Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Ленинский ауылдық округі әкіміне кандидаттардың таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 22 қазандағы N 297 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қазанда N 2390 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 387 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 26.12.2013 N 387 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 46-тармақтарына, 27-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 «Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы» Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату Қағидаларының 29-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тимирязев ауданының сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Ленинский ауылдық округі әкіміне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын ретінде: Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Жеңіс көшесі, № 11-үй мекенжайы бойынша аудандық Мәдениет үйінің алдындағы алаңда орналасқан стенд анықталсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Ленинский ауылдық округі әкіміне барлық кандидаттар таңдаушылармен кездесу өткізу үшін келісім шарт негізінде үй-жай ретінде: Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Жеңіс көшесі, № 11-үй, екінші қабат мекенжайы бойынша орналасқан орталық аудандық кітапхананың оқу бөлмесі ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Л.А. Плотниковаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 5 қарашадан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданының әкімі                  Е. Базарханов
КЕЛІСІЛГЕН
Тимирязев аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Ж. Макенова

Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставления помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы Ленинского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 22 октября 2013 года N 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 октября 2013 года N 2390. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года N 387
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26.12.2013 N 387
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 «О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа» акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Тимирязевской районной избирательной комиссией (по согласованию) местом для размещения агитационных печатных материалов всех кандидатов в акимы Ленинского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области стенд на площади перед районным Домом культуры по адресу: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Женис, дом № 11.
2. Предоставить на договорной основе для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы Ленинского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области помещение читального зала центральной районной библиотеки, расположенное по адресу: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Женис, дом № 11, второй этаж.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности руководителя аппарата акима района Плотникову Л.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 5 ноября 2013 года.
Аким Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области               Е. Базарханов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Тимирязевской
районной избирательной комиссии            Ж. Макенова