Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында селолық округ әкімдеріне кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін баспа үгіт материалдарын және үй-жайларды орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 шілдедегі N 254 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде N 2315 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 05.11.2013 N 511 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 05.11.2013 N 511 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 46-тармақтарына, 27-бабының 3-тармағына, «Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен бекітілген, Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттілігін тоқтату және қызметтен босату қағидасының 29-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылжар аудандық сайлау комиссиясымен (келісімімен) бірлесе 1-қосымшаға сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында селолық округ әкімдеріне барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін баспа үгіт материалдарын орналастыру үшін орындар анықталсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында селолық округ әкімдеріне барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін 2-қосымшаға сәйкес шарт негізінде үй-жайлар ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің аппарат басшысы Ж.Х. Ақылбековаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 23 шілдеден бастап туындаған құқықтық қатынасқа таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданының әкімі
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қызылжар аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
4 шілде 2013 жыл
Е. Каменов
В. Геншель
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 4 шілдедегі № 254
қаулысына 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында селолық округ әкімдеріне барлық кандидаттарының баспа үгіт материалдарын орналастыру үшін орындар
Бескөл ауылы
Бескөл орта мектеп-гимназиясы ғимараты маңындағы орталық алаң аумағындағы ақпараттық стенд
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 4 шілдедегі № 254
қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында селолық округ әкімдеріне барлық кандидаттарының сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар тізбесі
Бескөл ауылы
Бескөл «Парасат» мектеп-лицейі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 июля 2013 года N 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2013 года N 2315. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 05.11.2013 N 511
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 05.11.2013 N 511.
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 «О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа», акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Кызылжарской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с выборщиками всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Акылбекову Ж.Х.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 23 июля 2013 года.
Аким
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Кызылжарской
районной избирательной комиссии
4 июля 2013 года
Е. Каменов
В. Геншель
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 04 июля 2013 года № 254
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
аул Бесколь
Информационный стенд на территории центральной площади, прилегающей к зданию Бескольской средней школе-гимназии
Приложение 2
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 04 июля 2013 года № 254
Перечень помещений для проведения встреч с выборщиками всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
аул Бесколь
Школа-лицей «Парасат»