2014 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы N 481 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қаңтарда N 2502 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 13 шілдедегі N 11.1.2-9/897 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімі аппаратының 13.07.2015 N 11.1.2-9/897 хаты).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5) тармақшасы, 20 бабы 5 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданында 2014 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2014 жылға қоса берілген ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бекітілген тізімге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді іске асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс белгіленсін:
жұмыс орын қажеттілігі тапсырылғандар санында – 212 адам;
жұмыс орын қажеттілігі бекітілген санында – 212 адам.
5. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың жалақысы "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 желтоқсандағы Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде аудандық бюджет қаражатынан жүзеге асырылсын.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары: аптасына бес жұмыс күнімен ұзақтылығы 40 сағат, екі демалыс күні (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзілістің ұзақтылығы бір сағат.
Жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып, еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Еңбектің өзге шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен реттеледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің орынбасары Е.М. Бекшеновке жүктелсін.
8. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының әкімі
В. Бубенко
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша
Әділет департаментінің
Мамлют ауданының
Әділет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Қ.М. Матина
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Сот актілерін орындау
жөніндегі комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Сот актілерін
орындау жөніндегі
департаментінің
Мамлют аумақтық бөлімі"
филиалының басшысы
Б.С. Әбілқайырова
Қазақстан Республикасы
Құқықтық қызмет көрсету және
тіркеу қызметі комитетінің
"Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша жылжымайтын
мүлік жөніндегі орталық"
Республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының
Мамлют аудандық филиалының
басқарушысының м.а.
Ж.З. Бектасов
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Ішкі істер департаментінің
Мамлют ауданының
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
П.В. Мартынюк
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
Солтүстік Қазақстан облысының
мәдениет, мұрағаттар және
құжаттамалар басқармасы
"Мамлют аудандық мұрағаты"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
О.Н. Рогачева
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 481 қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері,
ұйымдардың және қаржыландыру көзінің 2014 жылға тізбесі
№ р/с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстардың көлемі
Жұ-
мыс орындарының саны
Қаржыландыру көзі
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Об организации общественных работ в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области в 2014 году
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2013 года N 481. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 января 2014 года N 2502. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 13 июля 2015 года N 11.1.2-9/897)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 13.07.2015 N 11.1.2-9/897).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области в 2014 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2014 год.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Мамлютского района Северо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест - 212 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест - 212 человек.
5. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах производить из средств районного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы".
6. Условия общественных работ: пятидневная рабочая неделя продолжительностью 40 часов с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час. Исходя из условий труда, могут применяться гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области Бекшенова Е.М.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Аким Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
В. Бубенко
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Управления юстиции
Мамлютского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
К.М. Матина
Руководитель филиала
"Мамлютский
территориальный отдел
Департамента по исполнению
судебных актов
Северо-Казахстанской области
Комитета по исполнению
судебных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
Б.С. Абилькаирова
И.о. управляющего
Мамлютского районного
филиала Республиканского
государственного казенного
предприятия "Центр по
недвижимости по
Северо-Казахстанской области"
Комитета регистрационной
службы и оказания
правовой помощи
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Д.З. Бектасов
Начальник
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Мамлютского района
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
П.В. Мартынюк
Директор коммунального
государственного учреждения
"Мамлютский районный архив"
управления культуры, архивов
и документации
Северо-Казахстанской области
акимата
Северо-Казахстанской области
О.Н. Рогачева
Утвержден
постановлением акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2013 года № 481
Перечень
организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2014 год
№ п/п
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество ра-
бочих мест
Источник финанси-
рования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Андреевского сельского округа
Мамлютского района Северо-Казахстанской области".

1. Аймақтарды көгалданды-
руда және көркейтуге көмек көрсету.
15000 шаршы метр елді-мекенді жерлердің аумағын жинау, 150 ағашты отырғызу, 15000 шаршы метр жол жиегіндегі өсіп кеткен шөпті шабу, 100 дана тіреулерді ағарту, 350 текше метр аумақты қар тазалау
3
Аудандық бюджет
2. Жалғыз басты ауыратын қарт адамдарға күтім бойынша көмектесу (Азық-
түлік, дәрі-дәрмек сатып алу, бөлмелерді жинау).
5 адам
1
Аудандық бюджет
3. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын дайындауға және көмір әкелуге, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау 45 текше метр, көмір жеткізу және түсіру 40 тонна
2
Аудандық бюджет
4. Құжаттарды өндеуге көмектесу.
850 кұжатты өндеу
1
Аудандық бюджет
5. Үй шаруашылық санағында және шаруашылық кітаптарды құрестыруға көмек көрсету.
500 үйді аралап шығу
1
Аудандық бюджет
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Аймақтар
ды көгалданды-
ру және көркейтуге көмек көрсету.
350 ағашты отырғызу, 40000 шаршы метр аумақты жинау, 250 текше метр қар тазалау, 15500 шаршы метр жол жиегіндегі өсіп кеткен шөпті шабу, талдықты кесу 5000 шаршы метр, тіреулерді ағарту 50 дана.
6
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруына көмек көрсету.
445 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
3. Құжаттарды өңдеуге көмектесу
700 құжатты өңдеу
1
Аудандық бюджет
4. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау-
ға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету көмектесу.
100 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
5. Зираттар-
ды,қоқыс тастайтын жерлерді жайластыру-
ға көмек көрсету.
5000 шаршы метр.
1
Аудандық
бюджет
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознамен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Аймақтар-
ды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету.
200 ағаш отырғызу, 55000 шаршы метр елді мекенді жерлердің аумағын жинау, 5000 текше метр қар тазалау, 200 бағандарды ағарту, жол жиегіндегі 25000 шаршы метр шөпті шабу, 8000 шаршы метр талдарды шабу.
8
Аудандық бюджет
2. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау-
ға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
150 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға қөмек
көрсету.
600 үйді аралап шығу
1
Аудандық бюджет
4. Құжаттар-
ды өңдеуде және сақтауға дайындауда көмек көрсету.
150 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригород ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1.Аймақтар-
ды көгалданды-
руда және көркейтуге көмек көрсету

1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка территории населенных пунктов 15000 метров квадратных, посадка деревьев 150 штук, скашивание травы вдоль дорог 15000 метров квадратных, побелка столбов 100 штук, очистка снега 350 метров кубических.
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения).
5 человек.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых.
Заготовка дров 45 метров кубических, доставка и разгрузка угля 40 тонн.
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в обработке документов
Обработка 850 документов
1
Районный
бюджет
5. Оказание помощи в переписи домашних и в составлении похозяйственных книг
Обход 500 дворов
1
Районный бюджет
2
Государственное учреждение
"Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Посадка 350 деревьев, уборка территорий 40000 метров квадратных, очистка снега 250 метров кубических, скашивание травы вдоль дорог 15500 метров квадратных, вырубка ракиты 5000 метров квадратных. Побелка 50 опор.
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 445 дворов.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в обработке документов.
Обработка 700 документов.
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Формирование 100 дел.
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
5000 метров квадратных.
1
Районный бюджет.
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Краснознаменского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Посадка 200 деревьев, уборка территории населенных пунктов от мусора 55000 метров квадратных, очистка снега 5000 метров кубических, побелка 200 столбов, скашивание травы 25000 метров квадратных, вырубка ракиты 8000 метров квадратных.
8
Районный бюджет
2. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Формирование 150 дел.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Обход 600 дворов.
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Формирование 150 дел.
1
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Пригородного сельского округа
Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.

56000 шаршы метр аумақты жинау, 12000 текше метр қарын тазалау, 100 ағашты отырғызу, 160 тіреулерді ағарту, 60 қоршауларды ағарту 600 шаршы метр, жол жиегі бойындағы шөпті шабу 38000 шаршы метр, талдарды кесу 15 дана, гүл егетін жерлерді бөлу 200 шаршы метр, 250 м2 талдарды шабу.
3
Аудандық бюджет
2. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және18 жасқа дейінғі балалары бар отбасыларға мемлекект-
тік жәрдемақы тағайындау-
ға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
100 істі қалыптастыру.
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға, көмек көрсету.
440 үйді аралап шығу.
2
Аудандық бюджет
4. Елді мекендерде-
гі ағымдағы жолдарды жөндеуде көмектесу.
10000 шаршы метр
1
Аудандық бюджет
5. Саябақтарды көркейтуге көмек көрсету
200 шаршы метр
2
Аудандық бюджет
6. Кұжаттар-
ды өндеуде және сақтауға дайындындауда көмек көрсету.
150 істі қалыптастыру
2
Аудандық
бюджет
7. Қоқыстарды жинауда және мал зиратын жайластыру-
да көмек көрсету
10000 м2
1
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Аймақтар-
ды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету, орталықты қардан тазалауда көмек көрсету
300000 шаршы метр аумақты жинау, 100 қоршауды, 140 тіреулерді ағарту, жол жиегіндегі 15200 шаршы метр шөпті шабу, 20 орындықтарды сырлау, бүркекті тазалау, 36 гүл егетін жерді қазу, 100 ағашты кесу, ағарту,50000 текше метр қар тазалау
50
Аудандық бюджет
2. Саябақтарды көркейтуге көмектесу
5000 шаршы метр
4
Аудандық бюджет
3. Қоқыстар-
ды көркейтуге көмектесу
10000 шаршы метр
3
Аудандық бюджет
4. Жер өңдеу жұмыстарын жүргізуде, сонымен бірге көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарда көмектесу.
65 сарқынды құбырларды және 330 шаршы метр қоқыстарды тазалау
10
Аудандық бюджет
5. Әлеумет-
тік қорғауға мұқтаж халықтың әр түрлә санаттарына қажетті құжаттарды өңдеуге көмектесу,
1500 істі ресімдеу, құжаттарды көшірмелеу, құжаттармен жұмыста көмектесу
4
Аудандық бюджет
6. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға, көмек көрсету.
1500 үйді аралап шығу
2
Аудандық бюджет
7. Халықтың аз қамтылған топтарына
және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын даярлауға көмек көрсету.
Отын дайындау 40 текше метр
4
Аудандық бюджет
8. Зираттар-
ды жайластыру-
ға көмек көрсету
500 шаршы метр
5
Аудандық
бюджет
9. Малдарды көктемгі-
күзгі өңдеуде көмек көрсету
1237 бас ірі қара малды, 831 бас қойды өңдеу
5
Аудандық бюджет

Уборка территории от мусора 56000 метров квадратных, очистка снега 12000 метров кубических, посадка 100 деревьев, побелка 160 опор, побелка 60 заборов 600 метров квадратных, скашивание травы вдоль обочин 38000 метров квадратных, подрезка кустарников 15 штук разбивка клумб 200 метров квадратных,вырубка ракиты 250 м2
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Формирование 100 дел.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 440 дворов.
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в ремонте и засыпке дорог в населенных пунктах.
10000 метров квадратных.
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве парков.
200 метров квадратных.
2
Районный бюджет
6. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Формирование 150 дел.
2
Районный бюджет
7. Оказание помощи в благоустройстве свалки и скотомогильника
10000 м2
1
5
Государственное учреждение "Аппарат акима города Мамлютка Северо-Казахстанской области".
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий, оказание помощи в очистке скверов,центральных площадей от снега.
Уборка от мусора 300000 метров квадратных, побелка 100 заборов, 140 опор, скашивание травы вдоль обочин 15200 метров квадратных, покраска 20 скамеек, вскапывание 36 клумб, подрезка 100 кустарников.
Очистка снега - 50000 метров кубических.
50
Районный бюджет
2. Оказание помощи в благоустройстве парков.
Уборка от мусора 5000 метров квадратных.
4
Районный бюджет
3. Оказание помощи в благоустройстве свалок.
10000 метров квадратных.
3
Районный бюджет
4. Оказание помощи в проведении мелиоративных работ, а также
работ, связанных с весенними паводками.
Очистка 65 водопропускных труб от снега и мусора 330 метров квадратных.
10
Районный бюджет
5. Оказание помощи в формировании, обработке необходимых документов различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите.
Оформление 1500 дел, помощь в работе с документами, ксерокопирова-
ние документов.
4
Районный бюджет
6. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 1500 дворов.
2
Районный бюджет
7. Оказание помощи в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых.
8. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ
Заготовка дров 40 метров кубических
500 метров квадратных
4
5
Районный бюджет
Районный
бюджет
9. Оказание помощи в весенне-осенней обработке скота
Обработка 1237 голов крупно-рогато-
го скота,831 головы овец
5
Районный бюджет

10. Тұрғын үйлер мен пәтерлерді жөндеуде халықтың әлеуметтік әлсіз топтарына көмек көрсету
10 үй - 700 м2 жөндеу, 5 пәтер - 250 м2 жөндеу
4
Аудандық бюджет
11. Бюджетке салық және басқа міндетті төлемдерді жинауда көмек көрсету
3000 үйді аралау
3
Аудандық бюджет
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
50 ағаштарды отырғызу, 50 ағашты кесу, елді мекенді жерлерді жинау 10000 шаршы метр, бағаналарды ағарту 100 дана, гүл егетін жерлерді бөлу 200 шаршы метр, жол жиегіндегі шөпті шабу 2500 шаршы метр, гүл егетін жерлердің шөбін жұлу 200 шаршы метр, қарды тазарту 4000 текше метр.
9
Аудандық бюджет
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.

10. Оказание помощи социально-
уязвимым слоям населения в ремонте домов и квартир.
Ремонт 10 домов - 700 м2, ремонт 5 квартир - 250 м2
4
Районный бюджет
11. Оказание помощи в сборе налогов и других обязательных платежей в бюджет.
Обход 3000 домов
3
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Посадка 50 деревьев, подрезка 50 деревьев, уборка населенных пунктов 10000 метров квадратных, побелка столбов 100 штук, разбивка клумб 200 кв.м., скашивание травы вдоль дорог 2500 кв.м., прополка клумб 200 метров квадратных, уборка снега 4000 метров кубических.
9
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Дубровинско-
го сельского округа
Мамлютского района Северо-Казахстанской области".

1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету.
Қар тазалау 2500 текше метр, жол бойындағы шөптерді жинау 2500 шаршы метр, жас ағаштарды отырғызу 300 дана, 20 гүлзарларды бөлу, 200 тіреулерді ағарту 100 шаршы метр, жергілікті пункттерді жинау 70000 шаршы метр.
3
Аудандық бюджет
2. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын дайындауға, көмірді әкелуге және түсіруге көмек көрсету
Отын дайындау 70 текше метр, көмірді әкелуге және түсіруге көмектесу 50 тонна.
2
Аудандық бюджет
3. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мен жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі көмек көрсету.
100 істі қалыптастыру.
2
Аудандық бюджет
4. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды кұруға қөмек көрсету.
560 үйді аралап шығу.
3
Аудандық бюджет
8
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Аймақтар-
ды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету.
Аумақтарды жинау 15000 шаршы метр, жол жиегіндегі шөпті шабу 3000 шаршы метр, 35 тіреулерді ағарту, қарды тазалау 100 текше метр.
2
Аудандық бюджет
2. Халықтың аз камтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын дайындауға көмек көрсету.
Отын дайындау 10 текше метр.
2
Аудандық бюджет
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Аймақтарды көгалданды-
руда және көркейтуге көмек көрсету
Аумақтарды жинау 60000 шаршы метр, 200 дана жас ағаштарды кесу, 30 дана ағашты ағарту, 20 дана жас ағаштарды отырғызу, 2500 шаршы метр гүлзарларды қазып алу, 45000 шаршы метр жол жиегіндегі шөпті шабу.
Жер өңдеу жұмыстарын жүргізу, және күзгі-көктемгі су басулармен байланысты жұмыстар жүргізу 5000 шарша метр, мұз қалашықтарын салу - 20 шаршы метр, қарды тазалау 6000 текше метр, 10 дана гүлзарларды бөлу,жол бойындағы талдарды шабу 5000 шаршы метр.
3
Аудандық бюджет
2. Елді мекендерде-
гі жолдарды ағымдағы жөндеуге көмектесу.
50 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
3. Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
50 құжатты өңдеу
1
Аудандық бюджет
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Аймақтар-
ды көгал-
дандыруда және көркейтуге көмек көрсету
Аумақты тазарту 13000 шаршы метр, қарды тазалау 900 текше метр.
8
Аудандық бюджет
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.

1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Очистка снега 2500 метров кубических, скашивание травы вдоль дорог 2500 метров квадратных, посадка саженцев 300 штук, разбивка 20 цветников, побелка 200 опор, побелка заборов 100 метров квадратных, уборка населенных пунктов 70000 метров квадратных.
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в заготовке дров, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых.
Заготовка дров 70 метров кубических, помощь в доставке и разгрузке угля 50 тонн.
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Формирование 100 дел.
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 560 дворов.
3
Районный бюджет
8
Государственное учреждение
" Аппарат акима Кызыласкерс-
кого
сельского округа
Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка территорий от мусора 15000 метров квадратных, скашивание травы вдоль дорог 3000 метров квадратных, побелка 35 опор, очистка снега 100 метров кубических.
2
Районный бюджет
2. Оказание помощи в заготовке дров, для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых.
Заготовка дров 10 метров кубических.
2
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Ленинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка территорий 60000 метров квадратных, подрезка кустарников 200 штук, побелка деревьев 30 штук,посадка саженцев 20 штук, вскапывание клумб 2500 метров квадратных, скашивание травы вдоль дорог 45000 метров квадратных.
Проведение мелиоративных работ, а также работ, связанных с весенне-
осенними паводками 5000 метров квадратных, строительство ледовых городков 20 метров квадратных, очистка снега 6000 метров кубических, разбивка цветников 10 штук, вырубка ракиты вдоль дорог 5000 метров квадратных.
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог в населенных пунктах.
50 метров квадратных
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в обработке документов.
Обработка 50 документов
1
Районный бюджет
10
Государственное учреждение
"Аппарат акима Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка территории 13000 метров квадратных, очистка снега 900 метров кубических.
8
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области".

1. Аймақтар-
ды көгал-
дандыруда және көркейтуге көмек көрсету
Қарды тазалау 600 шаршы метр, аумақты тазарту 12000 шаршы метр, 40 дана ағаштарды кесу, 250 бағананы ағарту, жол бойындағы шөпті шабу 3500 шаршы метр.
8
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға көмек көрсету.
1448 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
3. Құжаттарды өндеуге көмектесу көмектесу.
1000 құжаттарды өңдеу.
1
Аудандық бюджет
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Аймақтар-
ды көгал-
дандыруда және көркейтуге көмек көрсету
Аумақтарды жинау 15000 шаршы метр, ағаш отырғызу 200, 200 ағашты ағарту, 25000 шаршы метр шөп шабу, қар тазалау 500 текше метр.
7
Аудандық бюджет
2. Құжаттарды өндеуге көмектесу
600 құжаттарды өңдеу.
1
Аудандық бюджет
3. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау-
ға кажетті кұжаттарды жинауда көмек көрсету.
100 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет

1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Очистка снега 600 метров кубических, уборка территории 12000 метров квадратных, подрезка деревьев 40 штук, побелка столбов 250 штук, скашивание травы вдоль дорог 3500 метров квадратных.
8
Районный бюджет
2. Оказание в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 1448 дворов.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в обработке документов.
Обработка 1000 документов.
1
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Становского сельского округа
Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка территории 15000 метров квадратных, посадка 200 деревьев, побелка 200 деревьев, скашивание травы 25000 метров квадратных,
уборка снега 500 метров кубических.
7
Районный бюджет
2. Оказание помощи в обработке документов.
Обработка 600 документов.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Формирование 100 дел.
1
Районный бюджет

4. Үй ша-
руашылығын санағында және шаруашылық кітаптарды құруға қөмек көрсету.
400 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
5. Зираттарды жайластыру-
да көмек көрсету
1000 м2
1
Аудандық бюджет
13
"Мамлют аудандық мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды өңдеу және сақтау дайындығына көмек көрсету.
2250 істі қалыптастыру.
4
Аудандық бюджет
14
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Құқықтық қызмет көрсету және тіркеу қызметі комитеті "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Мамлют аудандық филиалы
1. Құжаттарды өңдеу және сақтау дайындығына көмек көрсету.
450 істі қалыптастыру.
4
Аудандық бюджет
15
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Әділет департаментінің Мамлют ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1. Жылжымайтын мүліктерді тіркеу, азаматтық хал актілерді тіркеу, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша мамандарға көмектесу; құжаттарды өңдеуге және сақтауға көмектесу.
2000 істі ресімдеу
5
Аудандық бюджет
16
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Сот актілерін орындау жөніндегі Комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Сот актілерін орындау жөніндегі департаментінің Мамлют аумақтық бөлімі" филиалы.

4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 400 дворов.
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ
1000 м2
1
Районный бюджет
13
Государственное учреждение "Мамлютский районный архив"
1. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Формирование 2250 дел.
4
Районный бюджет
14
Мамлютский районный филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Центр по недвижимости по Северо-Казахстанской области" Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан
1. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов.
Обработка 450 дел.
4
Районный бюджет
15
Государственное учреждение "Управление юстиции Мамлютского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан".
1. Оказание помощи специалистам по регистрации недвижимого имущества, регистрации актов гражданского состояния, регистрации юридических лиц. Оказания помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Оформление 2000 дел.
5
Районный бюджет
16
Филиал "Мамлютский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан".

1. Ағымдағы және мұрағаттық құжаттар жұмысында, өндірістер-
ді тіркеуге, хат-
хабарларды жеткізуге көмек көрсету.
1500 бірлік хат-хабарлар
3
Аудандық бюджет
17
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің Мамлют ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Халықтың тұрақты мекен-жайы бойынша тіркеуін және құжаттауға, қызмет көрсетуге көмек көрсету.
2000 істі қалыптастыру
4
Аудандық бюджет

1. Оказание помощи в работе с текущими и архивными документами в подшивке производства, доставка корреспонденции
1500 единиц корреспонденции.
3
Районный бюджет
17
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Мамлютского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
1. Оказание помощи в обслуживании и документировании регистрации населения по месту постоянного жительства
Формирование 2000 дел.
4
Районный бюджет