Есіл ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 16 мамырдағы N 16/90 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 маусымда N 2297 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 27/145 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 24.04.2018 № 27/145 (алғашқы рет ресми жарияланған күннен соң он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Есильскому району
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16 мая 2013 года N 16/90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июня 2013 года N 2297. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года № 27/145
Сноска. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо- Казахстанской области от 24.04.2018 № 27/145 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 420, 422-баптарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьями 420, 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. В пределах утвержденных базовых ставок установить единые ставки фиксированного налога для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность на территории Есильского района Северо-Казахстанской области согласно приложению.