Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындарын және Мамлютка қаласы және селолық округтердің әкімдеріне үмiткерлердiң таңдаушылармен кездесулерiн өткiзу үшiн үй-жайларды белгiлеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 9 шілдедегі N 206 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде N 2310 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 8 тамыздағы N 267 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігінің 08.08.2013 N 267 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 27-бабы 3-тармағына, 28-бабы 46-тармақтарына, «Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтерi, ауылдық округтiң құрамына кiрмейтiн кенттерi мен ауылдары әкiмдерiнiң сайлауын өткiзудiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2013 жылғы 24 сәуiрдегi № 555 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтерi, ауылдық округтiң құрамына кiрмейтiн кенттерi мен ауылдары әкiмдерiн қызметке сайлау, өкiлеттiгiн тоқтату және қызметтен босату қағидаларының 29-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мамлют аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірге (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Мамлютка қаласы және селолық округтері әкімдеріне барлық үміткерлер үшін Мамлют ауданының аумағында үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орны болып, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы Сәбит Мұқанов көшесі, 11 мекенжайы бойынша орналасқан Мамлют № 1 мектеп-гимназиясының акт залында орналасқан стенд белгiленсiн.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Мамлютка қаласы және селолық округтері әкімдеріне барлық үмiткерлердiң таңдаушылармен Мамлют ауданының аумағында кездесулерді өткiзу үшiн шартты негізде Сәбит Мұқанов көшесі, 11 мекенжайы бойынша орналасқан Мамлют № 1 мектеп-гимназиясының акт залы берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын Мамлют ауданы әкiмiнiң аппарат басшысы міндетін атқарушы Н.Н. Шаренковаға жүктелсiн.
4. Осы қаулы бiрiншi ресми жарияланған күннен кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының әкімі                     В. Бубенко
«КЕЛІСІЛДІ»:
Мамлют аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              В. Целуйко

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы города Мамлютка и сельских округов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2013 года N 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2013 года N 2310. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 8 августа 2013 года N 267
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 08.08.2013 N 267
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 «О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа», акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Мамлютской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы города Мамлютка и сельских округов Мамлютского района Северо-Казахстанской области стенд в актовом зале Мамлютской школы-гимназии № 1, расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица Сабита Муканова, 11.
2. Предоставить на договорной основе для проведения встреч с выборщиками всех кандидатов в акимы города Мамлютка и сельских округов Мамлютского района Северо-Казахстанской области помещение актового зала Мамлютской школы-гимназии № 1, расположенном по адресу: Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица Сабита Муканова, 11.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности руководителя аппарата акима района Шаренкову Н.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мамлютского района
Северо-Казахстанской области               В. Бубенко
«СОГЛАСОВАНО»:
Председатель Мамлютской
районной территориальной
избирательной комиссии                     В. Целуйко

9 шілде 2013 жыл

9 июля 2013 года