Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында ауылдық округтердің әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және таңдаушылармен кездесуі үшін үй-жай ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 шілдедегі N 274 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде N 2332 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 16 тамыздағы N 342 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 16.08.2013 N 342 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 46-тармақтарына сәйкес, «Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату Қағидаларының 29-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Айыртау аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында ауылдық округтердің әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1-қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында ауылдық округтердің әкімдеріне барлық кандидаттарға таңдаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар 2-қосымшаға сәйкес шарттық негізде ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппарат басшысы Құрманғазы Серікұлы Қайнетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 23 шілдеден бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының әкімі                    А. Тастеміров
«КЕЛІСІЛДІ»
Айыртау аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы              Е.А. Мерғасымов
2013 жылғы 10 шілде
Айыртау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 10 шілдедегі
№ 274 қаулысына
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында ауылдық округтердің әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін ОРЫНДАР
№ р/с
Селолық округтің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Антоновка селолық округі
Антоновка селосы - «Журавка» ЖШС ғимаратының жанындағы қалқан (келісім бойынша)
2.
Арықбалық селолық округі
Арықбалық селосы – «Марха» дүкені ғимаратының жанындағы қалқан (келісім бойынша)
3.
Володар селолық округі
Саумалкөл селосы - «Сердечная» дәріханасы ғимаратының жанындағы қалқан Ш. Уәлиханов көшесі (келісім бойынша)
4.
Гусаковка селолық округі
Гусаковка селосы - «Гусаковка» ЖШС демалыс орталығы ғимаратының жанындағы қалқан (келісім бойынша)
5.
Елецкий селолық округі
Елецкое селосы - «Агрофирма «Жер-Ана» ЖШС «Елецкое» шаруашылығының жанындағы қалқан (келісім бойынша)
6.
Имантау селолық округі
Имантау селосы - шағын-базар жанындағы қалқан
7.
Казанка селолық округі
Казанка селосы - «Достық-Дән» ЖШС-нің № 3 өндірістік учаскесінің әкімшілік ғимаратының жанындағы қалқан (келісім бойынша)
8.
Қамсақты селолық округі
Карасевка селосы - «Қантай» дүкені ғимаратының жанындағы қалқан (келісім бойынша)
9.
Қаратал селолық округі
Қаратал селосы - «Қаратал селолық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратының жанындағы қалқан
10.
Константиновка селолық округі
Константиновка селосы - «Константиновка-2004» ЖШС-нің кеңсесі ғимаратының жанындағы қалқан (келісім бойынша)
11.
Лобанов селолық округі
Лобаново селосы - бұрынғы «Лобаново» ЖШС-нің әкімшілік ғимаратының жанындағы қалқан (келісім бойынша)
12.
Нижнебурлук селолық округі
Нижний Бурлук селосы - «Балдырған» балабақшасы ғимаратының жанындағы қалқан
13.
Сырымбет селолық округі
Сырымбет селосы - селолық округ әкімі аппаратының және Сырымбет орта мектебі ғимараттарының арасындағы қалқан
14.
Украин селолық округі
Кирилловка селосы - сауда павильоны ғимаратының жанындағы қалқан (келісім бойынша)
Айыртау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 10 шілдедегі
№ 274 қаулысына
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында ауылдық округтердің әкімдеріне кандидаттардың таңдаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде ұсынылатын үй-жайлардың тізімі
№ р/с
Ауылдық (селолық) округтің, елді мекеннің атауы
Таңдаушылармен кездесуі үшін үй-жай
1.
Володар
Саумалкөл селосы, «Орталықтандырылған кітапхана жүйесі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының оқу залы, Ақан Сері көшесі № 31 үй

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10 июля 2013 года N 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июля 2013 года N 2332. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16 августа 2013 года N 342
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16.08.2013 N 342
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов,поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 «О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа», акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Айыртауской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы сельских округов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кайнетова Курмангазы Сериковича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 23 июля 2013 года.
Аким Айыртауского района
Северо-Казахстанской области               А. Тастемиров
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель
Айыртауской районной
избирательной комиссии                     Е.А. Мергасимов
10 июля 2013 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Айыртауского района
от 10 июля 2013 года № 274
МЕСТА
для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа
Места для размещения печатных агитационных материалов
1.
Антоновский сельский округ
село Антоновка – на щите возле здания ТОО «Журавка» (по согласованию)
2.
Арыкбалыкский сельский округ
село Арыкбалык – на щите возле здания магазина «Марха» (по согласованию)
3.
Володарский сельский округ
село Саумалколь – на щите возле здания аптеки «Сердечная», улица Ш. Уалиханова (по согласованию)
4.
Гусаковский сельский округ
село Гусаковка – на щите возле здания центра досуга ТОО «Гусаковка» (по согласованию)
5.
Елецкий сельский округ
село Елецкое – на щите возле хозяйства «Елецкое» ТОО «Агрофирма «Жер-Ана» (по согласованию)
6.
Имантауский сельский округ
село Имантау - на щите возле мини-рынка
7.
Казанский сельский округ
село Казанка – на щите возле административного здания производственного участка № 3 ТОО «Достык-Дэн» (по согласованию)
8.
Камсактинский сельский округ
село Карасевка– на щите возле здания магазина «Кантай» (по согласованию)
9.
Каратальский сельский округ
село Каратал – на щите возле здания ГУ «Аппарат акима Каратальского сельского округа»
10.
Константиновский сельский округ
село Константиновка – на щите возле здания ТОО «Константиновка-2004» (по согласованию)
11.
Лобановский сельский округ
село Лобаново – на щите возле бывшего административного здания ТОО «Лобаново» (по согласованию)
12.
Нижнебурлукский сельский округ
село Нижний Бурлук – на щите возле детского здания детского здания «Балдырган»
13.
Сырымбетский сельский округ
село Сырымбет – на щите между зданиями аппарата акима сельского округа и Сырымбетской средней школы
14.
Украинский сельский округ
село Кирилловка – на щите возле здания торгового павильона (по согласованию)
Приложение 2
к постановлению акимата
Айыртауского района
от 10 июля 2013 года № 274
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы сельских округов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование аульного (сельского) округа, населенного пункта
Помещение для встреч с выборщиками
1.
Володарский
село Саумалколь, читальный зал государственного коммунального предприятия «Централизованная библиотечная система», улица Акана Сере дом № 31