Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 8-1 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы N 20-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда N 2445 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы N 10.2.1-15/7 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы N 10.2.1-15/7 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-1 «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2059 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы аудандық «Мағжан жұлдызы» газетінде, 2013 жылғы 18 қаңтардағы аудандық «Вести» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта 1) тармақша және 2) тармақша келесі редакцияда жазылсын: «1) кірістер – 2 961 254,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 562 690,3 мың теңге;»;
«2) шығындар – 2 996 437,4 мың теңге»;
6-тармақта 2), 5), 7), 10) тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
«2) 2 717,0 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;»;
«5) 12 291 мың теңге – Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 «Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы» Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
12 291 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;»;
«7) 25 143 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарындағы тәрбиешілерге біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;»;

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева от 20 декабря 2012 года № 8-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10 декабря 2013 года N 20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2013 года N 2445. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 января 2014 года N 10.2.1-15/7)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 января 2014 года N 10.2.1-15/7)
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 8-1 «О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2059, опубликовано: 18 января 2013 года в районной газете «Мағжан Жұлдызы», 18 января 2013 года в районной газете «Вести») следующие изменения:
В пункте 1 подпункт 1) и подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 2 961 254,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 562 690,3 тысячи тенге;»;
«2) затраты – 2 996 437,4 тысячи тенге»;
в пункте 6 подпункты 2), 5), 7), 10) изложить в следующей редакции:
«2) 2 717,0 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;»;
«5) 12 291 тысяча тенге – на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан «Об утверждении государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы» от 7 декабря 2010 года № 1118, в том числе:
12 291 тысяча тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;»;
«7) 25 143 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;»;

1 117,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
70 788,7
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
57 816,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 619,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
215,1
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 200,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
39 064,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
2 717,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 972,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 557,9
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
44,0
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 936,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
434,8
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 483,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 483,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 453,3
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 029,7
12
Көлiк және коммуникациялар
37 786,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 286,7
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12 286,7
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 500,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25 500,0
13
Басқалар
37 218,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 960,0
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
20 960,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6 945,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 517,7
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
427,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 213,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 117,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
70 788,7
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
57 816,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 619,9
003
Капитальные расходы государственного органа
215,1
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 200,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
39 064,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 717,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 972,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 557,9
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
44,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков, сел, сельских округов
2 936,0
007
Капитальные расходы государственного органа
434,8
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 483,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 483,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 453,3
015
Капитальные расходы государственного органа
2 029,7
12
Транспорт и коммуникации
37 786,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 286,7
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
12 286,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 500,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25 500,0
13
Прочие
37 218,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 960,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
20 960,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6 945,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6 517,7
004
Капитальные расходы государственного органа
427,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 213,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог