2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әр түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері және субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 8 сәуірдегі N 104 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 мамырда N 2271 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 8 қазандағы N 336 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 08.10.2013 N 336 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Қағидасының 12-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымша сәйкес, 2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтініш беру мерзімі анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                               Қ. Қалиев
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 8 сәуірдегі № 104 қаулысына
қосымша
2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері және субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдері
Р/с
Жер өңірі
Ауданның селолық округтері
Дақыл
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдері
Ауыл шаруашылығы дақылдарының егісін өткізудің оңтайлы мерзімдері
1.
I-орман-далалы
Краснозна-
мен
Белое
Пригород
Становое
Ленин
Дубровное
Күздік бидай
25 тамызға дейін
25 тамыздан
8 қыркүйек аралығы
Күздік қарабидай
25 тамызға дейін
25 тамыздан
8 қыркүйек аралығы
Жаздық жұмсақ бидай, орташа кеш пісетін сорттары
17 мамырға дейін
17 мамырдан
25 мамыр аралығы
Жаздық жұмсақ бидай, орташа пісетін сорттары
20 мамырға дейін
20 мамырдан
28 мамыр аралығы
Жаздық жұмсақ бидай орташа ерте пісетін сорты
25 мамырға дейін
25 мамырдан
1 маусым аралығы
Жаздық қатты бидай
20 мамырға дейін
20 мамырдан
25 мамыр аралығы
Арпа орташа кеш пісетін сорты
25 мамырға дейін
25 мамырдан
30 мамыр аралығы
Арпа орташа пісетін сорты
30 мамырға дейін
30 мамырдан
3 маусым аралығы
Сұлы
25 мамырға дейін
25 мамырдан
30 мамыр аралығы
Қарақұмық
20 мамырға дейін
20 мамырдан
25 мамыр аралығы
Тары
25 мамырға дейін
25 мамырдан
30 мамыр аралығы
Нут
12 мамырға дейін
12 мамырдан
17 мамыр аралығы
Бұршақ
20мамырға дейін
20 мамырдан
27 мамыр аралығы
Соя
22 мамырға дейін
22 мамырдан
25 мамыр аралығы
Жасымық
22 мамырға дейін
22 мамырдан
28 мамыр аралығы
Рапс – дәстүрлі пар бойынша егу
28 мамырға дейін
12 мамырдан
20 мамыр аралығы
Рапс – минималды– нөлдік пар бойынша егу
18 мамырға дейін
18 мамырдан
28 мамыр аралығы
Зығыр, қыша
15 мамырға дейін
15 мамырдан
22 мамыр аралығы
Майлы күнбағыс тұқымы
15мамырға дейін
15 мамырдан
18 мамыр аралығы
Рыжик
20 мамырға дейін
20 мамырдан
25 мамыр аралығы
Картоп
15 мамырға дейін
15 мамырдан
30 мамыр аралығы
Жүгері сүрлемі дәнді дақылдар технология бойынша
16 мамырға дейін
16 мамырдан
20 мамыр аралығы
Күнбағыс сүрлемі
18 мамырға дейін
18 мамырдан
24 мамыр аралығы
Бір жылдық өсімдіктері көк жемшөптікке:
(сұлы + бұршақ; бұршақ + сұлы + арпа),
шөпке:
(судан шөбі; тары; итқонақ; сұлы + сиыржоңыш-
қа),
пішендемеге:
(сұлы + арпа + бұршақ +
бидай; сұлы + бұршақ;
тары + бұршақ)
5 маусымға дейін
5 маусымдан
10 маусым аралығы
Көк конвейер (бір жылдық өсімдікте-
рі):
I мерзім (бұршақ + сұлы)
8 мамырға дейін
8 мамырдан 10 мамыр аралығы
II мерзім (сұлы + арпа + бұршақ; судан шөбі + бұршақ; тары + бұршақ)
23 мамырға дейін
23 мамырдан
25 мамыр аралығы
III мерзім (бұршақ + сұлы + арпа; судан шөбі + бұршақ; сұлы + бұршақ)
8 маусымға дейін
8 маусымдан
10 маусым аралығы
IV мерзім (рапс, сұлы)
8 шілде дейін
8 шілдеден 10 шілде аралығы
Көп жылдық шөптер (жонышқа, түйе жоңышқа,
эспарцет, ешкібұршақ, арпабас, еркекшөп)
I мерзім
5 мамырға дейін
5 мамырдан 15 мамыр аралығы
II мерзім
5 шілдеге дейін
5 шілдеден 20 шілде аралығы
Күздік
қарабидай
(көк
жемшөпке)
10 тамызға дейін
10 тамыздан 15 тамыз аралығы
Сәбіз
(тұқым)
10 мамырға дейін
10 мамырдан
20 мамыр аралығы
Пияз (тұқым)
10 мамырға дейін
10 мамырдан
20 мамыр аралығы
Қызылша
25 мамырға дейін
25 мамырдан
5 маусым аралығы
Қияр
16 мамырға дейін
16 мамырдан
5 маусым аралығы
Қырық қабат көшеті
25 мамырға дейін
25 мамырдан
12 маусым аралығы
Томат көшеті
28 мамырға дейін
28 мамырдан
12 маусым аралығы
2.
II-дала-
лық,
жазық,
шоқтық
далалық
Андреев
Воскресенов
Қызыләскер
Леденев
Новомихай-
лов
Дубровиное
Күздік бидай
25 тамызға дейін
25 тамыздан
8 қыркүйек аралығы
Күздік қарабидай
25 тамызға дейін
25 тамыздан
8 қыркүйек аралығы
Жаздық жұмсақ бидай, орташа кеш пісетін сорттары
17 мамырға дейін
17 мамырдан
27 мамыр аралығы
Жаздық жұмсақ бидай, орташа
пісетін сорттары
20 мамырға дейін
20 мамырдан
28 мамыр аралығы
Жаздық жұмсақ бидай орташа ерте пісетін сорты
25 мамырға дейін
25 мамырдан
3 маусым аралығы
Жаздық қатты бидай
20 мамырға дейін
20 мамырдан
25 мамыр аралығы
Арпа орташа кеш пісетін сорты
25 мамырға дейін
25 мамырдан
30 мамыр аралығы
Арпа орташа пісетін сорты
30 мамырға дейін
30 мамырдан
3 маусым аралығы
Сұлы
25 мамырға дейін
25 мамырдан
30 мамыр аралығы
Қарақұмық
20 мамырға дейін
20 мамырдан
25 мамыр аралығы
Тары
25 мамырға дейін
25 мамырдан
30 мамыр аралығы
Нут
13 мамырға дейін
13 мамырдан
18 мамыр аралығы
Бұршақ
20 мамырға дейін
20 мамырдан
27 мамыр аралығы
Соя
22 мамырға дейін
22 мамырдан
25 мамыр аралығы
Жасымық
22мамырға дейін
22 мамырдан
28 мамыр аралығы
Рапс – дәстүрлі пар бойынша егу
12 мамырға дейін
12 мамырдан
20 мамыр аралығы
Рапс – минималды– нөлдік пар бойынша егу
20 мамырға дейін
20 мамырдан
28 мамыр аралығы
Зығыр, қыша
18 мамырға дейін
18 мамырдан
25 мамыр аралығы
Майлы күнбағыс тұқымы
15 мамырға дейін
15 мамырдан
20 мамыр аралығы
Рыжик
20 мамырға дейін
20 мамырдан
26 мамыр аралығы
Картоп
15 мамырға дейін
15 мамырдан
30 мамыр аралығы
Жүгері сүрлемі дәнді дақылдар технология бойынша
16 мамырға дейін
16 мамырдан
20 мамыр аралығы
Күнбағыс сүрлемі
18 мамырға дейін
18 мамырдан
24 мамыр аралығы
Бір жылдық өсімдіктері көк жемшөптікке:
(сұлы + бұршақ; бұршақ + сұлы + арпа),
шөпке:
(судан
шөбі; тары;
итқонақ;
сұлы +
сиыржоңыш-
қа),
пішендемеге:
(сұлы + арпа
+ бұршақ;
сұлы +
бұршақ; Тары + бұршақ)
5 маусымға дейін
5 маусымдан
10 маусым аралығы
Көк конвейер (бір жылдық өсімдікте-
рі): I
мерзім
(бұршақ +
сұлы)
8 мамырға дейін
8 мамырдан 10 мамыр аралығы
II мерзім (сұлы + арпа + бұршақ + бидай; судан шөбі + бұршақ; тары + бұршақ)
23 мамырға дейін
23 мамырдан
25 мамыр аралығы
III мерзім (бұршақ + сұлы + арпа; судан шөбі + бұршақ; сұлы + бұршақ)
8 маусымға дейін
8 маусымдан
10 маусым аралығы
IV мерзім (рапс, сұлы)
8 шілде дейін
8 шілдеден 10 шілде аралығы
Көп жылдық шөптер (жонышқа, түйе жоңышқа,
эспарцет,
ешкібұршақ,
арпабас,
еркекшөп)
I мерзім
5мамырға дейін
5 мамырдан 15 мамыр аралығы
II мерзім
5 шілде дейін
5 шілдеден 20 шілде аралығы
Күздік қарабидай
(көк
жемшөпке)
10 тамызға дейін
10 тамыздан 15 тамыз аралығы
Сәбіз (тұқым)
10 мамырға дейін
10 мамырдан
20 мамыр аралығы
Пияз (тұқым)
10 мамырға дейін
10 мамырдан
20 мамыр аралығы
Қызылша
25 мамырға дейін
25 мамырдан
5 маусым аралығы
Қияр
16 мамырға дейін
16 мамырдан
5 маусым аралығы
Қырық қабат көшеті
25 мамырға дейін
25 мамырдан
12 маусым аралығы
Томат көшеті
28 мамырға дейін
28 мамырдан
12 маусым аралығы

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Мамлютскому району на 2013 год
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2013 года N 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 мая 2013 года N 2271. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 8 октября 2013 года N 336
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 08.10.2013 N 336
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области в 2013 году согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанкой области по вопросам сельского хозяйства.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                               К. Калиев
Приложение
к постановлению акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 8 апреля 2013 года № 104
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области в 2013 году
п/п
Земле-
дельчес-
кая зона
Сельские
округа
района
Культура
Сроки пре-
доставле-
ния заявки
на
включение
в список
получения
субсидий
Оптимальные
сроки сева
сельскохозяй-
ственных
культур
1.
I-Лесо-
степная
Краснознаменский,
Беловский,
Пригородный,
Становской,
Ленинский,
Дубровинский
Озимая пшеница
до 25 августа
С 25 августа по 8 сентября
Озимая рожь
до 25 августа
с 25 августа по 8 сентября
Яровая
мягкая
пшеница
среднепозд-
ние сорта
до 17 мая
с 17 мая по 25 мая
Яровая мягкая пшеница среднеспелые сорта
до 20 мая
с 20 мая по 28 мая
Яровая мягкая пшеница среднеранние сорта
до 25 мая
с 25 мая по 1 июня
Яровая твердая пшеница
до 20 мая
с 20 мая по 25 мая
Ячмень сред-
непоздние
сорта
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Ячмень среднеспелые сорта
до 30 мая
с 30 мая по 3 июня
Овес
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Гречиха
до 20 мая
с 20 мая по 25 мая
Просо
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Нут
до 12 мая
с 12 мая по 17 мая
Горох
до 20 мая
с 20 мая по 27 мая
Соя
до 22 мая
с 22 мая по 25 мая
Чечевица
до 22 мая
с 22 мая по 28 мая
Рапс – посев по тради-
ционному пару
до 12 мая
с 12 мая по 20 мая
Рапс – посев по минимально-
нулевому пару
до 18 мая
с 18 мая по 28 мая
Лен, горчица
до 15 мая
с 15 мая по 22 мая
Подсолнечник на маслосемена
до 15 мая
с 15 мая по 18 мая
Рыжик
до 20 мая
с 20 мая по 25 мая
Картофель
до 15 мая
с 15 мая по 30 мая
Кукуруза на силос по зерновой технологии
до 16 мая
с 16 мая по 20 мая
Подсолнечник на силос
до 18 мая
с 18 мая по 24 мая
Однолетние травы на зеленый корм:
(овес + горох, горох + овес + ячмень), сено:
(суданская трава;
просо; могар;
овес + вика),
сенаж: (овес + ячмень + горох +
пшеница; овес + горох; просо + горох)
до 5 июня
с 5 июня по 10 июня
Зеленый конвейер (однолетние травы):
I срок
(горох +
овес)
до 8 мая
с 8 мая по 10 мая
II срок (овес + ячмень + горох;
суданская трава + горох;
просо + горох)
до 23 мая
с 23 мая по 25 мая
III срок
(горох + овес + ячмень;
суданская трава + горох;
овес + горох)
до 8 июня
с 8 июня по 10 июня
IV срок (рапс, овес)
до 8 июля
с 8 июля по 10 июля
Многолетние травы (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк) I
срок
до 5 мая
с 5 мая по 15 мая
II cрок
до 5 июля
с 5 июля по 20 июля
Озимая рожь (на зеленый корм)
до 10 августа
с 10 августа по 15 августа
Морковь (семена)
до 10 мая
с 10 мая по 20 мая
Лук (семена)
до 10 мая
с 10 мая по 20 мая
Свекла
до 25 мая
с 25 мая по 5 июня
Огурцы
до 16 мая
с 16 мая по 5 июня
Рассада капусты
до 25 мая
с 25 мая по 12 июня
Рассада томатов
до 28 мая
с 28 мая по 12 июня
.
II- степная,
равнин-
ная,
колочно-
степная
Андреевский
Воскресенов-
ский
Кзыласкер-
ский
Леденевский
Новомихайлов
ский
Дубровинский
Озимая рожь
до 25 августа
с 25 августа по 8 сентября
Озимая пшеница
до 25 августа
с 25 августа по 8 сентября
Яровая
мягкая
пшеница сред
непоздние
сорта
до 17 мая
с 17 мая по 27 мая
Яровая мягкая пшеница среднеспелые сорта
до 20 мая
с 20 мая по 28 мая
Яровая мягкая пшеница среднеранние сорта
до 25 мая
с 25 мая по 3 июня
Яровая твердая пшеница
до 20 мая
с 20 мая по 25 мая
Ячмень сред-
непоздние
сорта
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Ячмень среднеспелые сорта
до 30 мая
с 30 мая по 3 июня
Овес
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Гречиха
до 20 мая
с 20 мая по 25 мая
Просо
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Нут
до 13 мая
с 13 мая по 18 мая
Горох
до 20 мая
с 20 мая по 27 мая
Соя
до 22 мая
с 22 мая по 25 мая
Чечевица
до 22 мая
с 22 мая по 28 мая
Рапс – посев по тради-
ционному
пару
до 12 мая
с 12 мая по 20 мая
Рапс – посев
по
минимально-
нулевому
пару
до 20 мая
с 20 мая по 28 мая
Лен, горчица
до 18 мая
с 18 мая по 25 мая
Подсолнечник на маслосемена
до 15 мая
с 15 мая по 20 мая
Рыжик
до 20 мая
с 20 мая по 26 мая
Картофель
до 15 мая
с 15 мая по 30 мая
Кукуруза на силос по зерновой технологии
до 16 мая
с 16 мая по 20 мая
Подсолнечник на силос
до 18 мая
с 18 мая по 24 мая
Однолетние травы на зеленый корм: (овес + горох; горох + овес + ячмень), сено:
(суданская
трава; просо; могар; Овес + вика),
сенаж: (овес + ячмень + горох; овес + горох; просо + горох)
до 5 июня
с 5 июня по 10 июня
Зеленый конвейер (однолетние травы): I срок (горох + овес)
до 8 мая
с 8 мая по 10 мая
II срок (овес + ячмень + горох +
пшеница; суданская трава + горох; просо + горох)
до 23 мая
с 23 мая по 25 мая
III срок
(горох + овес + ячмень;
суданская трава + горох; овес + горох)
до 8 июня
с 8 июня по 10 июня
IV срок (рапс, овес)
до 8 июля
с 8 июля по 10 июля
Многолетние травы (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк) I срок
до 5 мая
с 5 мая по 15 мая
II cрок
до 5 июля
с 5 июля по 20 июля
Озимая рожь (на зеленый корм)
до 10 августа
с 10 августа по 15 августа
Морковь (семена)
до 10 мая
с 10 мая по 20 мая
Лук (семена)
до 10 мая
с 10 мая по 20 мая
Свекла
до 25 мая
с 25 мая по 5 июня
Огурцы
до 16 мая
с 16 мая по 5 июня
Рассада капусты
до 25 мая
с 25 мая по 12 июня
Рассада томатов
до 28 мая
с 28 мая по 12 июня