Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 82 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы"
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 141 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қазанда № 2788 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 03 ақпандағы № 179 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 03.02.2014 № 179 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 және 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 82 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2675 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"57 285 005" деген сандар "58 056 498" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 805 926" деген сандар "8 717 164" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 2) тармақшасында:
"60 263 652" деген сандар "61 035 145" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 7 тармақта:
"209 568" деген сандар "210 004" деген сандармен ауыстырылсын;
"45 067" деген сандар "53 813" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 17 тармақта:
"1 692 500" деген сандар "1 689 556" деген сандармен ауыстырылсын;
5) 11 тармақта:

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 82 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27 сентября 2013 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 октября 2013 года № 2788. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03 февраля 2014 года № 179
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03.02.2014 № 179.
В соответствии со статьями 9 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Атырауский городской маслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 82 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2675, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "57 285 005" заменить цифрами "58 056 498";
цифры "8 805 926" заменить цифрами "8 717 164";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "60 263 652" заменить цифрами "61 035 145";
3) в пункте 7:
цифры "45 067" заменить цифрами "53 813";
цифры "209 568" заменить цифрами "210 004";
4) в пункте 11:

"612 000" деген сандар "552 000" деген сандармен ауыстырылсын;
6) келесі мазмұндағы 21 тармақпен толықтырылсын:
"21. 04.2.464.003 "Жалпы білім беру" бағдарламасының 141 "Азық-түлік өнімдерін сатып алу" ерекшелігі бойынша 10 536 055 теңге жұмсалған кассалық шығындар 04.2.464.003 "Жалпы білім беру" бағдарламасының 163 "Жалпыға бірдей міндетті орта білім қорының шығындары" ерекшелігіне жылжытылсын.
2. 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

цифры "612 000" заменить цифрами "552 000";
5) в пункте 17:
цифры "1 692 500" заменить цифрами "1 689 556";
6) дополнить пунктом 21 следующего содержания:
"21. Произвести передвижку кассовых расходов, произведенных по программе 04.2.464.003 "Общеобразовательное обучение" по специфике 141 "Приобретение продуктов питания" в сумме 10 536 055 тенге, на специфику 163 "Затраты фонда всеобщего обязательного среднего образования" программы 04.2.464.003 "Общеобразовательное обучение".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХVIII сессия төрайымы                      С. Страмоусова
Қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
Атырау қалалық Мәслихатының

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета (С. Ерубаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХVIII сессии                  С. Страмоусова
Секретарь городского маслихата             Б. Казиманов
Приложение к решению
Атырауского городского Маслихата