Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 04 мамырдағы № 431 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 маусымда № 2739 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 1583 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 06.11.2014 № 1583 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексiнiң 18 бабына және 238 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына және 37 бабына сәйкес қалалық әкiмдiк ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс iстейтiн бiлiм беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тiзбесi қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Қала әкімі аппараты осы қаулының Атырау қалалық әкімдігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Қарабаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 С. Айдарбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық мәслихатының
хатшысы (келісім бойынша)                        Б. Қазиманов
04 мамыр 2013 жыл
Атырау қалалық мәслихаты
XIII сессиясының төрайымы
(келісім бойынша)                                Б. Хаменова
04 мамыр 2013 жыл
Қалалық әкімдіктің
2013 жылғы 04 мамырдағы № 431
қаулысына қосымша
Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі
1. Білім беру саласы мамандарының лауазымдары:
1) білім беру ұйымдарының барлық мамандықтағы мұғалімдері;
2) жалпы білім беру ұйымдарының директоры;
3) жалпы білім беру мектептерінің оқу, тәрбие, оқу-өндірістік директорының орынбасары;
4) мұғалім-психолог;
5) аға жетекші;
6) тәрбиеші;
7) музыкалық жетекші;
8) әлеуметтік педагог;
9) логопед-мұғалім;
10) ұйымдастырушы педагог;
11) кітапхана меңгерушісі;
12) кітапханашы;
13) медициналық бике;
14) суретші;
15) әдістемеші;
16) емдәм бикесі;
17) психолог.
2. Мәдениет саласы мамандарының лауазымдары:
1) клуб меңгерушісі;
2) музыкалық жетекші;
3) режиссер;

Об определении перечня должностей специалистов образования и культуры, работающих в аульной (сельской( местности
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 04 мая 2013 года № 431. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 июня 2013 года № 2739. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 6 ноября 2014 года № 1583
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 06.11.2014 № 1583.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 18 и пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 и статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить согласно приложению перечень должностей специалистов образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности.
2. Аппарату акима города обеспечить опубликование настоящего постановления в местных средствах массовой информации и на интернет-ресурсах акимата города Атырау.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Карабаеву А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Айдарбеков С.
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Атырауского городского
маслихата (по согласованию) Казиманов Б.
04 мая 2013 года
Председатель XIII сессии Атырауского
городского маслихата (по согласованию) Хаменова Б.
04 мая 2013 года
Приложение к постановлению
акимата города
от 04 мая 2013 года № 431
Перечень должностей специалистов образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности
1. Должности специалистов сферы образования:
1) учителя всех специальностей организации образования;
2) директор общеобразовательной организации;
3) заместитель директора по учебной, учебно-производственной, воспитательной работе общеобразовательных школ;
4) педагог-психолог;
5) старший вожатый;
6) воспитатель;
7) музыкальный руководитель;
8) социальный педагог;
9) учитель-логопед;
10) педагог-организатор;
11) заведующий библиотекой;
12) библиотекарь;
13) медицинская сестра;
14) художник;
15) методист;
16) диетическая сестра;
17) психолог.
2. Должности специалистов сферы культуры:
1) заведующий клубом;
2) музыкальный руководитель;
3) режиссер;

4) үйірме жетекшісі;
5) барлық атаудағы суретшілер;
6) әдістемеші;
7) кітапхана меңгерушісі

4) руководитель кружка;
5) художники всех наименовании;
6) методист;
7) заведующий библиотекой