Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласы және ауылдық округі әкімдеріне кандидаттардың таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру және үй-жай орындарды анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 9 шілдедегі N 201 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 шілдеде N 2318 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 26.01.2018 № 14 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі)
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына, 27-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату Қағидаларының 29-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласындағы Быковский көшесі, 4 үй орталық аудандық кітапханасының ғимаратындағы орталық кіру есігінде ақпараттық стенді орналасқан Шал ақын ауданының аумағында ауылдық округі әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды (келісім бойынша) Шал ақын аудандық сайлау комиссиясымен бірге анықтасын.
2. Сергеевка қаласы Быковский көшесі, 4 мекенжайы бойынша орналасқан Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы орталық аудандық кітапханасының үй-жайы Шал ақын ауданы аумағында ауылдық округі әкімдеріне барлық кандидаттар таңдаушылармен кездесу өткізу үшін келісім шарт негізінде үй-жайды ұсынсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімі аппаратының басшысы Медет Дулатұлы Оспановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 23 шілдеден бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі М. Омаров
"Келісілді"
Шал ақын ауданы
сайлау комиссиясының төрағасы А. Торсанов

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов и города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 9 июля 2013 года N 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 июля 2013 года N 2318. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26 января 2018 года № 14
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26.01.2018 № 14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с избирательной комиссией района Шал акына (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов и города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области информационный стенд, расположенный у центрального входа в здание центральной районной библиотеки в городе Сергеевка по улице Быковского, 4, района Шал акына Северо-Казахстанской области.
2. Предоставить на договорной основе для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы сельских округов и города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области помещение центральной районной библиотеки района Шал акына Северо-Казахстанской области расположенное по адресу город Сергеевка, улица Быковского, 4.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шал акына Северо-Казахстанской области Оспанова Медета Дулатовича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 23 июля 2013 года.
Аким района Шал акына
Северо-Казахстанской области М. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
избирательной комиссии
района Шал акына А.К. Турсанов

2013 жылғы 9 шілде

9 июля 2013 года