2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 28 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 ақпанда N 2184 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы N 10.1.5-7/9 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы N 10.1.5-7/9 хаты)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7–бабы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды бөлуді тәртіпке салу мақсатында, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы Мағжан Жұмабаев ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2013 жылға арналған (бұдан әрі мәтін бойынша Тізбе) қаржыландыру көздері және қоса берілген қоғамдық жұмыс көлемі, түрлері, ұйымдар Тізбесі бекітілсін.
3. - алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 08.05.2013 N 160 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
4. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
5. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
жұмыс орын қажеттілігіне өтінім бергендер санында - 101 адам;
жұмыс орын қажеттілігі бекітілгендер санында – 101 адам.
6. Қоғамдық қызметкерлердің жалақысы «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 23 қарашадағы Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде 1,5 орнатылсын. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуын қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 08.05.2013 N 160 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
7. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың шарттары аптасына 5 жұмыс күні екі демалыс күні (сенбі, жексенбі) сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат ұзақтығымен еңбек шарттарына қарай бекітіледі, жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып, еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын бөлмелерде жұмыс істейтін, сонымен қатар, тиеу-түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін бөлмені жабдықтауды қамтамасыз етуге міндетті.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 08.05.2013 N 160 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)

Ор организации общественных работ в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области в 2013 году
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 января 2013 года N 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 февраля 2013 года N 2184. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 января 2014 года N 10.1.5-7/9)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6.01.2014 N 10.1.5-7/9)
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» от 19 июня 2001 года № 836, в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат района Магжана Жумабаева Северо–Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в районе Магжана Жумабаева в 2013 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2013 год (далее по тексту Перечень).
3. Утвердить прилагаемые размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
5. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 101 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 101 человек.
6. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы». Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
7. Условия общественных работ определяются в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.

8. Күші жойылды деп танылсын:
1) Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмбаев ауданы әкімдігінің «Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2010 жылғы 25 қарашадағы № 515 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік Тізілімінде № 13-9-125 бойынша тіркелген, 2010 жылғы 24 желтоқсандағы «Вести», «Мағжан жұлдызы» аудандық газеттерінің № 53 санында жарияланған) қаулысы;
2) Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмбаев ауданы әкімдігінің «Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 25 қарашадағы № 515 «Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына өзгерістерді және толықтыруларды енгізу туралы» 2011 жылғы 16 тамыздағы № 262 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік Тізілімінде № 13-9-140 бойынша тіркелген, 2011 жылғы 26 тамыздағы «Вести», «Мағжан жұлдызы» аудандық газеттерінің № 34 санында жарияланған) қаулысы;
3) Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмбаев ауданы әкімдігінің «Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 25 қарашадағы № 515 «Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына өзгерістерді және толықтыруларды енгізу туралы» 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 65 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік Тізілімінде № 13-9-152 бойынша тіркелген, 2012 жылғы 02 наурыздағы «Вести», «Мағжан жұлдызы» аудандық газеттерінің № 34 санында жарияланған) қаулысы.
9. Осы қаулының орындалуын Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің орынбасары Ж.Т. Есдәулетовке жүктелсін.
10. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының әкімі            В. Бубенко
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының
прокуроры                                      А.В.Трикачев
Солтүстік Қазақстан облысы
сот актілерін орындау жөніндегі
Департаментінің бастығы                       Р.А. Базылова
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Құқықтық статистика және арнайы
есепке алу жөніндегі комитеті басқармасы
әділеттің бас кеңесшісі                         Ж.М. Ілияс
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша
салық басқармасы мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                       А.Т. Кемелев
Солтүстік Қазақстан облысының
ішкі істер департаменті
Мағжан Жұмабаев ауданының
ішкі істер бөлімінің
бастығы                                      М.К.Асылбеков
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті
Мағжан Жұмабаев ауданының
әділет басқармасының бастығы                С.К.Есілбаев
Солтүстік Қазақстан облысының
төтенше жағдайлар департаменті
Мағжан Жұмабаев ауданының
төтенше жағдайлар бөлімінің бастығы         Е.К.Баймышев
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданды әкімдігінің

8. Признать утратившим силу:
1) постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области «Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях района Магжана Жумабаева» от 25 ноября 2010 года № 515 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-9-125, опубликовано 24 декабря 2010 года в районных газетах «Вести», «Мағжан Жұлдызы» № 53);
2) постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 25 ноября 2010 года № 515 «Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях района Магжана Жумабаева» от 16 августа 2011 года № 262 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-9-140, опубликовано 26 августа 2011 года в районных газетах «Вести», «Мағжан Жұлдызы» № 34);
3) постановление акимата района «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 25 ноября 2010 года № 515 «Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях района Магжана Жумабаева» от 30 января 2012 года № 65 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-9-152, опубликовано 2 марта 2012 года в районных газетах «Вести», «Мағжан Жұлдызы» № 34).
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо–Казахстанской области Есдаулетова Ж.Т.
10. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Магжана Жумабаева
Северо–Казахстанской области                  В. Бубенко
«СОГЛАСОВАНО»
Прокурор
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                     Трикачев А.В.
Начальник Департамента
По исполнению судебных актов
Северо-Казахстанской области                     Базылова Р.А.
Старший советник юстиции
Управление Комитета по правовой
Статистике и социальным учетам
По Северо-Казахстанской области                   Ілияс Ж.М.
Начальник Государственного
Учреждения Налогового управления
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                     Кемелев А.Т.
Начальник Отдела внутренних дел
района Магжана Жумабаева
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области                     Асылбеков М.К.
Начальник Управления юстиции
района Магжана Жумабаева
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области                     Есильбаев С.К.
Начальник Отдела по
Чрезвычайным ситуациям
района Магжана Жумабаева
Департамента по чрезвычайным ситуациям
Северо-Казахстанской области                     Баймышев Е.К.
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
Северо–Казахстанской области

2013 жылғы 31 қаңтардағы № 28
қаулысымен бекітілді
2013 жылғы Мағжан Жұмабаев ауданы ұйымдарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, және қаржыландыру көздері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 17.07.2013 N 241 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ұйымның атауы
Төленетін қоғамдық
жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
Қоғамдық
жұмыстар-
дың ұзақ-
тығы
(айлар)
Адам
саны
Қаржылан-
дыру
көздері

от 31 января 2013 года № 28
Перечень
организаций района Магжана Жумабаева, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2013 год
Сноска. Перечень в редакции постановления акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 17.07.2013 года N 241
Наименование
организации
Виды оп-
лачиваемых обществен-
ных работ
Объемы работ
Продолжительность общественных работ (меся-
цев)
Коли-
чест-
во чело-
век
Источник финанси-
рования

1. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Булаев қаласының көгалдандыру және абаттандыру аумағын жөндеуге көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 5 тонна, қардан тазалау – 1700 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 80 дана.
12
16
Аудандық бюджет
2. Аудан әкімдігі аумағын көркейтуге, жинастыру, көмек көрсету,
Қоқыстан тазалау -3200 шаршы метр, ағаш отырғызу - 80 дана.
12
4
Аудандық бюджет
3. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
1700 - шаршы метрде.
12
2
Аудандық бюджет
4. Саябақ және алаң күзетіне көмек көрсету.
Саябақ аумағы - 0,09 гектар, алаң - 0,08 гектар.
12
5
Аудандық бюджет

1. Государственное учреждение «Аппарат акима города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благо-
устройстве города Булаево
Уборка мусора - 5 тонн, очистка от снега -1700 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 80 штук
12
16
Районный бюджет
2. Оказание помощи в уборке и озеленении территории акимата района
Уборка мусора - 3200 квадратных метров, посадка деревьев - 80 штук
12
4
Районный бюджет
3. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
1700 квадратных метров
12
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в охране парка и площади
Парк - 0,09 гектар, площадь - 0,08 гектар
12
5
Районный бюджет

5. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.
1000 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 1000 -шаршы метр қазу.
12
2
Аудандық бюджет
6. Молалар мен қоқыс тастайтын жерді аббаттандыруға көмек көрсету.
Қоқыс тастайтын жер- 1 гектар, № 1 Мола - 1 гектар, № 2 Мола - 0,08 гектар.
12
2
Аудандық бюджет
2. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Авангард ауылдык округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
2
1
Аудандық бюджет

5. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками
Копка канав для стока воды - 1000 квадратных метров, ручейков для стока воды - 1000 квадратных метров
12
2
Районный бюджет
6. Оказание помощи в благоустройстве свалок, кладбищ
Свалка - 1 гектар, кладбище № 1 - 1 гектар, кладбище № 2 - 0,08 гектар
12
2
Районный бюджет
2. Государственное учреждение «Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук
2
1
Районный бюджет

2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600 -шаршы метр қазу.
3. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Александров ауылдык округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр,
ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
2
1
Аудандық бюджет

2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
3. Государственное учреждение «Аппарат акима Александровско-
го сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев 40 штук
2
1
Районный бюджет

2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.
900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
4. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бастомар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
2
1
Аудандық бюджет

2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
4. Государственное учреждение «Аппарат акима Бастомарского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук
2
1
Районный бюджет

2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.
900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600 -шаршы метр қазу.
5. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1 Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
6
2
Аудандық бюджет

2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
5. Государственное учреждение «Аппарат акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук
6
2
Районный бюджет

Отынды - 5 текше метр, көмір - 5 тонна
6
1
Аудандық бюджет
6. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Золотонив ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
2
1
Аудандық бюджет
2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.

Дрова - 5 кубических метров, уголь - 5 тонн
6
1
Районный бюджет
6. Государственное учреждение «Аппарат акима Золотонивского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук
2
1
Районный бюджет
2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками

900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600 -шаршы метр қазу.
7. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарағанды ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1 Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр,
ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
3
1
Аудандық бюджет
2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.
900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600 -шаршы метр қазу.
8. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
11 Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
3
6
Аудандық бюджет
2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.
900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600-шаршы метр қазу.
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
101 үйді аралап шығу.
4. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
1000 – шаршы метрде.
9. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.

Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
7. Государственное учреждение «Аппарат акима Карагандинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук
3
1
Районный бюджет
2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками
Копка канав для стока - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
8. Государственное учреждение «Аппарат акима Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук
3
6
Районный бюджет
2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйст-
венных книг
Подворный обход - 101 двор
4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
1000 квадратных метров
9. Государственное учреждение «Аппарат акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа

Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
2
1
Аудандық бюджет
2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.
900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
3. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өндеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
100 - 150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
1

Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук
2
1
Районный бюджет
2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
3. Оказание помощи в формирова-
нии и обработке необходимых документов, проведение технических работ
Оформление 100 - 150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
1

4. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
1000 - шаршы метрде.
23. «Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды сақтауға дайындық және айналысуына көмек көрсету, жылжымайтын мүліктің тіркеу құқығы және олармен мәмілеге отыруына көмек көрсету».
3500 құжат.
12
4
Аудандық бюджет

4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
1000 квадратных метров
23. Государственное учреждение «Управление юстиции района Магжана Жумабаева Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерство юстиции Республики Казахстан»
1. Оказание помощи в обслужива-
нии, регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа-
ции
3500 документов
12
4
Районный бюджет

24. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Әлеуметтік-
мәдениетті мағыналы объектілерді, ғимараттар мен құрылыстарды, сондай-ақ аудан әкімдігінің коммуналдық меншігінде тұрған бос ғимараттарды көркейтуге және қорғауға көмек көрсету.
1. Қоқыстарды жинау - 3 тонна, 1000 шаршы метр қардан тазалау, ағаштарды ақтау - 80 дана, ағаштарды отырғызу - 40 дана, әлеуметтік-мәдениетті мағыналы объектілерді, ғимараттар мен құрылыстарды, сондай-ақ аудан әкімдігінің коммуналдық меншігінде тұрған бос ғимараттарды сақтау бойынша қызметтер ұсыну.
12
2
Аудандық бюджет

24. Государственное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и охране значимых объектов социально-культурного значения, здания и сооружения, а также пустующие здания, находящихся в ком-
мунальной собственности акимата
Уборка мусора - 3 тонны, очистка снега -1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук, предоставление услуг по сохранности и сбережений, а также пустующих зданий, находящихся в коммунальной собственности акимата
12
2
Районный бюджет

25. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Жалғыз басты қарт адамарға көмек көрсету бойынша әлеуметтік жұмысшыға көмек көрсету.
100 үй.
12
1
Аудандық бюджет
2. Әлеуметтік көмекке мұқтаж халықтың түрлі топтарының дерек базасын жүргізу бойынша техникалық жұмыстар жүргізу, қажетті құжаттарды өңдеуде және құруда көмек көрсету.

25. Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи социальному работнику по уходу за одинокими престарелы-
ми людьми
100 дворов
12
1
Районный бюджет
2. Оказание помощи в формирова-
нии и обработке необходимых документов, проведение технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите

90 - 150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмысына көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
4
Аудандық бюджет
26. «Солтүстік Қазақстан облысы бойынша сот актілерін орындау жөніндегі Департаментінің Мағжан Жұмабаев аумақтық бөлімі»
1. Ағымдағы және мұрағаттық құжаттар жұмыстарда, өндірістерді тігуге хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету.
хат-хабардың 1500 бірлігі
12
1
Аудандық бюджет
27. «Солтүстік Қазақстан облысы бойынша құқықтық статистика жөніндегі Комитетінің басқармасы»
1. Мемлекеттік органдар мен халыққа шапшаң және сапалы қызмет көрсету үшін көмек көрсету.
хат-хабардың 2000 бірлігі
12
1
Аудандық бюджет
28. «Солтүстік Қазақстан облысының Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1. Булаев қаласының жеке тұлғаларына салықтың есептелген сомалары туралы хабарламаларды беру бойынша көмек көрсету.
4396 иеліктегі үйлер
12
2
Аудандық бюджет
29. «Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өңдеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
100 - 150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
3
Аудандық бюджет
30. «Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының төтенше жағдайлар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өңдеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
100 - 150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
2
Аудандық бюджет
31. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өңдеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
1000 – 1500
ісін ресімдеу,
ағымдағы құжаттармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
4
Аудандық бюджет
32. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының прокуратурасы»
1. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өңдеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
100 - 150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
2
Аудандық бюджет

Оформление 90 - 150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
4
Районный бюджет
26. «Департамент по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в работе с текущими и архивными документа-
ми, в подшивке произ-
водств, доставка корреспон-
денции
1500 единиц корреспонденции
12
1
Районный бюджет
27. «Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи для оперативно-
го и ка-
чественного обслужива-
ния госу-
дарственных органов и населения
2000 единиц корреспонденции
12
1
Районный бюджет
28. Государственное учреждение «Налоговое управление района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи по вручению уведомлений об исчисленных суммах налогов физическим лицам по г. Булаево
4396 домовладений
12
2
Районный бюджет
29. Государственное учреждение «Отдел внутренних дел района Магжана Жумабаева департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в формирова-
нии и обработке необходимых документов, проведение технических работ
Оформление 100 - 150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
3
Районный бюджет
30. Государственное учреждение «Отдел по чрезвычайным ситуациям района Магжана Жумабаева департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в формировании и обработке необходимых документов, проведение технических работ
Оформление 100 - 150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
2
Районный бюджет
31. Государственное учреждение «Аппарат акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в формирова-
нии и обработке необходимых документов, проведение технических работ
Оформление 1000 - 1500 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
4
Районный бюджет
32. «Прокуратура района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в формировании и обработке необходимых документов, проведение технических работ
Оформление 100 - 150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
2
Районный бюджет

33. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының соты» мемлекеттік мекемесі
1. Шақыру қағаздарын тарату, істерді құрастыруға көмек көрсету және т.б.
1200 – 1500
ісін ресімдеу,
1500 шақыру қағазы
12
2
Аудандық бюджет
34. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы қорғаныс істері бойынша бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1.Азаматтарды әскерге шақырылуын ұйымдастыруға техникалық көмек көрсету (жеке істерді тігу, шақыру қағаздарын тарату)

33. Государственное учреждение «Суд района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Разнос повесток, оказание помощи в формировании дел и т.д.
Оформление 1200 - 1500 дел, 1500 повесток
12
2
Районный бюджет
34. Государственное учреждение «Отдел по делам обороны имени района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание технической помощи в организации призыва граждан (подшивка личных дел, разноска повесток)

700 - 800 жеке іс
12
2
Аудандық бюджет
35. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өңдеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
800 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
1
Аудандық бюджет
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданды әкімдігінің

700 - 800 личных дел
12
2
Районный бюджет
35. Государственное учреждение «Отдел экономики и финансов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в формирова-
нии и обработке необходимых документов, проведение технических работ
Оформление 800 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
1
Районный бюджет
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
Северо–Казахстанской области

2013 жылғы 31 қаңтардағы № 28
қаулысымен бекітілді
Қоғамдық жұмыстарға жұмылдырылған жұмыссыздардың еңбекақы мөлшері және жұмыс тәртібі
№ р/н
Жұмыстар түрлері
Бір жұмыссызға еңбекақы мөлшері
Жұмыс тәртібі
Бес күндік жұмыс аптасы
1
Ашық ауада қол күшімен байланысты жұмыстар (абаттандыру, қаланы тазалау, жөндеу және құрылыс жұмыстары)
1 ең аз еңбекақы
40 сағаттық жұмыс аптасы
жұмыс күні – 8 сағат
2
Қол күшімен байланысты емес ғимараттың ішінде орындалатын жұмыстар
1 ең аз еңбекақы
40 сағаттық жұмыс аптасы
жұмыс күні – 8 сағат

от 31 января 2013 года № 28
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы
№ п/п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1
Работы связанные с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя рабочий день - 8 часов
2
Работы, выполняемые в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя рабочий день - 8 часов