Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 81-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы"
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 139-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қазанда № 2787 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 183-V қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 19.03.2014 № 183-V қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2013 жылғы 23 қыркүйектегі № 183 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 81-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2672 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2013 жылғы 14 ақпандағы № 7 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3 876 122" деген сандар "3 907 362" деген сандармен ауыстырылсын;
"970 012" деген сандар "1 038 891" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 427" деген сандар "6 227" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 850" деген сандар "2 350" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 898 833" деген сандар "2 859 894" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақшасында:
"3 891 096" деген сандар "3 922 336" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендерде ауыз су нысандарын салу және қайта құруға – 606 621 мың теңге нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.".
3) 7-тармақта:
"14 910" деген сандар "14 873" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 520" деген сандар "7 356" деген сандармен ауыстырылсын;
"50 140" деген сандар "23 586" деген сандармен ауыстырылсын;
"31 060" деген сандар "29 949" деген сандармен ауыстырылсын;
""Отау" ұлттық спутниктік теледидар тарату жүйесіне аз қамтылған отбасыларды қосу үшін – 1 276 мың теңге"; деген жолдар алынып тасталсын;
4) 8-тармақта:
"365 939" деген сандар "357 142" деген сандармен ауыстырылсын;
5) 19-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"19. 123 009 000 "Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша жұмсалған 3 188 теңге 58 тиын кассалық шығындары 123 001 000 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына ауыстырылсын".
6) келесі мазмұндағы 23-тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 81-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30 сентября 2013 года № 139-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 октября 2013 года № 2787. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19 марта 2014 года № 183-V
Сноска. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19.03.2014 № 183-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 23 сентября 2013 года № 183 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 81-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2672, опубликованное 14 февраля 2013 года № 7 в газете "Нарын таңы) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 876 122" заменить цифрами "3 907 362";
цифры "970 012" заменить цифрами "1 038 891";
цифры "5 427" заменить цифрами "6 227";
цифры "1 850" заменить цифрами "2 350";
цифры "2 898 833" заменить цифрами "2 859 894";
в подпункте 2):
цифры "3 891 096" заменить цифрами "3 922 336";
2) пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на сумму - 606 621 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов питьевого водоснабжения сельских населенных пунктов.".
3) в пункте 7:
цифры "14 910" заменить цифрами "14 873";
цифры "8 520" заменить цифрами "7 356";
цифры "50 140" заменить цифрами "23 586";
цифры "31 060" заменить цифрами "29 949";
строки "1 276 тысяч тенге – на подключение малообеспеченных семей к национальному спутниковому телевещанию "Отау"" исключить;
4) в пункте 8:
цифры "365 939" заменить цифрами "357 142";
5) пункт 19 изложить в следующей редакции:
19. "Произведенные кассовые расходы по программе 123 009 000 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" в сумме 3 188 тенге 58 тиын перенести на программу 123001000 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа.".
дополнить пунктом 23 следующего содержания:

"23. 464 003 015 "Жалпы білім беру" бағдарламасының 141 "Азық-түлiк өнiмдерiн сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 2 947 141 теңге кассалық шығындары 163 "Жалпыға бiрдей мiндеттi орта бiлiм қорының шығындары" ерекшелігіне ауыстырылсын".
2. Аталған шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХV сессиясының төрағасы:               Л. Мутянова
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Қадимов
Исатай аудандық мәслихаттың

"23. Произведенные кассовые расходы по специфике 141 "Приобретение продуктов питания" программы 464 003 015 "Общеобразовательное обучение" в сумме 2 947 141 тенге перенести на специфику 163 "Затраты Фонда всеобщего обязательного среднего образования"."
2. Приложение 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной ХV
сессии районного маслихата:                Л. Мутянова
Секретарь районного маслихата:             Ж. Кадимов
Приложение 1 утверждено решением
Исатайского районного маслихата