"2013-2015 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы" Қызылжар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар ензігу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 13/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 сәуірде N 2238 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 9.2.1.29/08 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 15.01.2014 N 9.2.1.29/08 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына106 және 109-баптарына, 111-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы» Қызылжар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне (2013 жылғы 14 қаңтардағы № 2057 мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілерінің Тіркелімінде тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы «Қызылжар» № 4, «Маяк» № 3 газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 12 және 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер - 2 994 077 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 413 657 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 17 297 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 559 023 мың теңге;
2) шығындар - 3 140 299,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 86 134 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 90 878 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4 744 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо - 0, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджеттік дефициті - -232 356,6 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитін қаржыландыру - 232 356,6 мың теңге;»;
10-тармақта 10)11) тармақшалар алынып тасталынсын;
келесі мазмұндағы 12-1-тармағымен толықтырылсын:
«12-1. 9-қосымшаға сәйкес Қызылжар аудандық бюджет шығыстарында қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және республикалық және облыстық бюджеттерден берілген 2012 жылы пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін.»;

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылжарского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 10/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2013 года N 13/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 апреля 2013 года N 2238. Утратило силу (письмо маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15 января 2014 года N 9.2.1.29/08)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15.01.2014 N 9.2.1.29/08)
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, статьями 106 и 109,  пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кызылжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата «О Кызылжарском районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 10/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2057 14 января 2013 года, опубликовано от 18 января 2013 года в газетах «Қызылжар» № 4, «Маяк» № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 994 077 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 413 657 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 297 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 559 023 тысяч тенге;
2) затраты – 3 140 299,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 86 134 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 90 878 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 744 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета - -232 356,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 232 356,6 тысяч тенге;»;
в пункте 10 подпункты 10)11) исключить;
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
«12-1. Предусмотреть расходы Кызылжарского районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2012 году, согласно приложению 9.»;

14 932
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 382
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 550
2
Қорғаныс
12 353
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 353
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 839
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
1 964
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
550
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
200
4
Бiлiм беру
2 170 765
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
231 976
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
61 464
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
170 512
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 934
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 934
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 935 855
003
Жалпы білім беру
1 830 052
006
Балаларға қосымша білім беру
35 389
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 350
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16 925
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
329
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13 057
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
24 753
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
129 991
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 991
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
23 454
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

14 932
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12 382
004
Капитальные расходы государственного органа
2 550
2
Оборона
12 353
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 353
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 839
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 964
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
550
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
200
4
Образование
2 170 765
464
Отдел образования района (города областного значения)
231 976
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
61 464
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
170 512
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 934
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2 934
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 935 855
003
Общеобразовательное обучение
1 830 052
006
Дополнительное образование для детей
35 389
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 350
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 925
012
Капитальные расходы государственного органа
329
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 057
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 753
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
129 991
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 991
002
Программа занятости
23 454
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан