Махамбет аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандың бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 ақпандағы № 67 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 ақпанда № 2694 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 17.01.2014 № 162 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылы 14 қаңтарда № 2673 болып тіркелген, аудандық "Жайық Шұғыласы" газетінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы № 3 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"2 878 543" деген сандар "3 201 343" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 436 615" деген сандар "1 759 415" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2 878 543" деген сандар "3 217 330" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 3-1) тармақшамен толықтырылсын:
"3-1) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 16 665 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 16 665 мың теңге;";
4) тармақшада:
"-15 579" деген сандар "-48 231" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48 231 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 15 579 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 652 мың теңге.".
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "791 084" деген сандар "1 113 884" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области № 67 от 08 февраля 2013 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 февраля 2013 года № 2694. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 17 января 2014 года № 162
Сноска. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 17.01.2014 № 162.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2673 от 14 января 2013 года, опубликовано 17 января 2013 года в районной газете "Жайық Шұғыласы" за № 3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 878 543" заменить цифрами "3 201 343";
цифры "1 436 615" заменить цифрами "1 759 415";
в подпункте 2):
цифры "2 878 543" заменить цифрами "3 217 330";
дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
"3-1) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 665 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 16 665 тысяч тенге;";
в подпункте 4):
цифры "- 15 579" заменить цифрами "-48 231";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 231 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 15 579 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 652 тысяча тенге.".
2) в пункте 2:
в абзаце первом цифры "791 084" заменить цифрами "1 113 884";

жиырма алтыншы абзацтағы "276 806" деген сандар "575 246" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жиырма жетінші, жиырма сегізінші, жиырма тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"мәдениет объектілерін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 360 мың теңге;";
"тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы саласы үшін арнаулы техникалар сатып алуға – 10 000 мың теңге;";
"жылу–энергетикалық жүйені дамытуға – 14 000 мың теңге.".

в абзаце двадцать шестом цифры "276 806" заменить цифрами "575 246";
дополнить абзацами двадцать седьмым, двадцать восьмым, двадцать девятым следующего содержания:
"360 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт объектов культуры;";
"10 000 тысяча тенге – на приобретение специальной техники для сферы жилищно-коммунального хозяйства;";
"14 000 тысяча тенге – на развитие теплоэнергетической системы;".

13 328
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
42 980
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
42 980
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
129 676
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ  әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
120 916
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 900
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
860
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
18 085
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 805
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
308
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
650
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
122
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
033
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізген мемлекеттік мекемені тарату бойынша іс-шаралар өткізу
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9 056
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және аудандық (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 056
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
2 173
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 173
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 173
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық сот, қылмыстық-атқару қызметі
550
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
550
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
550
04
Білім беру
1 668 513
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
324 932
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

13 328
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
42 980
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
42 980
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
129 676
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
120 916
022
Капитальные расходы государственного органа
7 900
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
860
452
Отдел финансов района (города областного значения)
18 085
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16 805
002
Создание информационных систем
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
308
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
650
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
122
018
Капитальные расходы государственного органа
200
033
Проведение мероприятий по ликвидации государственного учреждения, проводившего работу по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9 056
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
9 056
004
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
2 173
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 173
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 173
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
550
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
550
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
550
04
Образование
1 668 513
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
324 932
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

274 295
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
50 637
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 343 581
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
18 224
003
Жалпы білім беру
1 241 666
006
Балаларға қосымша білім беру
30 618
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 839
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 600
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
17 235
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы  мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8 546
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 100
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 602
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
166 175
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21 225
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21 225
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
144 950
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
48 939
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 184
006
Тұрғын үй көмегі
2 519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек

274 295
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
50 637
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 343 581
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
18 224
003
Общеобразовательное обучение
1 241 666
006
Дополнительное образование для детей
30 618
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 839
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 600
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 235
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 151
012
Капитальные расходы государственного органа
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 546
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 100
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 602
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
166 175
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21 225
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 225
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
144 950
002
Программа занятости
48 939
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 100
005
Государственная адресная социальная помощь
3 184
006
Жилищная помощь
2 519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

17 689
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
34 432
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 499
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8 663
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 706
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
920 187
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
39 028
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
39 028
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
042
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
143 919
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
143 919
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20 895
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
20 895
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
022
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымдардың дамуы
072
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту (немесе) сатып алу

17 689
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
34 432
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 499
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8 663
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 706
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
920 187
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
39 028
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программы занятости-2020
39 028
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программы занятости -2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
042
Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости-2020
464
Отдел образования района (города областного значения)
143 919
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программы занятости -2020
143 919
467
Отдел строительства района (города областного значения)
20 895
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
20 895
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости -2020
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости-2020

009
Жануарлардың эпизоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
012
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 674
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 674
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
30 173
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
30 173
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 116
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 410
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 410
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылыс бөлімі
6 706
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 706
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
1 112
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 112
13
Басқалар
34 293
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
24 944
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
24 944
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 109
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 109
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу

009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 674
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 674
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
007
Капитальные расходы государственного органа
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
30 173
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
30 173
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 116
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 410
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6 410
017
Капитальные расходы государственного органа
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 706
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 706
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
004
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
1 112
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1 112
13
Прочие
34 293
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24 944
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
24 944
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 109
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 109
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы