Индер ауданы бойынша Индербор кенті, ауылдық, селолық округтер әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 шілдедегі № 237 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 шілдеде № 2755 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 13 тамыздағы № 278 қаулысымен
Ескерту. Атырау облысы Индер аудандық әкімдігінің 13.08.2013 №  278 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып және 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 6 тармағы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Индер аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Индер ауданы бойынша Индербор кенті, ауылдық, селолық округтер әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Индербор кенті, ауылдық, селолық округ әкімдері үгіттік баспа материалдарының орындарын стендтермен жабдықтандырсын.
3. "Индер ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны Индер ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Д. Шамұратовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Арыстан
Келісілді: ИААСК___________
Келісілді:
Индер аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы:                   Б. Құнас
25 шілде 2013 жыл
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 25 шілдедегі № 237
қаулысына қосымша
Индер ауданы бойынша Индербор кенті, ауылдық, селолық округтер әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
р/с
Ауылдық, селолық округтер атаулары
Орналасатын жері
1
Индербор кенті
"Қазақтелеком" АҚ филиалы Атырау облыстық телекоммуникация дирекциясы Индер аудандық өндірістік торабы ғимаратының алдындағы стенд
2
Индербор кенті
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимаратының алдындағы стенд
3
Бөдене ауылдық округі
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Бөдене дәрігерлік амбулаториясының ғимаратының алдындағы стенд
4
Жарсуат ауылдық округі
"Казпочта" акционерлік қоғамының Атырау облыстық филиалы, Жарсуат ауылдық пошта ғимаратының алдындағы стенд
5
Жарсуат ауылдық округі
"Құрылыс-Мәдениет" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
6
Көктоғай селолық округі
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Көктоғай дәрігерлік амбулаториясының ғимаратының алдындағы стенд
7
Көктоғай селолық округі
"Казпочта" акционерлік қоғамының Атырау облыстық филиалы, Көктоғай селолық пошта ғимаратының алдындағы стенд
8
Өрлік селолық округі
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Өрлік дәрігерлік амбулаториясының ғимаратының алдындағы стенд
9
Өрлік селолық округі
"Казпочта" акционерлік қоғамының Атырау облыстық филиалы, Өрлік селолық пошта ғимаратының алдындағы стенд
10
Есбол селолық округі
"Казпочта" акционерлік қоғамының Атырау облыстық филиалы, Есбол селолық пошта ғимаратының алдындағы стенд
11
Есбол селолық округі
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Есбол селолық ауруханасының ғимаратының алдындағы стенд
12
Есбол селолық округі
"Индер аудандық білім бөлімінің Гребенщик орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы стенд
13
Елтай селолық округі
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Елтай дәрігерлік амбулаториясының ғимаратының алдындағы стенд
14
Елтай селолық округі
"Казпочта" акционерлік қоғамының Атырау облыстық филиалы, Елтай селолық пошта ғимаратының алдындағы стенд
15
Елтай селолық округі
Аққала селосы, "Индер аудандық білім бөлімінің Аққала орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы стенд

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по Индерскому району для кандидатов в акимы поселка Индербор, аульных, сельских округов
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 25 июля 2013 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 июля 2013 года № 2755. Утратило силу - постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 13 августа 2013 года № 278
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 13.08.2013 № 278.
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Индерской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов по Индерскому району для кандидатов в акимы поселка Индербор, аульных, сельских округов согласноприложению к настоящему постановлению.
2. Акимам поселка Индербор, аульных, сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Индерского района" обеспечить опубликование настоящего постановления в местных средствах массовой информации и на интернет ресурсах акимата Индерского района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шамуратова Д.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                                С. Арыстан
Согласовано:
ИРТИК___________
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Индерской районной
территориальной избирательной комиссии:          Б. Кунас
25 июля 2013 года
Приложение к постановлению
районного акимата
от 25 июля 2013 года № 237
Места для размещения агитационных печатных материалов по Индерскому району для кандидатов в акимы поселка Индербор, аульных, сельских округов
Наименование аульных, сельских округов
Место расположения
1
поселок Индербор
Стенд перед зданием Атырауской областной дирекции телекоммуникации филиала АО "Казахтелеком" Индерского районного производственного узла телекоммуникации
2
поселок Индербор
Стенд перед зданием коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Индерская районная центральная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
3
Боденевский аульный округ
Стенд перед зданием Боденевской врачебной амбулатории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Индерская районная центральная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
4
Жарсуатский аульный округ
Стенд перед зданием Жарсуатской почтовой связи Атырауского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
5
Жарсуатский аульный округ
Стенд перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Курлыс-Мадениет"
6
Коктогайский сельский округ
Стенд перед зданием Коктогайской врачебной амбулатории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Индерская районная центральная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
7
Коктогайский сельский округ
Стенд перед зданием Коктогайской почтовой связи Атырауского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
8
Орликовский сельский округ
Стенд у здания Орликовской врачебной амбулатории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Индерская районная центральная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
9
Орликовский сельский округ
Стенд у здания Орликовской почтовой связи Атырауского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
10
Есболский сельский округ
Стенд у здания Есболской почтовой связи Атырауского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
11
Есболский сельский округ
Стенд у здания Есболской врачебной амбулатории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Индерская районная центральная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
12
Есболский сельский округ
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Гребенщиковская средняя школа Индерского районного отдела образования"
13
Елтайский сельский округ
Стенд у здания Елтайской врачебной амбулатории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Индерская районная центральная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
14
Елтайский сельский округ
Стенд у здания Есболской почтовой связи Атырауского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
15
Елтайский сельский округ
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аккалинская средняя школа Индерского районного отдела образования"