"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 2-9с шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 шілдедегі N 2-13с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде N 2329 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихаты 04.08.2014 N 14.2.3-3/167 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Уәлиханов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 2-9 с шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімде 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 2051 тіркелген, 2013 жылғы 9 ақпандағы «Кызыл Ту» және 2013 жылғы 9 ақпандағы «Нұрлы Ел» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1.Сәйкесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 646 417 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 200 047 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 377 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 435 993 мың теңге.
2) шығындар – 2 664 207,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 465,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39 261,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 796 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 968 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 968 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -57 223,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 223,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 38 948 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 796 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 071,9 мың теңге.»;
14-тармақ келесі мазмұндағы 8) тармақшасымен толықтырылсын:
«8) «Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 Қаулысымен бекітілген «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» аясында ауылдық елді мекендерін дамытуға.»;
көрсетілген шешімге 15-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).

О внесении изменений и дополнения в решение Уалихановского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 2-9с "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 9 июля 2013 года N 2-13с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июля 2013 года N 2329
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 04.08.2014 N 14.2.3-3/167).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 2-9с «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2051 от 11 января 2013 года, опубликовано 9 февраля 2013 года в газетах «Кызыл Ту» и 9 февраля 2013 года «Нұрлы Ел») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы — 2 646 417 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления — 200 047 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 4 377 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 6000 тысяч тенге; поступления трансфертов — 2 435 993 тысяч тенге;
2) затраты — 2 664 207,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 35 465,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 261,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 796 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 3 968 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 968 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — -57 223,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета — 57 223,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 38 948 тысяч тенге;
погашение займов – 3 796 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 071,9 тысяч тенге.»;
пункт 14 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
«8) на развитие сельских населенных пунктов в рамках «Дорожной карты занятости 2020», утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020»»;
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению (прилагается).