Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында селолық округ әкімдеріне кандидаттардың таңдаушыларымен кездесулерін өткізу үшін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 шілдедегі N 245 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде N 2313 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 қазандағы N 398 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 22.10.2013 N 398 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 27-бабы 3-тармағына, 28-бабы 46-тармақтарына, «Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтерi, ауылдық округтiң құрамына кiрмейтiн кенттерi мен ауылдары әкiмдерiн қызметке сайлау, өкiлеттiгiн тоқтату және қызметтен босату қағидаларының 29-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есіл аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында селолық округ әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар 1-қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында селолық округ әкімдеріне барлық кандидаттарға таңдаушыларымен кездесу өткізу үшін 2-қосымшаға сәйкес шартты түрде үй-жайлар ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Жангүл Жанұзаққызы Нұрмұқановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 23 шілдеден бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының әкімі                       М. Әбішев
«КЕЛІСІЛДІ»
Есіл аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Қ.Б. Рахиев
5 шілде 2013 жыл
Есіл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 5 шілдедегі
№ 245 қаулысына
1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарына орындар
Селолық окурігтің атауы
Үгіттеу сайлауы алдында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін конструкция орны және мекенжайы
1
Явленка
Ақпараттық жайма тақта: Явленка селосы, Ыбыраев көшесі, орталық алаң, трибуна ауданында
Есіл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 5 шілдедегі
№ 245 қаулысына
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында селолық округ әкімдеріне кандидаттардың таңдаушыларымен кездесулерін өткізу үшін шартты түрде ұсынылатын үй-жайлардың тізбесі
Ауылдық (селолық), елді мекеннің атауы
Таңдаушылармен кездесулер үшін үй–жай
1
Явленка
Явленка селосы: Мәдениет үйі, Ленин көшесі 1

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 5 июля 2013 года N 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2013 года N 2313. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 октября 2013 года N 398
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22.10.2013 N 398
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 «О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа», акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Есильской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы сельских округов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности руководителя аппарата акима района Нурмуканову Жангуль Жанузаковну.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяются на отношения, возникшие с 23 июля 2013 года.
Аким Есильского района
Северо-Казахстанской области               М. Абишев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель
Есильской районной
избирательной комиссии                     К.Б. Рахиев
Приложение 1
к постановлению
акимата Есильского района
от 5 июля 2013 года
№ 245
Места агитационных печатных материалов
п/
п
Наименование сельского округа
Места и адреса нахождения конструкций для размещения печатных агитационных материалов предвыборной агитации
1
Явленский
Информационные щиты: село Явленка улица Ибраева, Центральная площадь, район трибуны
Приложение 2
к постановлению
акимата Есильского района
от 5 июля 2013 года
№ 245
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области
п/
п
Наименование аульного (сельского) округа, населенного пункта
Помещения для встреч с выборщиками
1
Явленский
село Явленка: Дом культуры, улица Ленина 1