Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 12-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 мамырда № 2726 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат XІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2674 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"10 117 908" деген сандар "10 175 563" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 193 552" деген сандар "1 168 889" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 184 319" деген сандар "10 241 974" деген сандармен ауыстырылсын;
2. 14 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XІІ сессиясының төрағасы                   Ы. Шақпақ
Аудандық мәслихат хатшысы                  М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы
22 сәуірдегі ХІІ сессиясының № 12-1
шешіміне 1 қосымша

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 9-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 22 апреля 2013 года № 12-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 08 мая 2013 года за № 2726
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат в XІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 9-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2674, опубликованное в газете "Кең Жылой" от 24 января 2013 года) следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "10 117 908" заменить цифрами "10 175 563";
цифры "1 193 552" заменить цифрами "1 168 889";
цифры "10 184 319" заменить цифрами "10 241 974";
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XІІ сессии
районного маслихата                        Шақпақ Ы.
Секретарь районного маслихата              Кенганов М.
Приложение № 1 к решению
XII сессии районного маслихата
от 22 апреля 2013 года № 12-1
Приложение 1 к решению ІХ
сессии районного маслихата от 20
декабря 2012 года № 9-2 "О районном

856
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17540
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5700
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
371783
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13934
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
13934
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
206604
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
177911
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
79528
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3055
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3908
006
Тұрғын үй көмегі
4007
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13941
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2247
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
19712
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33239
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5550
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12724
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28693
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24662
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1096
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2935
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
402844
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12480
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2300
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3000
033
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
7180
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
41227
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

856
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17540
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5700
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
371783
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13934
037
Строительство и реконструкция объектов образования
13934
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
206604
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
177911
002
Программа занятости
79528
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3055
005
Государственная адресная социальная помощь
3908
006
Оказание жилищной помощи
4007
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13941
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2247
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19712
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33239
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5550
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12724
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28693
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24662
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1096
021
Капитальные расходы государственного органа
2935
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
402844
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12480
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2300
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3000
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7180
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
41227
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020