мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 11 қаңтарда № 2055 тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы "Аққайың" газетінде, 2013 жылғы 31 қаңтардағы "Колос" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 12,3-қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға мына көлемде:
1) кірістер -1 809 845 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 243654 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 3227 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 25 695 мың теңге;
трансферттердің түсімі - 1 1537 269 мың теңге;
2) шығындар - 1 825 291,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 28 770,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 31 158 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 387, 2 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 4 980 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 4 980 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -49 197,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 49 197,1 мың теңге.";
6-тармақта:
1 абзац келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2013 жылына арналған аудан бюджетіне нысаналы трансферттер жалпы сомасы 121375 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:";
6) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района от 20 декабря 2012 года N 9-1 "О бюджете Аккайынского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 декабря 2013 года N 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 декабря 2013 года N 2438. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 5.2.1-13/45)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 5.2.1-13/45).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района "О бюджете Аккайынского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 9-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2055 от 11 января 2013 года, опубликовано 31 января 2013 года в газете "Аққайын", 31 января 2013 года в газете "Колос"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 809 845 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 243 654 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям - 3 227 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 25 695 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1 537 269 тысяч тенге;
2) затраты - 1 825 291,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 28 770,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31 158 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов - 2 387,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 4 980 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 4 980 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -49 197,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 49 197,1 тысяч тенге.";
в пункте 6:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты в общей сумме 121 375 тысяч тенге, в том числе:";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:

"6) Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері 9860 мың теңге;";
7) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"7) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін үстемеақы мөлшерін ұлғайтуға 11 733 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХVIII сессия
төрағасы
А. Фильберт
Аққайың ауданының
мәслихатының хатшысы
Қ. Құрманбаев
"КЕЛІСІЛДІ":
"Аққайың аудандық
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2013 жылғы 10 желтоқсан
Е. Гонтарь
Аққайың ауданының мәслихатының
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 18-1 шешіміне
1-қосымша
Аққайың ауданының мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 9-1 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

"6) 9860 тысяч тенге на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей;";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) 11733 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
ХVIII сессии V созыва
А. Фильберт
Секретарь маслихата
Аккайынского района
К. Курманбаев
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель
государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел
экономики и финансов"
10 декабря 2013 года
Е. Гонтарь
Приложение к решению маслихата Аккайынского района от 10 декабря 2013 года № 18-1
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района от 20 декабря 2012 года № 9-1
Бюджет Аккайынского района на 2013 год
Ка-
те-
го-
рия
Класс
Под-
класс
Наименование
Сумма (тыс. тенге)