Шал ақын аудан мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 14/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 сәуірде N 2248 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 07 тамыздағы N 15.2.02-04/168 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 07.08.2015 N 15.2.02-04/168 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексі 104, 106, 109, 111-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шал ақын аудан мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (2013 жылдың 16 қаңтарында Нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2069 тіркелген, 2013 жылғы 25 қаңтарда аудандық "Парыз" газетінде № 4 санында, 2013 жылғы 25 қаңтарда аудандық "Новатор" газетінде № 4 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1. 1-тармақта келесі басылымды баяндалсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сай бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде:
1) кіріс – 2000417 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 229546 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8655 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 13500 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1748716 мың теңге;
2) шығындар – 2012003,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 9410 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несие – 10386 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 976 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті - -20996,8 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 20996,8 мың теңге;
займдардың түсімі – 10386 мың теңге;
займдарды өтеу – 976 мың теңге;
пайдаланатын бюджеттік қаражат қалдықтары - 11586,8."
9-тармақтың 9) тармақшасы алынсын:
12-1-тармағы келесі мазмұндамамен толықтырылсын:
"12-1. Аудан бюджетінің шығындары қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражатының бос қалдықтары және 2012 жылы пайдаланбаған республика және облыс бюджетінің нысаналы трансферттерді қайтару есебінен қарастырылсын, 10 қосымшаға сәйкес";

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 20 декабря 2012 года N 11/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29 марта 2013 года N 14/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2013 года N 2248. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07 августа 2015 года N 15.2.02-04/168)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.08.2015 N 15.2.02-04/168).
В соответствии с 104, 106, 109, 111 статьями Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 11/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2069 от 16 января 2013 года, опубликовано 25 января 2013 года в районной газете "Парыз" № 4 и 25 января 2013 года в районной газете "Новатор" от № 4), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013–2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2000417 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 229546 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8655 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1748716 тысяч тенге;
2) затраты – 2012003,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9410 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 976 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – –20996,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 20996,8 тысяч тенге;
поступление займов – 10386 тысяч тенге;
погашение займов – 976 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11586,8.";
в пункте 9 подпункт 9) исключить:
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Предусмотреть расходы бюджета района за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2012 году, согласно приложения 10";

көрсетілген шешімдегі 1, 4, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына келісті жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі);
осы шешімнің 4-қосымшасына келісті 10-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан ісіне енеді.
Cолтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының XIV сессиясының
төрағасы
В. Федоров
Cолтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Н. Дятлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шал ақын ауданы
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
2013 жылғы 29 наурыз
Е. Андреева
Шал ақын ауданы мәслихатының
2013 жылғы 29 наурыздағы
№ 14/1 шешіміне 1-қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 11/1 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Са-
на-
ты
Сы-
ны-
бы
Iшкi
сыны-
бы
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
3
4
5
I. Кірістер

приложения 1, 4, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению (прилагаются).
дополнить приложением 10 согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XIV сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
В. Федоров
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н. Дятлов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
района Шал акына"
29 марта 2013 года
Е. Андреева
Приложение № 1
к решению маслихата района Шал акына
от 29 марта 2013 года № 14/1
Приложение № 1
к решению маслихата района Шал акына
от 29 марта 2013 года № 14/1
Бюджет района Шал акына на 2013 год
Ка-
те-
го-
рия
Кла-
сс
Под-
кла-
сс
Наименование
Сумма тыс. тенге
1
2
3
4
5
Доходы:

110190
067
Мекемелер және мемлекеттік мекемелерде ведомствоға қарасты күрделі шығындар
38913
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6585
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9595
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7982
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
96488
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96488
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11522
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1101
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4595
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7727
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1530
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
24463
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
21160
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4748
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18676
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
465
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
501
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
32830
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12593
007
Қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамыту
4000
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
130
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
7000
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
863
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы

110190
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6585
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9595
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7982
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7000
06
Социальная помощь
96488
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96488
002
Программа занятости
11522
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1101
005
Государственная адресная социальная помощь
4595
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7727
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1530
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24463
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
21160
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4748
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18676
021
Капитальные расходы государственного органа
465
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
501
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
32830
467
Отдел строительства района (города областного значения)
12593
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
4000
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
130
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
7000
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
863
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020