Ай сайынғы әлеуметтік көмек алу үшін жеке тұлғалардың санаттарын және қажетті құжаттар тізбесін анықтау туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 ақпандағы № 95-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 01 наурызда № 2702 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 115-V шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013.04.19 № 115-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2 тармағының 2-3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулысының 1 тармағының 14) тармақшасына және Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 81-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Исатай ауданы бойынша ай сайынғы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар жеке тұлғалардың мынадай санаттары белгіленсін:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері;
2) Ұлы Отан соғысында қаза тапқан әскери қызметшілердің қайталап некеге отырмаған зайыбы (жұбайы);
3) жаттығу жиындарына шақырылып, ұрыс қимылдары жүріп жатқан кезде Ауғанстанға жіберілген әскери міндеттілер;
4) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендері және медалдарымен марапатталған азаматтар.
2. Ай сайынғы әлеуметтік көмек алу үшін қажетті құжаттардың тізбесі айқындалсын:
1) әлеуметтік көмекке өтініш жасаған тұтынушының өтініші;
2) алушының жеке басын куәландыратын құжат көшірмесі;
3) өтініш берушінің мәртебесін растайтын құжат көшірмесі;
4) тұрғылықты тұратын жері бойынша тіркелгенін растайтын құжат (азаматтарды тіркеу кітабы, мекен-жай анықтамасы не селолық және/немесе ауылдық әкімдердің анықтамасы);
5) Исатай аудандық пошта байланыс бөлімшесінен ашылған жеке есеп-шотының немесе екінші деңгейдегі банктің кітапшасының шотының көшірмесі;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың халықты әлеуметтік, құқықтық қорғау, заңдылық, денсаулық сақтау, білім, мәдениет, жастар ісі және депутаттық этика жөніндегі тұрақты комиссиясына (К. Нұрманова) жүктелсін.

Об определении категорий физических лиц и необходимых документов для получения ежемесячной социальной помощи
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2013 года № 95-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 01 марта 2013 года № 2702. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19 апреля 2013 года № 115-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19.04.2013 № 115-V.
В соответствии с подпунктом 2-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", подпунктом 14) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" и с решением Исатайского районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 81-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить следующие категории физических лиц, имеющих право на ежемесячное получение социальной помощи по Исатайскому району:
1) участники и инвалиды Великой Отечественной войны;
2) супруга (супруг), военнослужащих погибших в Великой Отечественной войне не вступивших в повторный брак;
3) военнообязанные, призывавшиеся на учебные сборы и направлявшиеся в Афганистан в период ведения боевых действий;
4) лица награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную войнскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны.
2. Определить перечень документов, необходимых для получения ежемесячной социальной помощи:
1) заявление потребителя, обратившегося за социальной помощью;
2) копия документа удостоверяющего личность получателя;
3) документ, подтверждающий статус заявителя;
4) документ, подтверждающий регистрацию по постоянному месту жительства (книга регистрации граждан, адресная справка либо справка сельских и/или аульных акимов;
5) копия книжки, подтверждающий наличие лицевого счета в Исатайском районном отделении почтовой связи, либо счета в банке второго уровня.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (К. Нурманова) районного маслихата по вопросам социальной, правовой защиты населения, законности, здравоохранения, образования, культуры молодежного дела и депутатской этики.

4. Ескерту. 4 тармақтың күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2013.03.18 № 104-V шешімімен.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын құқықтық қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезекті
Х сессиясы төрағасы                        С. Ихсанов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ж. Қадимов

4. Сноска. Пункт 4 утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 18.03.2013 № 104-V.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной Х
сессии районного маслихата                 С. Ихсанов
Секретарь районного маслихата              Ж. Кадимов