"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 8-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы N 12-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде N 2309 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы N 10.2.1-15/7 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы N 10.2.1-15/7 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2059 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда аудандық «Вести», «Мағжан жұлдызы» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 273 972 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 365 387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 875 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 17 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 888 410 мың теңге;
2) шығындар – 3 309 155,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 653,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 7 995,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 342 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (-41 836,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 41 836,5 мың теңге;
қарыз түсімдері – 7 789 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 342 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 35 389,5».
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Жергілікті атқарушы органның 2013 жылға арналған резерві 7 296 мың теңге сомасында бекітілсін».

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 8-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 июня 2013 года N 12-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2013 года N 2309. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 января 2014 года N 10.2.1-15/7)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 января 2014 года N 10.2.1-15/7)
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 8-1 «О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2059, опубликовано 18 января 2013 года в районных газетах «Вести», «Мағжан Жұлдызы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 273 972 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 365 387 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 875 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 888 410 тысяч тенге;
2) затраты – 3 309 155,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 653,1 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 7 995,1 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 342 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 41 836,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 836,5 тысяч тенге;
поступления займов – 7 789 тысяч тенге;
погашение займов – 1 342 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 389,5».
Пункт 10 изложить в следующей редакции:
«Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2013 год в сумме 7 296 тысяч тенге.»

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
133 768,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21063,7
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22725,0
004
Ауылдық жерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 327,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 695,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5713,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
907,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
624,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39622,7
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
23 500,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 329,2
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
260,7
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
529038,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімнің аппараты
31917,0
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
17147,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4000,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
1 060,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
9710,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
930,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
900,0
012
Сумен жабдықтау және су жүйесінің қызмет етуі
30,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
496 191,6
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйлер салу және (немесе) сатып алу, жобалау
1 500,0
058
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесiн дамыту
494 006,3
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
685,3
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
130456,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
24798,9
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
133 768,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 063,7
002
Программа занятости
22 725,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 327,0
005
Государственная адресная социальная помощь
9 695,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5 713,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
907,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
624,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 622,7
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
23 500,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 329,2
021
Капитальные расходы государственного органа
260,7
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
529 038,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
31 917,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
17 147,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4 000,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
1 060,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
9 710,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
930,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
900,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
30,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
496 191,6
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 500,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
494 006,3
072
Строительство и (или)приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
685,3
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
130 456,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24 798,9
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне