"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 2-9с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 қарашадағы N 2-17с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қарашада N 2413 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихаты 2014 жылғы 4 тамыздағы N 14.2.3-3/167 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихаты 04.08.2014 N 14.2.3-3/167 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 2-9 с шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімде 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 2051 тіркелген, 2013 жылғы 9 ақпандағы "Кызыл Ту" және 2013 жылғы 9 ақпандағы "Нұрлы Ел" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 670 802,4 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 191 252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 016,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 909 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 446 625,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 671 593,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 448,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52 244,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 795,8 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20 968 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 20 968 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70 207,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 207,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 51 931 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 795,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 071,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 5, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 2-9с "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 18 ноября 2013 года N 2-17с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 ноября 2013 года N 2413. Утратило силу (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 04.08.2014 N 14.2.3-3/167).
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 04.08.2014 N 14.2.3-3/167).
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 2-9 с (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2051 от 11 января 2013 года, опубликовано 9 февраля 2013 года в газетах "Кызыл Ту" и 9 февраля 2013 года "Нұрлы Ел") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы — 2 670 802,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 191 252 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 27 016,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 5 909 тысяч тенге; поступления трансфертов — 2 446 625,2 тысяч тенге;
2) затраты — 2 671 593,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 48 448,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52 244,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 795,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 20 968 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20 968 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — -70 207,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета — 70207,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 51 931 тысяч тенге;
погашение займов – 3 795,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 071,9 тысяч тенге.";
приложение 1, 5, 8 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.