Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 28 "2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 8 мамырдағы N 160 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 мамырда N 2293 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы N 10.1.5-7/9 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы N 10.1.5-7/9 хаты)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 28 «2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2184 бойынша тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандадағы аудандык «Вести», «Мағжан жұлдызы» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
6-тармақ жаңа редакциясында жариялансын:
«6. Қоғамдық қызметкерлердің жалақысы «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 23 қарашадағы Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде 1,5 орнатылсын. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуын қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.»;
7-тармақ жаңа редакциясында жариялансын:
«7. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың шарттары аптасына 5 жұмыс күні екі демалыс күні (сенбі, жексенбі) сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат ұзақтығымен еңбек шарттарына қарай бекітіледі, жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып, еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын бөлмелерде жұмыс істейтін, сонымен қатар, тиеу-түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін бөлмені жабдықтауды қамтамасыз етуге міндетті.»;
3-тармақ жойылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының әкімі            В. Бубенко
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті
Мағжан Жұмабаев ауданының
әділет басқармасының бастығы               С.К. Есілбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасы
Құқықтық статистика және
арнайы есепке алу жөніндегі Комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
басқармасының бастығы әділет кеңесшісі     Ж.М. Ілияс
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев атындағы
қорғаныс істері жөніндегі
бөлімінің бастығы                          Д.М. Кеженев
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша
салық басқармасы мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Т. Кемелев
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының
прокуроры                                  А.В. Трикачев
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысы
сот актілерін орындау жөніндегі
департаментінің бастығы                    Р. А. Базылов
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысының
Мағжан Жұмабаев ауданы
сотының төрағасы                           А.А. Смағұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысының
төтенше жағдайлар департаменті
Мағжан Жұмабаев ауданының
төтенше жағдайлар бөлімінің бастығы        Е.К. Баймышев
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысының
ішкі істер департаменті
Мағжан Жұмабаев ауданының
ішкі істер бөлімінің бастығы               М.Қ. Нұрпейісов

О внесении изменений в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 28 "Об организации общественных работ в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области в 2013 году"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 8 мая 2013 года N 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 мая 2013 года N 2293. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 января 2014 года N 10.1.5-7/9)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 06.01.2014 N 10.1.5-7/9).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 28 "Об организации общественных работ в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области в 2013 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2184, опубликовано 22 февраля 2013 года в районных газетах "Мағжан жұлдызы", "Вести") внести следующие изменения:
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить оплату труда безработных, участвующих в оплачиваемых общественных работах в размере 1,5 минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года "О республиканском бюджете на 2013- 2015 годы". Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета".;
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить условия общественных работ в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.";
пункт 3 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
В. Бубенко
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
управления юстиции
района Магжана Жумабаева
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Есильбаев С.К.
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
управления Комитета
по правовой статистике и
специальным учетам
генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
по Северо-Казахстанской области
советник юстиции
Ілияс Ж.М.
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник отдела по
делам обороны имени
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Кеженев Д.М.
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения налогового
управления района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Кемелев А.Т.
"СОГЛАСОВАНО"
Прокурор
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Трикачев А.В.
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник департамента
по исполнению судебных актов
Северо-Казахстанской области
Базылов Р.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель суда
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Смагулов А.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник отдела по
чрезвычайным ситуациям
района Магжана Жумабаева
департамента по чрезвычайным
ситуациям
Северо-Казахстанской области
Баймышев Е.К.
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник отдела внутренних дел
района Магжана Жумабаева
департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области
Нурпеисов М.Х.