Тұщықұдық селолық округiндегi "Естекбай" елдi мекенi аумағына карантин режимiн және шектеу iс-шараларын енгiзе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимiн белгiлеу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Тұщықұдық селолық округі әкімінің 2013 жылғы 23 мамырдағы № 25 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 маусымда № 2733 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы Тұщықұдық селолық округі әкімінің 2013 жылғы 1 шілдедегі № 30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы Тұщықұдық селолық округі әкімінің 2013.07.01 № 30 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағын, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасын басшылыққа алып, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Исатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 73 ұсынысы негiзiнде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тұщықұдық селолық округiндегі "Естекбай" елдi мекенi аумағында ұсақ мүйізді малдар арасында құтыру ауруы ошағының анықталуына байланысты шектеу iс-шараларын енгiзе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимi белгiленсiн.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Исатай аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті Исатай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын қадағалауды өзiме қалдырамын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Тұщықұдық селолық округінің әкімі          М. Насиханов
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "Исатай аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының бас дәрігері ___________С. Айдаралиев
2013 жылғы 23 мамыр
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитетінің
Атырау облысы бойынша департаменті Исатай
ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы__________________Ө. Шакесова
2013 жылғы 23 мамыр

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий на территории населенного пункта "Естекбай" Тущыкудукского сельского округа
Решение акима Тущыкудукского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 23 мая 2013 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 03 июня 2013 года за № 2733. Утратило силу - решением акима Тущыкудукского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 1 июля 2013 года № 30
Сноска. Утратило силу - решением акима Тущыкудукского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 01.07.2013 № 30.
Руководствуясь пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Исатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 73 от 23 апреля 2013 года РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории населенного пункта "Естекбай" Тущыкудукского сельского округа в связи с выявлением очага бешенства среди мелкого рогатого скота.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Исатайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), государственному учреждению "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Исатайскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Тущыкудукского сельского округа       М. Насиханов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального государственного
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Исатайская центральная районная больница"
Управления здравоохранения Атырауской области    Айдаралиев С.
23 мая 2013 года
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора по Исатайскому
району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Атырауской области"                 Шакесова У.
23 мая 2013 года