Тимирязев ауданы бойынша 2013 жылға субсидия алушылар тізіміне енгізу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімін және егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімін субсидияланатын әрбір ауыл шаруашылығы басым дақылдарының түрлері бойынша анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 19 сәуірдегі N 99 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 мамырда N 2270 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 387 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 26.12.2013 N 387 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағы 5) тармақшасына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Қағидасының 12-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша субсидия алушылар тізіміне енгізу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімі және көктемгі егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімі субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының түрлері бойынша анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          А. Ысқақов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 8 сәуірдегі № 99
қаулысына қосымша
Тимирязев ауданы бойынша 2013 жылға субсидияланатын әрбір ауыл шаруашылығы басым дақылдарының түрлері бойынша егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімін анықтау және субсидия алушылар тізіміне енгізу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімі
Жер өңдеу аймағы, топырақты-
өңдеу аумағы
Дақылдың атауы
ЖЖМ-ға субсидия алу үшін тізімге енгізу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімі
Егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдері
2 – далалы, жазықты, шақпақты-
далалы
Жаздық жұмсақ бидай, орташа пісетін сорттар
20 мамырға дейін
20 мамырдан 28 мамырға дейін
Жаздық жұмсақ бидай, орташа ерте пісетін сорттар
25 мамырға дейін
25 мамырдан 3 маусымға дейін
Жаздық жұмсақ бидай, орташа кештеу пісетін сорттар
17 мамырға дейін
17 мамырдан 27 мамырға дейін
Жаздық қатты бидай,
20 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району на 2013 год
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 19 апреля 2013 года N 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 мая 2013 года N 2270. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года N 387
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26.12.2013 N 387
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области               А. Искаков
Приложение
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от 8 апреля 2013 года № 99
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району на 2013 год
Земледель-
ческая зона, почвенно--*
земледель-
ческий район
Наименование культуры
Сроки предоставления заявки на включение в список получения субсидий по ГСМ
Оптимальные сроки проведения сева
2 – степная равнинная, колочно- степная
Яровая мягкая пшеница, среднеспелые сорта
до 20 мая
с 20 мая по 28 мая
Яровая мягкая пшеница, среднеранние сорта
до 25 мая
с 25 мая по 3 июня
Яровая мягкая пшеница, среднепоздние сорта
до 17 мая
с 17 мая по 27 мая
Яровая твердая пшеница
до 20 мая

20 мамырдан 25 мамырға дейін
Арпа, орташа кеш пісетін сорттар
25 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Арпа,орташа пісетін сорттар
30 мамырға дейін
30 мамырдан 3 маусымға дейін
Сұлы
25 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Қарақұмық
20 мамырға дейін
20 мамырдан 25 мамырға дейін
Тары
25 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Нут
13 мамырға дейін
13 мамырдан 18 мамырға дейін
Бұршақ
20 мамырға дейін
20 мамырдан 27 мамырға дейін
Соя
22 мамырға дейін
22 мамырдан 25 мамырға дейін
Жасымық
22 мамырға дейін
22 мамырдан 28 мамырға дейін
Рапс - дәстүрлі айдалған жер бойынша себу
12 мамырға дейін
12 мамырдан 20 мамырға дейін
Рапс - минимальды-
нөлдік айдалған жер бойынша себу
20 мамырға дейін
20 мамырдан 28 мамырға дейін
Зығыр, қыша
18 мамырға дейін
18 мамырдан 25 мамырға дейін
Майлы тұқымдарға арналған күнбағыс
15 мамырға дейін
15 мамырдан 20 мамырға дейін
Рыжик
20 мамырға дейін
20 мамырдан 26 мамырға дейін
Картоп
15 мамырға дейін
15 мамырдан 30 мамырға дейін
Силосқа арналған жүгері
16 мамырға дейін
16 мамырда н 20 мамырға дейін
Қыстық бидай
25 тамызға дейін
25 тамыздан 8 қыркүйекке дейін
Қыстық қарабидай
25 тамызға дейін
25 тамыздан 8 қыркүйекке дейін
Сәбіз (тұқымдар)
10 мамырға дейін
10 мамырдан 20 мамырға дейін
Пияз (тұқымдар)
10 мамырға дейін
10 мамырдан 20 мамырға дейін
Қызылша
25 мамырға дейін
25 мамырдан 5 маусымға дейін
Қияр
16 мамырға дейін
16 мамырдан 5 маусымға дейін
Орамжапырақ көшеттері
25 мамырға дейін
25 мамырдан 12 маусымға дейін
Қызанақ көшеттері
28 мамырға дейін
28 мамырдан 12 маусымға дейін
Астық дақылы технологиясы бойынша силосқа арналған жүгері
16 мамырға дейін
16 мамырдан 20 мамырға дейін
Силосқа арналған күнбағыс
18 мамырға дейін
18 мамырдан 24 мамырға дейін
Жасыл азыққа арналған бір жылдық шөптер (сұлы, бұршақ, бұршақ + сұлы + арпа), шөп (судан шөбі, тары, могар, сұлы + вика) және сенаж (сұлы + арпа + бұршақ, сұлы + бұршақ, тары + бұршақ)
5 маусымға дейін
5 маусымнан 10 маусымға дейін
Жасыл конвейер (бір жылдық шөптер):
1 мерзім (бұршақ + сұлы)
8 мамырға дейін
8 мамырдан 10 мамырға дейін
2 мерзім (сұлы + арпа + бұршақ + бидай, судан шөбі + бұршақ, тары + бұршақ)
23 мамырға дейін
23 мамырдан 25 мамырға дейін
3 мерзім (бұршақ + сұлы + арпа, судан шөбі + бұршақ, сұлы + бұршақ)
8 маусымға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін
4 мерзім (рапс, овес)
8 шілдеге дейін
8 шілдеден 10 шілдеге дейін
Көп жылдық шөптер:
1 мерзім
Жоңышқа
Донник
Эспарцет
Козлятник
Кострец
Бидайық
5 мамырға дейін
5 мамырдан 15 мамырға дейін
Көп жылдық шөптер:
2 мерзім
Жоңышқа
Донник
Эспарцет
Козлятник
Кострец
Бидайық
5 шілдеге дейін
5 шілдеден 20 шілдеге дейін
Қыстық қарабидай (жасыл азыққа арналған)
10 тамызға дейін
10 тамыздан 15 тамызға дейін

с 20 мая по 25 мая
Ячмень, среднепоздние сорта
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Ячмень, среднеспелые сорта
до 30 мая
с 30 мая по 3 июня
Овес
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Гречиха
до 20 мая
с 20 мая по 25 мая
Просо
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Нут
до 13 мая
с 13 мая по 18 мая
Горох
до 20 мая
с 20 мая по 27 мая
Соя
до 22 мая
с 22 мая по 25 мая
Чечевица
до 22 мая
с 22 мая по 28 мая
Рапс - посев по традиционному пару
до 12 мая
с 12 мая по 20 мая
Рапс – посев по минимально- нулевому пару
до 20 мая
с 20 мая по 28 мая
Лен, горчица
до 18 мая
с 18 мая по 25 мая
Подсолнечник на маслосемена
до 15 мая
с 15 мая по 20 мая
Рыжик
до 20 мая
с 20 мая по 26 мая
Картофель
до 15 мая
с 15 мая по 30 мая
Кукуруза на силос
до 16 мая
с 16 мая по 20 мая
Озимая пшеница
до 25 августа
с 25 августа
по 8 сентября
Озимая рожь
до 25 августа
с 25 августа
по 8 сентября
Морковь (семена)
до 10 мая
с 10 мая по 20 мая
Лук (семена)
до 10 мая
с 10 мая по 20 мая
Свекла
до 25 мая
с 25 мая по 5 июня
Огурцы
до 16 мая
с 16 мая по 5 июня
Рассада капусты
до 25 мая
с 25 мая по 12 июня
Рассада томатов
до 28 мая
с 28 мая по 12 июня
Кукуруза на силос по зерновой технологии
до 16 мая
с 16 мая по 20 мая
Подсолнечник на силос
до 18 мая
с 18 мая по 24 мая
Однолетние травы на зеленый корм (овес, горох, горох + овес + ячмень), сено (суданская трава, просо, могар, овес + вика) и сенаж (овес + ячмень + горох, овес + горох, просо + горох)
до 5 июня
с 5 июня по 10 июня
Зеленый конвейер (однолетние травы):
1 срок (горох+овес)
до 8 мая
с 8 мая по 10 мая
2 срок (овес+ячмень+горох+ пшеница, суданская трава + горох, просо + горох)
до 23 мая
с 23 мая по 25 мая
3 срок (горох + овес + ячмень, суданская трава + горох, овес + горох)
до 8 июня
с 8 июня по 10 июня
4 срок (рапс, овес)
до 8 июля
с 8 июля по 10 июля
Многолетние травы:
1 срок
Люцерна
Донник
Эспарцет
Козлятник
Кострец
Житняк
до 5 мая
с 5 мая по 15 мая
Многолетние травы:
2 срок
Люцерна
Донник
Эспарцет
Козлятник
Кострец
Житняк
до 5 июля
с 5 июля по 20 июля
Озимая рожь (на зеленый корм)
до 10 августа
с 10 августа по 15 августа