"2013 жылғы Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында тұратын мақсатты топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу және мақсатты топтарды анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы N 40 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 4 қарашадағы N 474 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 қарашада N 2410 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы N 3.1.1-27/23 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы N 3.1.1-27/23 хаты)
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 жылғы Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында тұратын мақсатты топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу және мақсатты топтарды анықтау туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 40 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттiк тiркеудің тiзiлiмiне № 2185 тіркелген, 2013 жылғы 28 ақпандағы «Айыртау таңы», «Айыртауские зори» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Науановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының әкімі                    А. Тастеміров

О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16 января 2013 года N 40 "Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Айыртауского района Северо- Казахстанской области, на 2013 год"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 4 ноября 2013 года N 474. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 ноября 2013 года N 2410. Утратило силу (письмо акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 13 января 2014 года N 3.1.1-27/23)
Сноска. Утратило силу (письмо акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 13 января 2014 года N 3.1.1-27/23)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16 января 2013 года № 40  «Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области, на 2013 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2185, опубликовано от 28 февраля 2013 года в районных газетах «Айыртау таңы» и «Айыртауские зори») следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской областиПОСТАНОВЛЯЕТ:»
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Айыртауского района Северо–Казахстанской области Науанову М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айыртауского района
Северо-Казахстанской области               А.Тастемиров