Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында 2014 жылдың қаңтарынан наурызына дейін Қазақстан Республикасының ер азаматтарын тіркеуді және медициналық куәландыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2013 жылғы 13 желтоқсандағы N 36 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 желтоқсанда N 2452 болып тіркелді
«Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы № 561-IV Заңының 16-бабына, «Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің «Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) шақыру учаскесіне Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында 2014 жылдың қаңтарынан наурызына дейін тіркеу жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының ер азаматтарын тіркеуді, медициналық куәландыруды ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің орынбасары Г. Жәкенқызына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Төрегелдин
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс Министрлігінің
«Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Ш. Сарсымбаев
2013 жыл 13 желтоқсан

Об организации и обеспечении на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области приписки и медицинского освидетельствования граждан мужского пола Республики Казахстан с января по март 2014 года
Решение акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2013 года N 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 декабря 2013 года N 2452
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года № 561-IV «О воинской службе и статусе военнослужащих», постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 «Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников», аким Уалихановского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области приписку и медицинское освидетельствование граждан мужского пола Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку республиканского государственного учреждения «Отдел по делам обороны Уалихановского района Северо–Казахстанской области» Министерства обороны Республики Казахстан (по согласованию), с января по март 2014 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Уалихановского района Северо–Казахстанской области Г.Жәкенқызы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             А. Турегельдин
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник республиканского
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области»
Министерства обороны
Республики Казахстан                        Сарсымбаев Н.Ш.
13 декабря 2013 года