Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 67-V "2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 112-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 тамызда № 2769 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 175-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 07.02.2014 № 175-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 67-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2670 санымен енгізілген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"3 641 328,0" деген сандар "3 816 649,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 918 812,0" деген сандар "3 094 133,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 759 298,0" деген сандар "3 934 619,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 67-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 16 июля 2013 года № 112-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 августа 2013 года № 2769. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата от 07 февраля 2014 года № 175-V
Сноска. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата от 07.02.2014 № 175-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013 - 2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 67-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (внесен в реестр государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2670, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Дендер") следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "3 641 328,0" заменить цифрами "3 816 649,0";
цифры "2 918 812,0" заменить цифрами "3 094 133,0";
цифры "3 759 298,0" заменить цифрами "3 934 619,0".
2. Приложения 17 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

3. Шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХV сессиясының төрағасы                Ғ. Зайдекенов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель  внеочередной ХV
сессии районного маслихата                 Г. Зайдекенов
Секретарь районного маслихата              Б. Сапаров
Приложение 1 к решению
№ 67-V внеочередной IХ cессии
районного маслихата от