Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы аумағында ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жай беру және үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2013 жылғы 9 шілдедегі N 232 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 шілдеде N 2317 болып тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 5 маусымдағы N 6.1.2-3/817 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 05.06.2014 N 6.1.2-3/817 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 27-бабы 3-тармағына, 28-бабы 46-тармақтарына, «Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен бекітілген, Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату қағидаларының 29-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында ауылдық округтер әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгіттік басылым материалдарды орналастыру орны анықталсын.
2. 2-қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жай шарт негізінде берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі аппаратының басшысы Ерлан Естайұлы Әділбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 23 шілдеде туындайтын қатынасқа таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі       М. Тасмағанбетов
«КЕЛІСІЛДІ»:
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның
сайлау комиссиясының төрағасы              Н.Қ. Барақаев
2013 жылғы 9 шілде
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 9 шілдедегі № 232
қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында ауылдық округтер әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгіттік басылым материалдарды орналастыру орны
р/
с
Ауылдық округ атауы
Сайлау алдындағы насихаттың үгіттік басылым материалдарын орналастыру үшін конструкцияның орны және мекенжайы
1
Новоишим
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новоишим селосының Мәдениет үйі ғимаратына іргелес аумақта орналасқан ақпараттық стенд
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 9 шілдедегі № 232
қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін шарт негізінде берілген үй-жай
р/с
Ауылдық округтің, елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жай
1
Новоишим
Новоишим селосы: Мәдениет үйі, Абылай-хан көшесі, № 19

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 9 июля 2013 года N 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 июля 2013 года N 2317. Утратило силу (письмо акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 июня 2014 года N 6.1.2-3/817)
Сноска. Утратило силу (письмо акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 05.06.2014 N 6.1.2-3/817)
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 «О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа», акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с избирательной комиссией района имени Габита Мусрепова (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы сельских округов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Адильбекова Ерлана Естаевича, руководителя аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяются на отношения, возникшие с 23 июля 2013 года.
Аким района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области               М. Тасмаганбетов
«СОГЛАСОВАНО»:
Председатель избирательной комиссии
района имени Габита Мусрепова              Н.К. Баракаев
9 июля 2013 года
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 9 июля 2013 года № 232
Место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
п/
п
Наименование сельского округа
Места и адреса нахождения конструкций для размещения печатных агитационных материалов предвыборной агитации
1
Новоишимский
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома культуры села Новоишимское района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 9 июля 2013 года № 232
Помещение, предоставляемое на договорной основе для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
п/
п
Наименование сельского округа, населенного пункта
Помещения для встреч с выборщиками
1
Новоишимский
село Новоишимское: Дом культуры, улица Абылай-хана, 19