Махамбет аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 112 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қазанда № 2785 тіркелді. Күші жойылды - Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 17.01.2014 № 162 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2673 болып тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы № 3 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 927 529" деген сандары "3 766 867" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 364 145" деген сандары "1 378 140" деген сандарымен ауыстырылсын;
"8 326" деген сандары "7 078" деген сандарымен ауыстырылсын;
"151 751" деген сандары "66 995" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2 403 307" деген сандары "2 314 694" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 947 181" деген сандары "3 786 519" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "1 757 776" деген сандары "1 669 163" деген сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "10 173" деген сандары "8 681" деген сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "24 006" деген сандары "19 768" деген сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "1 396" деген сандары "822" деген сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "2 259" деген сандары "2 144" деген сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші, жиырмасыншы абзацтар алынып тасталсын;
жиырма бірінші абзацтағы "20 728" деген сандары "84 928" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацтағы "855 510" деген сандары "677 170" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзацтағы "2 302" деген сандары "2 142" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацтағы "94 000" деген сандары "86 160" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзац алынып тасталсын;
жиырма тоғызыншы абзац келесі редакцияда мазмұндалсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 27 сентября 2013 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 октября 2013 года № 2785. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 17 января 2014 года № 162
Сноска. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 17.01.2014 № 162.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2673, опубликовано 17 января 2013 года в районной газете "Жайық шұғыласы" за № 3) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 927 529" заменить цифрами "3 766 867";
цифры "1 364 145" заменить цифрами "1 378 140";
цифры "8 326" заменить цифрами "7 078";
цифры "151 751" заменить цифрами "66 995";
цифры "2 403 307" заменить цифрами "2 314 694";
в подпункте 2):
цифры "3 947 181" заменить цифрами "3 786 519";
2) в пункте 2:
в абзаце первом цифры "1 757 776" заменить цифрами "1 669 163";
в абзаце десятом цифры "10 173" заменить цифрами "8 681";
в абзаце двенадцатом цифры "24 006" заменить цифрами "19 768";
в абзаце тринадцатом цифры "1 396" заменить цифрами "822";
в абзаце четырнадцатом цифры "2 259" заменить цифрами "2 144";
исключить абзацы пятнадцатый, двадцатый;
в абзаце двадцать первом цифры "20 728" заменить цифрами "84 928";
в абзаце двадцать втором цифры "855 510" заменить цифрами "677 170";
в абзаце двадцать третьем цифры "2 302" заменить цифрами "2 142";
в абзаце двадцать четвертом цифры "94 000" заменить цифрами "86 160";
исключить абзац двадцать седьмой;
абзац двадцать девятый изложить в следующей редакции:

"елді мекендерде көркейту объектілерін дамытуға – 75 339 мың теңге;".
3) 4-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында ауылдық округтері әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.".
4) 5-тармақта:
"1 109" деген сандары "109" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1, 2 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

"75 339 тысяча тенге – на развитие объектов благоустройства населенных пунктов;".
3) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить в составе районного бюджета размер финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов, согласно приложению 4.".
4) в пункте 5:
цифры "1 109" заменить цифрами "109";
2. Приложения 12 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.

287160
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
85663
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23977
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
23977
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
300
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып кетуді ұйымдастыру
300
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1375528
003
Жалпы білім беру
1268518
006
Балаларға қосымша білім беру
30618
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7839
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2216
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
16164
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2730
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8546
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3100
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34646
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
138734
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
667
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21667
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17067
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
38293
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
0

287160
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
85663
464
Отдел образования района (города областного значения)
23977
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
23977
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
300
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
300
464
Отдел образования района (города областного значения)
1375528
003
Общеобразовательное обучение
1268518
006
Дополнительное образование для детей
30618
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7839
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2216
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16164
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственного органа
2730
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8546
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3100
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34646
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
138734
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
21667
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21667
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
117067
002
Программа занятости
38293
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6100

005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
724
006
Тұрғын үй көмегі
220
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 116
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1720
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27932
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6443
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 735
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2921
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
1086843
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21838
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1900
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
19938
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және реконструкциялау
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі
95973
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
85405
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

005
Государственная адресная социальная помощь
724
006
Оказание жилищной помощи
220
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17116
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1720
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27932
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6443
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14735
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственного органа
2921
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1086843
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
21838
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1900
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
19938
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
042
Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
95973
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
85405
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

10826
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7435
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2730
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
661
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 124
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7394
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2730
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
30173
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
30173
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14237
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14237
001
Жергілікті деңгейде құрылыс,сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 507
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2730
12
Көлік және коммуникация
242472
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
972
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
972
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
241 500
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдары және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
241500
13
Басқалар
37171
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
713
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
713
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

10826
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7435
003
Капитальные расходы государственного органа
2730
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
661
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10124
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7394
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
007
Капитальные расходы государственного органа
2730
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
30173
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
30173
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14237
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14237
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
11507
017
Капитальные расходы государственного органа
2730
12
Транспорт и коммуникации
242472
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
972
012
Развитие  инфраструктуры  автомобильных  дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
972
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
241500
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
241500
13
Прочие
37171
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
713
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
713
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа

2032796
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
202433
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
13264
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13264
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
42868
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
42868
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
119418
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
119418
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17827
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16747
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
308
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
650
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
122
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
033
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізген мемлекеттік мекемені тарату бойынша іс-шаралар өткізу
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9056
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және аудандық (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9056
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
2173
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2173
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2173
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
04
Білім беру

2032796
01
Государственные услуги общего характера
202433
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
13264
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
13264
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
42868
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
42868
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
119418
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула  (села), аульного (сельского) округа
119418
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17 827
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16747
002
Создание информационных систем
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
308
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
650
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
122
018
Капитальные расходы государственного органа
033
Проведение мероприятий по ликвидации государственного учреждения, проводившего работу по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9056
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
9056
004
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
2173
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2173
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2173
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование

3184
006
Тұрғын үй көмегі
2519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10400
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41082
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4999
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13257
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
63 059
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
042
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы  шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды  дамыту (немесе) сатып алу

3184
006
Оказание жилищной помощи
1519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10400
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
41082
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4999
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13257
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
63059
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программы занятости 2020
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программы занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
042
Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программы занятости 2020
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной  инфраструктуры
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

073
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және (немесе) реконструкциялау
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды  дамытуға мен жайластыруға
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1007
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1007
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43187
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
31666
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
11521
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
18865
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
12670
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3817
010
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
2 378
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)  құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
007
Қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
114566
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
59596
006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын  қолдау
59596
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4878
003
Мәдени–демалыс жұмысын қолдау
4878
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
2465
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
770
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1695
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

073
Строительство и реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программы занятости 2020
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
1007
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1007
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43187
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
31666
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
11521
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
18865
008
Освещение улиц населенных пунктов
12670
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3817
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2378
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
114566
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
59596
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
59596
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4878
003
Поддержка культурно-досуговой работы
4878
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2465
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
770
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1695
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік несиелер
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Бюджеттік несиелерді өтеу
5
Бюджеттік несиелерді өтеу
01
Бюджеттік несиелерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік несиелерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім–шарттары
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
кезектен тыс 15-сессиясының

453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
458
Отдел финансов района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления заимов
01
Внутренние государственные заимы
2
Договоры заима
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
16
Погашение займов
452
Отдел финансов района (города областного значения)
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств